איפה אפי?

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

איפה אפי? הינה סדרת תחרויות מחשבה תת-מודעיות שנוצרה ע"י הממשלה כדי לתפוס את הפושע האגדי שהולך לפי השם "אפי".

היסטוריה

הפוסטרים הלא-יעילים שניסו בהתחלה כדי למצוא את אפי.

הכל התחיל כשבחור שקורא לעצמו "אפי" שדד את בנק המזרחי וגנב מהם יותר מ42,000 שקל. אחרי שהמשטרה לא הצליחה לתפוס אותו, הוא המשיך לשדוד עוד בנקים אחרים. פעם אחרי פעם, הגנב הצליח להערים על המשטרה והצבא והתחמק מהם. אחרי כמה זמן, הם התיאשו, והגיעו למסקנה שהם לא יוכלו לתפוס אותו בעצמם. הם התחילו לפזר שלטי "איפה אפי?" ברחבי ישראל כדי לתפוס אותו, אבל עד מהרה ראו שלישראלי הממוצע פשוט לא אכפת. הם הבינו שהדרך היחידה שיוכלו לקחת את תשומת ליבם היא שהם צריכים לגייס אותם בצורה תת-מודעית. לשם כך, הם יצרו את סדרת הספרים "איפה אפי?".

מטרת הספרים הייתה לאמן את המוח של ילדי ישראל למצוא את אפי אפילו במצבים הכי קיצוניים, כמו בעולם של פירות וירקות. למזלם, התוכנית עבדה, והספרים הפכו להצלחה אדירה. לאט לאט, המטרה "למצוא את אפי" נכנסה למוחם של כל אחד בארץ. לא עבר הרבה זמן עד שאנשים היו צועקים ברחובות "איפה אפי?! חייבים למצוא את אפי!!". אנשים היו כל כך אובססיביים לגביו עד שהתחילו לחפש אותו ברחובות, בדיוק כמו שהממשלה ציפתה.

כיום, עדיין לא מצאו את אפי. בכל זאת המבצע הוכתר כמוצלח - אפי דומה מאוד לאנס הסדרתי, בני סלע, ובזכות התמונות שלו, והכיתוב עליהן "בואו נתפוס אותו יחד", הציבור הצליח לתפוס את סלע.