ארז טל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"האשכנזי הזה יקבל מכות"
~ שבתאי צבי על ארז טל
"הו ארז טל קדוש שלי!אני סוגד לך! בוא אלי הבייתה לשמוע תקליטים!!!"
~ חנון ממוצע מויקיפדיה על ארז טל


ארז טל הוא ממציא הטלויזיה, הנודע בכינויו אלכסנדר גרהאם בל.

ילדותו ובגרותו של ארז טל

ארז טל נולד בשנת 100 כבן לאביו חיים יבין ולאמו המלכה אליזבת. כבר כשנולד ארז, הוא נולד עם כפית 24 קראט בפה אשר מיד נגנבה על ידי רופאיו ונהרסה במשך השנים על ידי אורי גלר, ולכן למדענים רבים יש ספקות על כך שהיתה לארז טל ילדות, והוא אינו נולד כשהוא בן 35. כשהיה ארז טל בן 6 (או לפחות 6 שנים מהולדתו), שלחו אותו הוריו לבית הספר, שם התקבל ארז בהצלחה לקהילת החנונים המקומית, ולימים נעשה למלכם של החנונים כי הוא הציל אותם מהערס שלום אסייג בכך שזרק עיפרון על הערס ובדרך כלשהי הרג את הערס. החנונים העליזים והצוחקים התחילו לרקד במסדרונות ליד גופתו של שלום אסייג והכתירו את ארז טל למלכם. בתור מלך החנונים, היה צריך ארז טל להמציא מכשיר אשר יראה לכל העולם כי החנונים הם הזן המפותח ביותר מבחינה אבולוציונית, ולכן ארז טל המציא את הטלוויזיה.

שידוריה הראשונים של הטלוויזיה

ארז הלבנון טל

לאחר שבנה את הטלוויזיה הראשונה ולא ידע אם היא בדיוק עובדת, ניסה ארז טל לצלם את הסרט הראשון. תוך שעמום הסרט הראשון שצולם אי פעם היה סרט סקס לוהט שארז טל צילם יחד עם ספר של בני גורן, ובו לא רואים את פניו של ארז טל, אך שמו מופיע בבירור בקרדיטים. כל העולם סער וגעש ומודעות על ראשו של ארז טל נתלו בכל מקום. טל נאלץ לברוח ולשנות את שמו לאלכסנדר גרהאם בל. כדי לפצות על מה שעשה מלכם לשעבר התחילו החנונים ליצור סרטי טבע, תוכניות אירוח וסרטים מצויירים שאותם הקהל דווקא אהב. בזמן שהוא ברח הפכו החנונים מעם ניצוד בסכנת הכחדה, לעם משגשג ועשיר מאוד מהצלחתה של הטלוויזיה. אביו של טל, שבכל זאת היו לו זכויות מסויימות על הטלוויזיה, התחיל לשדר תוכנית בשם "מבט" באופן זמני עד שימצא מישהו אחר מתאים יותר, אך כל שאר האנשים המתאימים התחילו להקים מאות ערוצים אחרים ולא היה להם זמן. מאז ועד לשנת 1983 היו שידורי הטלוויזיה טובים ואיכותיים.

חזרתו של ארז טל

אחרי גלות ארוכה בקוטב הצפוני, חזר ארז טל לארץ ישראל והחליט שהוא שוב ינסה את כוחו בתוכניות טלוויזיה. בהתחלה הוא עבד בתור נער מים בתוכנית גדולה בערוץ 2. הוא וכלבו שוקי השתלטו על השידור והתחילו לשדר במקום הצוות המיומן והאיכותי שהיה שם קודם. המפיקים שלא הצליחו להזיז את החנון הנודניק מהמסך, החליטו למצוא מישהי שתשדר עם ארז טל ותגנוב לו את הפוקוס, ולכן הם קראו לאורנה בנאי. השילוב בין שניהם עבד טוב, עד שאורנה הצליחה לברוח מהמרתף מתחת לאולפן בו הוחזקה, והתוכנית נפלה. ארז טל לא אמר נואש ובמשך שנים על שנים ניסה לקמבן לו תוכנית בטלוויזיה, ובסופו של דבר הוא הצליח על התוכנית מועדון לילה, אשר הייתה תוכנית בידור והומור, ובה כוכבים שונים שמקריאים בדיחות שכתבו להם ו/או מעתיקים בדיחות מליאור שליין וגורי אלפי. לאחר זמן מה הבין הקהל עד כמה התוכנית דבילית, והיא הורדה מהמסך. ארז טל נשאר ללא פרנסה ועד היום הוא עובד באווזי.