בובספוג מכנסמרובע

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "בובספוג מכנסמרובע" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!

צורתו של בובספוג לפני המקרה המצער בדימונה
"אני מוכן! אני מוכן! אני מוכן!"
~ בובספוג לפני אחת האורגיות שלו


"האהאהאהאהא! זה מדגדג!"
~ בובספוג בזמן אחת האורגיות שלו


"בובספוג? אממממ... אה! כן, אני זוכר..."
~ נזיר טיבטי על בובספוגבובספוג פולט קרינה לאחר המקרה

בובספוג "סימפסוןשווילי" מכנסמרובע הוא תוצר לוואי כימי של הכור האטומי בדימונה, בזמן מלחמת האזרחים הסורית בלבנון והגרוזיני היחיד שהצליח בחיים. כתוצאה מהקרינה הרדיואקטיבית החזקה, נזרק בובספוג למעמקי האוקינוס. במקור בובספוג הוא בובת מין צרפתית עם יכולת פוטנציאלית לאורגיות של 25 איש, מה שמסביר את כמות החורים שלו. מאחר ועבר חוויות מין טראומאטיות במשך שנים מרובות הפך בובספוג להומוסקסואל בהכחשה, ובכדי לסחוף אחריו ילדים תמימים השיק את תוכנית הטלוויזיה בובספוג מכנסמרובע בה הוא מקיים יחסים תמימים עם ידידו הוותיק פטריק, שבה הם מנצלים את צורתם החיצונית (פטריק הוא בעל 5 זרועות ארוכות ועבות, ולעומתו בוב ספוג בעל חורים רבים)בכדי לרמוז רמיזות מיניות לילדים קטנים שלא מודעים לתכנים בהם הם צופים.

כל זאת כמובן, אשמתו המלאה של עודד מנשה (מפיק הסדרה)

פירוש השם

בובספוג ללא תחפושותיו המרושעות

פירוש השם בובספוג הוא בובה ספוגית. השם שניתן לו עוד בתקופת הזנות בצרפת. שם משפחתו (מכנסמרובע) ניתן לו בזמן זנותו בהרי טיבאט משום שנולד בגרוזיה (מקור צורתו המרובעת). היחידים שיודעים את התשובה הם היאקים הטיבטים והנזירים שהשתמשו בו לאורגיות ענק. יש הסוברים כי מכנסמרובע הוא כינוי גנאי לגרוזינים שחיו בשכונות קטנות בפולין וגורשו לאחר הפלישה הנאצית בשלהי מלחמת העולם השניה בגלל היותם מתחזים לקופסאות גרנולה (כן, הטיבטים יודעים הרבה).

בובספוג בסין

בובספוג - הגרסה הסינית: 425

דמויות

במהלך הסדרה בובספוג עובד במסעדה קטנה בשם הסרטן הפריך שם הוא עובד בתור טבח יחד עם סקווידוויד הקופאי.

סקווידוויד (במקור סקווידוורד) הוא תמנון חולה סרטן בצבע של נזלת שנדחה מסטודיו C לריקוד מודרני. מתוך תסכול דחף ויבטור לאפו ומכאן צחוקו הנרעד והאוילי, הנשמע מדי פעם כשהוא מספר לעצמו בדיחה וצוחק מכך בהתלהבות. הוא מנגן בקלרינט מתוך תירוץ שהוא אוהב מוזיקה ואומנות, כשבעצם הוא סתם אוהב להכניס דברים ארוכים ושחורים לפה ולעצום את העיניים.

מר קראב, הוא חולה סרטן פדופיל המעסיק את בובספוג במסעדתו. הוא מפתה ילדים קטנים למסעדה שלו כדי לאכול את "קציצת הסרטן" שלו. וכמו כן תומך באופן נלהב בפורום ANIME.IL.
יש הטוענים ששמו האמיתי הוא "מרק ראב" - שם יהודי מובהק - דבר שמעיד על רמיזות אנטישמיות בסדרה.

פלנקטון, אויבו המושבע של מר קראב הוא בעצם כינת מנדבוצ'קעס ששכנה בעבר בערוותו של מר קראב. לאחר סכסוך בין פלנקטון למר קראב, פלנקטון גורש משם. מאותו היום, פלנקטון משתמש בגאדג'טים טכנולוגיים במטרה להשיג שוב את "קציצת הסרטן" של מר קראב, או לפחות את המתכון ליצירת "הרוטב" של "קציצת הסרטן" שלו.

הושיקאגי קיסאמה, קיסאמה הוא הנבל העיקרי, הוא חצי כריש שברח מכפר הערפל וערק לביקיני בוטום, בובספוג חשב שהוא טוב, אבל קיסאמה אכל את גארי החילזון!

גארי החילזון - גארי הוא חלזון המחמד הסוטה של בובספוג, שאוכל חתולים בזמנו הפנוי ולכן עושה "מיאו".

פטריק סטאר - פטריק הוא החבר הוורוד וההומוסקסואל של בובספוג, הוא מייצג את רמת ההשכלה הנמוכה הגבוהה בביקיני בוטום. פילוסוף האחראי על המשפט הפילוסופי הידוע- "כשאתה מבולבל, זרת אל על". אנס.

פרל - פרל היא לוויתנית והיא הבת של מר קראב. נראה שיוצרי הסדרה מאמינים בתאוריה שסרטן ולוויתן לבוא במגע מיני.

גברת פאף - דגה שמנה שכל היום מתנפחת. המורה של בובספוג ל"נהיגה".

סנדי היא סתם סנאית שמנה ומכוערת בתוך קונדום פלסטיק שלא מעניינת אף אחד, ולכן לא נרחיב דיבור עליה.

קרן - קרן היא הזונה הרשמית של פלנקטון. היא סוג של מחשב , כמו כן היא מאוד אוהבת לראות "החיים זה לא הכול" והיא נוצרה על ידי צ'אק נוריס .

כל הדמויות הסוטות האלו גרות ביחד בעיירה התת ימית, ביקיני בוטום (תחתון ביקיני, פריט הלבוש האהוב על בובספוג).

דניס- רוצח סדרתי העובד עבור השבכ כדי לתפוס את מר קראב המחביא את תשלום מס ההכנסה ממשלת הרשות הפלסטינאית.

הישגים אקדמאיים

בובספוג כתב מאמר בשם "זהותו המינית של הפלאפל" וכך קיבל תואר ד"ר פלאפל. תוך כדי המחקר למאמר זה בובספוג השתמש בחוריו כדי לשחוס לתוכם פלאפל ובכך להבין יותר טוב את מיניות הפלאפל. פטריק נעלב מאוד מהעניין ומצא זאת בגידה (כן, כן- בובספוג בגד בפטריק עם פלאפל). בובספוג נקשר לפלאפל יותר ממה שציפה וכך פיתח חברות אדוקה עם פרופ' אלון מזרחי שאמר לו: "Did you knew that the meaning of the word cheese in hebrew is GVINA?" וכך גרם לבובספוג להתאהב בו. בזמן שהפלאפל משך את בובספוג סקווידוורד ופטריק הפכו לזוג והחלו לעשות אורגיות ביחד עם מר קראב.

קרירה כנביא פוסידון

ערך מורחב – בובספוג - הסרט

כידוע, הרומאים שלא יכולים להמציא שום דבר, לכן העתיקו מהיוונים את דתם, ורק שינו את שמם של האלים, לכן פוסידון נקרא גם נפטון.
באחד הפרקים, פלנקטון גנב את כתרו של נפטון, מלך ביקני בוטום, כדי להאשים בכך את מר קראב, כדי שיוכל לגנוב את המתכון ל"קציצת הסרטן" שלו ולענג את עצמו אתה. נפטון, האמין שמר קראב הוא זה שגנב אותו ועל כן ביקש להרוג אותו. בובספוג, שהייה מאוהב במר קראב בסתר, יצא למסע כדי להחזיר את "הכתר" של נפטון ביחד עם יזדיזדו פטריק. בסוף הם מוצאים את "הכתר" מחזירים אותו לנפטון. נפטון כל כך שמח עד שהוא מחליט להפוך את בובספוג לאל ההומואיות.