אן.בי.איי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

כותרת

"חייבים להילחם במחלה הזו בכל מחיר"
~ הבעלים של ארומה על ניגרים

אן. בי. איי (N.B.A) זהו כינוי אנגלי למחלה ידועה ששמה המלא בלטינית הוא Becomming Nigger Affect. השפה האנגלית, הידועה בשיבוש סדר המילים בה הפכה את שם המחלה לNigger Becomming Affect. רצוי לציין שבתקופה בה פותח שם המחלה, תקופה שהיתה מזמן מזמן, כשהסבים והסבתות שלכם היו צעירים, כתיבת המילה Effect עם A לא נחשבה לשגיאה.

מחלה זו היא מחלה איומה ונוראה התוקפת אך ורק אנשים בעלי שיער בגוון אדום ונמשים, המכונים ג'ינג'ים.


הנגיף, תוקף את הג'ינג'י כבר מהיותו ברחם ומשנה את גוון עורו לגוון שחום. בנוסף על כך הנגיף מרחיב את שפתיו של החולה והופך אותו ליצור מוזר למראה, בנוסף איברי המין של החולים במחלה גדלים לממדים עצומים, אצל הגברים מתבטא הדבר באורך ועובי בלתי נורמאליים בעליל של אברי המין הזכריים, אצל הנשים השדיים גדלים והאיבר המין הנשי גדל .

הנגיף עובד בתורשה מדור לדור על לקץ הימים ואין אפשרות להפטר מ]ףראשונה בשנת 3 לספירה על ידי דוקטור קוואזימודו, מדען מכובד וגנן חובב. יום אחד, כשעסק הדוקטור בטיפול בביגוניות שבגינתו, הבחין בילד בצבע שחור בעל שפתיים גדולות שרץ ועשה המון רעש. דוקטור קוואזימודו ניגש אל הילד ושאל אותו היכן אימו. הילד אמר שהוא לא יודע איפה אמא והמשיך לרוץ.

מתוך מקרה זה הסיק קוואזימודו כי אותו ילד שחור נתקף במחלה נוראית הגרמה לו לשנות את גוון עורו. תלמידיו של קוואזימודו העלו את האפשרות שבשל השתוללותו של הילד הגיוני כי הוא בעצם ג'ינג'י, שכן הג'ינג'ים נודעים בשובבותם.

אן. בי. איי בימי הביניים

חולה אן. בי. איי שלא התאפק ואכל פיל

בימי הביניים תפסו חולי האן. בי. איי נתח רחב בשוק מקבצי הנדבות, הנסק באותה תקופה. חולי האן בי איי היוו איום גדול למונפול של המצורעים- קבוצת מקבצי הנדבות החזקה ביותר בימי הביניים. בין הקבוצות התעוררה שנאה רבה. המצורעים המציאו לחולי האן בי איי את הכינוי המרושע "כושי"ם" שמשמעותו "כוסאמא שלכם יא מזדיינים". כינוי זה דובק בהם עד היום ותורגם למילה Niggers לה בעצם אין כל משמעות.

האפיפיור מוציא "נוהלים מיוחדים"

בשלהי ימי הביניים (לא ידועה השנה המדוייקת), הוציאה הכנסיה הקתולית מסמך המפרט יחס מיוחד שיש לנהוג בו ב"כושים". המסמך נכתב בכתב החרטומים הסופר סודי של הכנסיה שרק אנשים חכמים חכמים יכולים להבין אותו, ומאז ועד היום נחשב לאחד מהמסמכים המסתוריים ביותר בהיסטוריה יחד עם המסמך המפרט בתוכו את עיקרי הדת הדרוזית.


גילוי אמריקה

בשנת 1547 קבוצה של ויקינגים גולים מצאה את עצמה על אדמה לא מוכרת. היתה זו אדמת אמריקה, שמאז ועד היום נקראת אמריקה.

הויקינגים שאפו להקים מדינה משגשגת עם אוטוסטראדות רחבות ואקווריומים מפוארים. להפתעתם גילו הויקינגים כי אדמת אמריקה מיושבת על ידי ציפורי דודו אוכלות אדם.

כדי להלחם בציפורי הדודו הביאו הויקינגים קבוצות רבות של חולי אן בי איי כדי שיתפקדו כבשר תותחים. לתדהמתם של הויקינגים השימוש בבשר תותחים לא עזר במלחמה כנגד ציפורי הדודו הענקיות (החוקרים של ימנו טוענים כי הבעיה לכך היתה נטועה בכך שהויקינגים לא השתמשו בכלי נשק כלל).

הכשלון במלחמה זו הוביל להפיכתה של אמריקה ליבשת עולם שלישי עניה עד ימנו.


הטבח בחולי האן בי איי

בעקבות הכשלון בסילוק ציפורי הדודו האכזריות, התעוררה שנאה עזה בקרב הויקינגים כנגד אותם "כושים". הויקנגים החלו להרוג בכושים בטבח נורא הנמשך כמעט 400 שנה וכונה "הטבח האיום והנורא".

התגייסות בין לאומית לטובת חולי האן בי איי

בשנת 1920 החל מאבק בין לאומי כנגד הטבח. את המאבק הנהיגו סטודנטים נורווגים חובבי עוגיות שהאמינו שבאמצעות פעולה זו הם יוכלו להשיג סוף סוף זיון.

המאבק תפס מימדים גדולים עד שהגיע לדוכן "ליגת הצדק" (ארגון האומות המאוחדות). האומות המאוחדות דרשו מן הויקינגים להפסיק את הטבח. הויקינגים הסכימו ואף התנצלו.

חולי האן בי איי כיום

בימים אלו חולי האן בי איי מקבלים הכרה ציבורית במחלתם ובקשיים שלהם. במקומות רבים בעולם מספקים לחולים את צורכיהם היחודיים באמצעות הקמת שכונות מיוחדות לנשאי המחלה, בה הם יכולים להתנהג כרצונם.

ללא ספק העתיד לחולי האן בי איי נראה מבטיח מתמיד.

ראו גם

אן בי אי הו משחק כדורגל נפוץ מאוד המשחק הזה היתחיל קעשר מישהו אמר בי אי אז כך זה היתחיל