קטגוריה:מדריכים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

זוהי קטגוריית מדריכים. קטגוריה זו תכלול מדריכים שונים למשתמשים באיןציקלופדיה מתוך תקווה שהיא תסייע למשתמשים רבים למצוא את דרכם ולהפוך למשתמשים פעילים המכירים את הקהילה והמערכת.


הערות

  • ייתכן ולא קיימים מדריכים בכל הנושאים. משתמש שזיהה נושא מסוים שאין עליו מדריך מוזמן לתרום באיןציקלופדיה ולהוסיף מדריך חדש.
  • יש להימנע מכתיבת מדריכים הקרובים בנושאיהם זה לזה, או על נושאים ספציפיים מדי. כך לדוגמא מדריך המלמד כיצד להוסיף תמונה לערך יכונס כפסקה במדריך עיצוב ערכים בסיסי. אדם הנתקל במדריך ליצירת ציטוט של שבתאי צבי ומעוניין לכתוב מדריך על כתיבת ציטוט בכלל, עדיף שיימנע מלעשות זאת וימזג את המדריך בנושא ציטוטים של שבתאי צבי יחד עם המדריך לציטוטים בכלל.
  • מידע לאלרגניים: קטגוריה זו עשויה להכיל בין השאר שברי אגוזים, וכמו כן גללי עיזים ועובדות אמיתיות. איןציקלופדיה מבקשת מאנשים האלרגיים לקיטניות וכמו כן למידע עובדתי לראות בחומר המצוי בקטגוריה זו מידע הכוונתי ולא לנסות לקוראו כאילו היה ערך איןציקלופדי לכל דבר. כמו כן יובהר כי ערכים אלו בקטגוריית המדריכים אינם ערכים איןציקלופדיים לכל דבר ועניין, והם אינם מהווים חלק מתוכן האיןציקלופדיה, אלא מידע הסברתי בלבד שכל תכליתו היא לעודד משתמשים נוספים להיות חלק מקהילת האתר.