אוטובוס הקסמים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מה זה צהוב גדול וממסטל?"
~ נרקומן אחד בבדיחה על אוטבוס הקסמים
"בננה?"
~ נרקומן אחר על הבדיחה של הנרקומן הקודם
"לא, זה אוטבוס הקסמים!"
~ שבתאי צביאוטובוס ה(ק)סמים הוא אוטובוס צהוב וגדול אשר נועד לקחת ילדים לסיורים בעולם המופלא שלנו וללמד אותם להשתמש בסמים. בשנות התשעים מארגן אוטובוס הקסמים החליט לצאת למסע הסברה ברחבי העולם והזמן. מסע ההסברה היה בחסות שבתאי צבי והמנחה היתה המורה הג'ינג'ית.

מקור השם

היסטוריונים מסוימים טוענים שמקור השם אוטובוס הקסמים הוא על שם הכרכרה שלקחה אנשים למאורת הסמים של הנרי השמיני (ויותר מאוחר בתקופת אליזבת' השנייה אוטובוס). לא ברור איך נוספה הק' עם השנים.
העמדה השנייה של ההיסטוריונים היא שמקים אוטובוס הקסמים חיפש שם שמפתה ילדים ומייקל ג'קסון היה כבר תפוס.

המליניום הראשון

במהלך המילניום הראשון לספירת החרטטנים אוטובוס הקסמים היה בשלבי המצאה ופיתוח, ובשנת 933 היה אוטובוס הקסמים מוכן לצאת לדרך, אך התעקב בעקבות כמה סיבות:

  1. שביתת הנהגים הראשונה
  2. הומר סימפסון עוד לא המציא את האוטבוס
אוטבוס הקסמים באנגליה

המילניום השני

במילניום השני אוטובוס הקסמים יצא סוף סוף לפעולה וב-1472 היה אוטובוס הקסמים נפוץ בכל העולם. בהתחלה היה המיזם "כיתה נעה" להשכלה בנושא הסנפת חתולתולים, אך בסוף המאה ה-18 בתום המהפכה הצרפתית ועליית האקסטזי לשלטון, נושא הלימוד הפך לעישון חשיש והזרקת הרואין.

מסע ההסברה והדמויות המרכזיות בו

לקראת שנות התשעים הפופולריות של אוטובוס הקסמים ירדה וירדה, בעקבות שמועות שהמדיניות של הסנפת חתולתולים חוזרת, אז מנכ"ל אוטובוס הקסמים בע"מ הוציא מסע הסברה במימיון של שבתאי צבי. היו שלושה דמויות מרכזיות למסע ההסברה:

  • גברת פריזל- גברת פריזל היא המורה של הכיתה שמטיילת באוטובוס הקסמים. יש כאלה שמחשיבים אותה למנחה ויש כאלה שמחשיבים אותה למורה הג'ינג'ית המסטולה והחביבה.
  • ארנולד- ארנולד הוא הג'ינג'י חנון, שנועד לגרום לאנשים חנונים כמוך, קורא יקר, להזדהות עם מסע ההסברה.
  • קרלוס-קרלוס הוא המגניב (או בלשון עממית 'חש את עצמו') שבחבורה. הוא נמצא במסע ההסברה כדי להראות שהוא נשאר מגניב למרות שהוא אומר "לא לסגריות"... וכן לסמים!

ראה גם

Bouncywikilogo.gif
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא אוטובוס הקסמים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.

cy:The Magic School Bus