אמריקה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

אמריקה היא יבשת המפורסמת בשל מדינתה המפורסמת היחידה - מועצות הברית (ישנה עוד מדינה לא מפורסמת כלל בשם קנדה) שאר שטחי היבשת אוכלסו בעבר על ידי העם הלטיני - עם שמוצאו מגרבילים וספרדים.

היסטוריה[edit]

אמריקה נתגלתה על ידי ספרדי בשם קריזפוטר קלבסה ב1942 (יש המטילים בתאריך זה ספקות כיוון שמועצות הברית נוסדה ב1776. כפתרון לפולמוס זה יש טוענים שגילו את מועצות הברית לפני אמריקה).

קלבסה ואנשיו, יחד עם אוכלוסיית הגרבילים המקומית, יצרו את האוכלוסייה הלטינית. קלבסה ששכח להביא כסף מהבית, קרא לעמו לשדוד את מועצות הברית, שם בעזרת מעשה חסד, אולי יתנו לו 8 שקל לפלאפל. הלטינים כבשו את דרום היבשת, מרכזה וצפונה אולם עדיין האמריקאים שלטו בארצם. נשיא אמריקה ואבי האומה האנגולית, מאן דהוא, ויתר להם והביא שמונה שקלים. בתמורה קלבסה נסוג מצפון אמריקה ומרכזה למרות שהייתה לו בעיה טכנית לעשות זאת (חנויות הפלאפל הקרובות ביותר מצויים במרכז אמריקה). לאחר מכן קלבסה ואנשיו חזרו לספרד כי לא היה להם מה לעשות עוד באמריקה.

כלכלה[edit]

אמריקה נשענת על כלכלת טבק מפותחת. מלבד זאת תושבי אמריקה מיצאים חלק מתושביהם לארצות אחרות (מיסטר טי במועצות הברית ופאבלו רוזנברג מארגנטינה). בתמורה ישראל מיצאת לאמריקה את פנינות החוכמה של אלון מזרחי.

תושבים[edit]

בגלל שאין למינה צמח מספיק כוח לעשות, נראה ש100% מתושבי אמריקה מצויים במועצות הברית ויש עוד כמה מיליונים שלא נכללו בסקר והם מצויים בקנדה .

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אמריקה.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא אמריקה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.