ארגוני הנשים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ארגוני נשים ידועים בשלטים הצבעוניים אותם הם משווקים, ובבולשיביזם אותו הם מקדמים

ארגוני הנשים (או בשמם המלא "איפה ארגוני הנשים?") הינו שם גנאי כולל לארגונים רבים הדוגלים בפמיניזם, שיויון וכמובן בולשביזם. הארגונים ידועים בהליכתם לאיבוד מידי שבוע לערך ובעקבות כך גורמים להמוני מחפשים לתהות "איפה ארגוני הנשים?". הם נוסדו כולם על ידי אנשי תשקורת אשר מכנים עצמם גברים, שמאחוריהם עמדה אישה בולשביקית אשר זממה לגנוב את ארגוניהם על ידי פיתוי וכמובן, בולשביזם.

הקמה

כהרגלם של דברים גם גופים אלו נפתחו תחילה על ידי גברים, ולא סתם ידוע ברבים המשפט המדבר על אימפריות הנופלות מבפנים, אך המשפט המקורי שמור בזכויות יוצרים ואין בידינו להשיגו. עד הקמת ארגוני הנשים נעו ברחבי העולם רק גברים לבנים עשירים וקפיטליסטים בעלי עבדים מאושרים עד אין קץ. הגברים נהנו לתמוך במדיניות השמאל הארצית ולקבל בתמורה שוחד רב ופנקסים אדומים בהם יכלו לכתוב כל אשר על ליבם. עם הזמן הבינו נשות העולם ופלסטינה כי ברצונן לבחור גם בגורמי השלטון המושחתים לכאורה ודרשו זכות הצבעה. בעת הבאת זכות בסיסית זו הגיעה נקודת האל- חזור ביחסי הזכויות, ובעקבות כך הוקמו ארגונים אלו.

פועלם

ארגוני הנשים דוגלים בערכים חשובים שרק העלתם על הכתב עוררה ב4 עורכים שונים רפלקס הקאה ועל כן נבצר מאתנו להמשיך במלאכה מקודשת זו. הארגונים מקודמים אגרסיבית על ידי אנשי תשקורת שונים אשר תומכים בחוסר אפליה. עם זאת יש לציין כי לאור תקופת השגשוג שהובילו ממשלות נתניהו לא נרשמו חוסרים ברחבי הארץ בכלום, ואפילו את האפליה הצליח לשמור למרות הביקוש המאסיבי ליצוא לארה"ב. הארגונים גם פועלים כנגד רבנים תמימים המבקשים להכין חביתות על בגדיהם על ידי זריקת ביצים, גבינה צהובה, פטרוזיליה ובצל. הנשים טוענות כי הן מקבלות את הסדר תורתם- חביתתם אשר אושר בממשלה, אך מוחות נגד תקיעת הפטרוזיליה דווקא בשיניהן הרי הן שקדו על צחצוחן הבוקר, ומחו נגד אותם רבנים שעיכבו את כל התור לאחר שביקשו 5 חביתות שונות כדי שבני המשפחה לא יצטרכו לבוא במיוחד ולחכות בתור גם הם.

היעלמותם המסתורית

ארגוני נשים מארגנים נשים.

ארגונים אלו תמיד טענו כי הנשים הן הגיבורות האמיתיות ולכן סיגלו לעצמן גינונים של גיבורות על. הכח הסודי שלהן הינו העלמות ולכן כל פעם שמבוצע פשעים כנגד ימנים, דתים, או אף יהודים, הן נוטות להפוך לבולענים ולהטמע עמוק באדמה. בימים אלו תרים אחרי צעדיהן האחרונים והן מבוקשות לחקירה.

מדור בעיתון

לאחר שהתלוננו רבות על כך שאינן מיוצגות דיו בתשקורת לדבריהן, ביקשו מעורכי העיתונים להכניס מדור של אחד מנציגיהם. עורכי העיתונים הסכימו להכנס את הדובר שלהן, האפיפיור או אפי בקיצור. כעת ישנו מדור על שמם "איפה אפי" בהם לרב מרמזים על פשעים אסורים כנגד נשים יהודיות תמימות כשבעקבות כך ארגוני הנשים נעלמים ועל הקורא למצוא אותן.