אוטיזם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

אוטיזם היא מחלה סופנית נפשית ומסוכנת לציבור שמתבטאת בחוסר תקשורת עם הציבור, בקולות מוזרים מהפה, בתנועות ידיים כמו של ציפור, ובמקרים קיצונים, אהבה חולנית למתמטיקה. לא ברור מי הראשון שחלה במחלה הסופנית הזאת, אבל החוקרים טוענים שהמחלה הזאת יכולה לגרום למוות מוקדם אצל בני הנוער.

סוגי אוטיזם שונים

  • אוטיזם קלאסי: זהו אורגניזם פשוט של אוטיזם, נוח לציבור, אך במקרים נדירים ביותר (יחס של 1 ל-666,666) היא יכולה לשגע את החולה עד כדי איבוד שפיות, טיקים, אהבה מוגזמת לגרבילים וכו'. זן זה נתגלה לראשונה בשנת 1722 עם הולדתו של מוצרט כאשר גילו הוריו שהוא מחונן.
  • תסמונת אספרגר: האורגניזם המחונן ביותר, בעל יכולות תקשורת טובות אך אינו מסוגל להבין בדיחות, שירים, גסויות, וכו', טוענים שזן זה נתגלה על ידי בני גורן ושהוא עלול להוות סכנה גדולה בפני ערסים
  • PDD-NOS: תסמונת זו אינה קשורה בכך לאוטיזם, אלא קשורה מאוד למחלה בשם "סיולגמליה" אשר התגלתה בניו זילנד הרחוקה.

האם יש תרופה לאוטיזם?

נכון להיום, אין אף תרופה לאוטיזם, אולם בשנים האחרונות חוקרים רבים ברשותו של ד"ר עמית רומם התחילו לפתח חיסון אשר מנטרל את השפעותיו של הנגיף האוטיסטי, להלן קטע מדבריו של ד"ר עמית על החיסון:

"אל תאמינו לכל מה שרושמים בצהובונים, חיסונים דווקא לא גורמים לאוטיזם"

לצערנו לא קיבלנו תשובה מד"ר עמית על האם החיסון משפיע על מבוגרים ולכן השאלה הזאת נותרה הגדר תעלומה, כאן יאיר פרויליך, מכון וויצמן למדע.