הרואין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"פאק זה חזק אחי, תעביר עוד מהחרא"
~ שבתאי צבי על הרואין

הרואין אחד הסמים החזקים ביותר במשפחת הסמים הקשים המורחבת.הוא המרכיב העיקרי של החטיף הממכר פרינגלס ומשמש את אחד הטעמים בו. הרואין הינו הסם המסוכן ביותר אחרי אלכוהול, קפה וסיגריות.

הגילוי[edit]

את ההרואין המציא אייזק ניוטון במהלך אחד הניסויים הרבים שלו. ניוטון ניסה לפתח צפרדע סגולה המטילה ביצי זהב, אך לאחר פיצוץ אדיר כל מה שנותר מהצפרדע המסתורית היתה אבקה לבנה משונה למראה.

אייזיק בהיותו אדם סקרן החליט מידית לחמם את האבקה עם כפית חלודה מעל נר, ולהזריק אותו ישירות לוריד.

החוויה הותירה את אייזיק המום והוא החליט לפרסם את התגלית בכל רחבי העולם. את שמו ההרואין, החומר קיבל בגלל שיגעון הגדלות של ניוטון.

השפעת הגילוי[edit]

החברה אנושית החלה במהרה להזריק את החומר. אפילו המלכה ויקטוריה נהגה לעסוק בתחביב שנים רבות עד שטרחו לידע אותה כי הוא לא חוקי.

השפעת החומר על גוף האדם[edit]

השפעות חיוביות[edit]

החומר הוא כאמור אחד הסמים החזקים ביותר בתולדות האנושות. אחרי הזרקה אחת, האדם מתחיל להרגיש גיבור, שוכח את כל הכאבים, את הפחדים, את בעיות המשפחה וכגיבור אמיתי שוכב בפינת החדר ומחייך להזיותיו. בנוסף להרואין יש שימושים רפואיים רבים, כגון:

  • הרואין הוא תרופה נגד אלכוהוליזם. אלכוהוליסיטים אחרי 2-3 הסנפות מפסיקים להמשך לשתיה, אלא רק מבקשים עוד תרופה.
  • הרואין מהווה תחליף לעקירת שיניים- לאחר כשנה של שימוש בחומר, השיניים מתחילות לנשור ללא התערבות כירוגית.
  • הרואין משמש משכח כאבים מושלם. בזמן מלחמת האזרחים במועצות הברית חיילים קיבלו מנות של הרואין אחרי כל פציעה.
  • הרואין בכמויות גדולות מאוד גורם להתקף לב- תכונה חשובה מאוד בשביל להרדים בעלי חיים ופוליטיקאים שעבר זמנם.
  • גורם לך להפוך לאלים - אתה כל כך רוצה להשיג עוד מנה ואין לך כסף, אז אתה מבקש מאנשים תמימים ברחוב שלא רוצים לתת לך כסף, אז אתה לוקח את הבת שלך והופך אותה לזונה בשביל שיתנו לה כסף בשביל לממן את הסם שלך וכך עוד אנשים נהנים מהתמכרותך יש להם סקס למרות שהם נראים כמו טוסיק של פרה...

השפעות שליליות[edit]

משרד הבריאות מזהיר ששימוש רב מדי בהרואין יכול להוביל לתופעות לווי בלתי רציות, כגון הצהבת שיניים או פנסים כחולים מתחת לעיניים. תופעת הלוואי המסוכנת ביותר של הראוין היא ההתאבכות.

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.