ארכימדס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

אזהרה: משרד הבריאות קובע כי אכילה גורמת להשמנה.

Greeceflag.JPG
הערתוס: יווניתוס

ערכוס זהוס הינוס ערכוס יווניתוס! נאוס להמנעוס מ(ס):

  • שתייתוס אוזוס
  • דיבורוס ביווניתוס
  • דיבורוס עמוס הרבהוס ס'
  • להללוס את הרומאימוס

בזמנוס קריאתוס.


ארכימדס, הוא פדופיל ונודיסט פסיכי וכמו כן אביו, של בני גורן. נמלט ממוסד לחולי נפש מספר פעמים, ולא נתפס מעולם. ייתכן ורוחו מסתובבת חופשיה גם בימים אלה. נולד בשנת 243657876483 לפנה"ס, בהונלולו שבאוזבקיסטאן. חטף שבץ פתאומי עקב דלקת ריאות במעי הגס, ומת סופית טוטאלית ולחלוטין בשנת 576 לפנה"ס.

אחרי תחרות קשה, ארכימדס הפסיד לתינוק של הבמבה


המצאותיו ותגליותיו

אני ילד שאוהב שנקניקייה עם אננס למה אתה אתה ז למה אני אוהב לשון.

בנושא זה הגיע ארכימדס לממצאים ותגליות מדהימות, שלא נודעו כמותן ולא ידועות כמותן עד לימינו אנו:

  • שיטת הכלום: השיטה נועדה לעזור לאנשים כלומניקים טיפשים חסרי מוח וריקניים לחלוטין להבין כיצד להפשיט את עצמם (לצורות גיאומטריות כמובן...) על מנת שיכולו להסתובב עירומים ברחוב ולצעוק "יוריקה, אני טמבל!".

ידוע כי בעזרת שיטה מיוחדת זו, הצליח ארכימדס למצוא כתר מזויף שהוזרק אליו סיליקון.

  • הסמ"ק כלום - שיטה מיוחדת למדידת כמות הכלום באיזור מסוים.
  • בורג ארכימדס: זהו הבורג החסר במוחם של רבים מסובבינו. כל אדם שנאמר עליו כי "איבד בורג" חייב להשתמש מיידית ב"בורג ארכימדס" שהיא דרך מיוחדת כדי למנוע את נזילת המוח דרך חורי ברגים.
  • ארכימדס נודע גם בשל המצאתו הגאונית "ספירלת ארכימדס", מגלשת המים הענקית בפארק נחשונית. גולשים רבים שגלשו במגלשה זו החליטו כי ארכימדס הוא טיפש ושוויצר. עד היום קשה להחליט אם קבעו זאת בשל צורתה המשונה, או בשל העובדה שהיא נגמרת בתוך שלולית עם פיפי של כלב.
  • נוסף לכל אלה, נודע ארכימדס כבוטניקאי מומחה, ואף עסק בתחומי גנטיקה. הוא היה האדם הראשון שתהה איזו צורה תצא עם נזווג רבוע בעיגול. לאחר מספר ניסויים מדעיים, הגיע ארכימדס למסקנה כי על הצורות הגיאומטריות להיות מסוגלות לבצע יחסי מין, דבר שזיעזע אותו, וגרם לו לטראומה קשה.

שאלום לכולם זה שטויות!

פרשיית האמבטיה

אגדה מספרת, (וזו היא אגדה בלבד!) כי ארכימדס, התקלח. ע"פ האגדה, מסופר עליו, כי כאשר התקלח, שלוש פעמים בלבד , (פעם ראשונה, פעם אחרונה, ופעם אחת יותר מדי. אם זאת יש לזכור כי זו רק אגדה ובמציאות הוא אף פעם לא התקלח.) הוא הביט בעצמו, וחשב, "אני שמן." לאור העובדה הזו, החליט כי עליו לרדת במשקל, ובדחיפות. מיד נטל ארכימדס את הכתר שקיבל ממקדונלד'ס ויצא לריצה קלה במורד הרחוב. ברגע שעמד לצאת מביתו, קיבל שיחת טלפון מפילגשתו הרוסייה, יוריק. הוא פתח את הדלת בעודו עונה לפלאפון, ובכך הוכיח ליוריק כי הוא בעל קורדינאציה מופלאה. מאחר והנלית לא זכתה לראות את המחזה המדהים, של גבר שמן ערום פותח את רגליו, מוריד את ידית הדלת (ובכך גם מוציא אותה מהמקום) ומנסה ללקק את מסך הפלאפון בו זמנית, ניאלץ ארכימדס לנסות ולתאר לה אותו. תוך כדי שהוא רץ ערום ברחוב העמוס, הוא עבר מתחת לגגון (אריאל מוגבל) הפלפליה של שמעון השכן, התברר לו כי בפלאפון דור 5326- אין קליטה בשום מקום, והוא החל לצעוק "יוריק, יוריקה! יוריקה!! יוריקה!!! קיבינימט תעני לי יא מסניפת תושים!! יוריקה!!" אך לשווא. בעוד אנשים רבים מתבוננים בו, המשיך ארכימדס בריצת הכושר שלו, בעודו חובש כתר מקדונלד'ס לראשו. לפתע ראה אותו המלך, ועצר אותו בגין הטרדה מינית כלל ציבורית, המונית, סופר מטומטמת, והכי חשוב, בגין חבישת כתר מקדונלד'ס בפומבי. לאחר דיון ארוך, הוכנס ארכימדס לבית שיקום לחולי נפש. המלך לקח לו את הכתר, הניח אותו לראשו, והתלהב מעצמו רבות. (מיותר לציין, כי כושר ויכולת ההתאבדות, גרמו לאבידות קשות ברחובות העיר, והותירו את הרחוב ריק מנפש חיה). לאחר מכן, התברר כי כתר מקדונלד'ס שהיה ברשות ארכימדס, היה נגוע בנגיף גויאבות חולני, ומוזרק סיליקונית.

ביוגרפיה

נולד בשנת 243657876483 לפנה"ס, בהונלולו שבאוזבקיטאן.

גדל בבית יתומים, כיוון שלהוריו לא היה רצון לגדלו ביחד איתם, ואפילו לא לנשום את אותו האוויר שהוא נושם.

בגיל שלוש החל ארכימדס לפתח יכולות מרשימות כגון - כלום. ביכולת המדהימה הזו, התעסק במשך שנים רבות מחייו, ולמעשה, יש הטוענים כי הוא חיי את חייו למען הכשרון המופלא הזה.

בגיל שמונה, כשהחל לגרום לילדים תמימים להתגלש במגלשת ספירלת ארכימדס, התעורר אצל שלושת המשגיחות שלו, (שהיו סוכנות ממעלה ראשונה ב- FBI ובעלות 18 שנות וותק בתחום)החשד, כי ארכימדס הוא פסיכי לחלוטין.

לאחר תקרית בה הכריז ארכימדס בפומבי שהוא ארטיק בטעם תות-בננה, החליטו המשגיחות שלו להעביר אותו למוסד לפסיכים חולי נפש.

בשנת 243657876478 לפניה"ס, בעודו בן שמונה ושלושה חודשים, יומיים, שלוש שעות, 56 דקות, 5 שניות, 45 מאיות השנייה, ו-346849 מליוניות השנייה בדיוק, הועבר ארכימדס ל - "מוסד לחולי נפש פסיכים בעלי פיגור שכלי כבד, שאין להם שום סיכוי להצליח בחיים ועליהם לקבל שיקום כללי או הוראות מדויקות כיצד להתאבד" (או בקיצור מלנפבפשכשלשסלבולשכאהמכ"ל).

בשנתו הראשונה, המציא ארכימדס את "בורג ארכימדס". (ההמצאה שיקמה רבים מהמטופלים ב-מלנפבפשכשלשסלבולשכאהמכ"ל).

לאחר שנה וחצי, יומיים, 5 שעות, 45 שניות, ו3484988794890943863009765 מילימילימליארדיות המאייה בדיוק, ברח ארכימדס מ-מלנפבפשכשלשסלבולשכאהמכ"ל.

לאחר... הרבה זמן... בדיוק.. נמצא ארכימדס כשהוא שתוי ושיכור ליד בית זונות עממי, לבוש בבגדים מרושתים, והבעת פוקר על פרצופו. מיד הוא נלקח בחזרה ל-מלנפבפשכשלשסלבולשכאהמכ"ל.

השנה - 3478526966 ארכימדס השתתף בתחרות חשפנות.

השנה - 3478526966 ושלוש שניות - ארכימדס הפסיד לתינוק של הבמבה, מישהו זרק לארכימדס ארטישוק בוער לפרצוף, וארכימדס מת.

השנה - 4202788778 שבתאי צבי מקים את ארכימדס לתחייה באמצעות כשפים אפלים שלמד מהטלוויזיה.

את השנים הבאות, העביר ארכימדס בנסיונות נואשים לשדך בין חבריו היחדים, ריבוע, ועיגול.

לאחר 45723906970 שנים, הצליח ארכימדס להכליא בין חבריו. הוא קיבל צורה מדויקת להפליא, של בנני ובנוני.

בשנים האחרונות לחייו, עסק ארכימדס בבימוי סרטי פורנו, כגון "הילדים מגבעת נפוליאון", "צבי הנינג'ה" ו"המומינים".

השנה - 6666 לפהנ"ס. ארכימדס אונס את אחותו האבודה, מקבילית.

השנה - 6666 לפנה"ס ותשעה חודשים - אחותו האבודה של ארימדס, מקבילית, מולידה את בני גורן כתוצאה מכך שאנס אותה.

השנה - 577 לפנה"ס. ארכימדס לוקה בדלקת ריאות קשה.

השנה - 576.5 לפנה"ס. דלקת הריאות של ארכימדס גרמה לקריסתו הפתאומית של המעי הגס שלו.

השנה - 576 לפנה"ס. ארכימדס מת סופית טוטאלית ולחלוטין אחרי שחיידקי דלקת הריאות שהתפתחו במעי הגס שלו גרמו לו לשבץ מוחי ברגל.

לקריאה נוספת