ביטוח לאומי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ביטוח לאומי הוא ניסוי חברתי ענק שיזם דוד בן גוריון והיטלר כדי לבדוק האם אפשר ליצור תור שלא נגמר לעולם. הניסוי כולל עשרות סניפים שמתחזים לחברות ביטוח תמימות של המדינה, אבל למעשה הם בודקים האם אפשר לייצר תור איןסופי.

היסטוריה

את הביטוח הלאומי הגה הפילוסוף, הרופא, האל, אמן החושים, המסטיקן והשרברב החובב שבתאי צבי בשנת 1095 לספירה[1]. הוא העלה את האפשרות ליצור, בתנאים קיצוניים של מזגן מקפיא עצמות ופקידים מלאי איבה, תוצר פיזיקלי בלתי הגיוני של תור אינסופי.

בשנ"צ 1950 החליט בן גוריון ושותפו לעיסקי הדיג אדולף היטלר לנסות להעביר את ההשערה של שבתאי צבי לעולם האמיתי[2]. יחד הם זממו מזימה סודית ומתוחכמת שכללה מרמה, שוחד והפרת אמונים, לצד דפיקה של כל אזרחי המדינה לנצח. כמובן שהמזימה לא היוותה אף בעיה אמיתית מכיוון שאותה תקופה בן גוריון עשה מה שבא לו כמה שבא לו[3].

אם כן, עד שנת 1951 כבר היתה התכנית מוגמרת ומוכנה לפעולה. לפי התכנית, הקימו בן גוריון והיטלר חברה פיקטיבית שנקראה ביטוח לאומי[2], שנועדה לבחון את האפשרות של תור אינסופי. החברה כללה אז שני סניפים מרכזיים, אחד בדיזינגוף סנטר בתל אביב גפן והשני בכור הגרעיני בדימונה[4][5]. זאת אומרת, מפעל טקסטיל, חחח...

המיקומים של שני הסניפים נבחרו במדויק על מנת למנוע מהלקוחות להגיע לסניף בקלות ובכך ליצור תור ארוך יותר ומסורבל יותר[6]. הסניפים תוכננו בדיוק כפי שהורה שבתאי צבי - מזגן מקפיא עצמות פעל במלוא העוצמה והפקידים נבחרו בקפידה על מנת להקשות על תהליך קבלת הפיצויים במידה כזאת שהתור לא יתקדם[7][8].

הניסוי הוכתר בהצלחה מסחררת כאשר נראה שהתור לא נגמר לעולם[9][10][11]. הוחלט לפתוח סניפים נוספים כדי לבדוק אם התוצאה זהה בכל מקום - והיא אכן זהה. כיום בכל עיר וכפר בארץ הפלאות ישראל ניתן למצוא תור אינסופי שכזה, תחת הכותרת "ביטוח לאומי"[12][13].

בעיקרון בן גוריון היה אמור לסגור את החברה לאחר תוצאות הניסוי, אך הוא היה בדיוק באמצע משחק גולף בביתו במדבר, ולא היה לו כוח. מאז מותם של שני היוזמים אין אף אחד בעולם שיודע על הניסוי הסודי הזה, והתורים האינסופיים עדיין מתקיימים באין-מפריע[14]. למעשה, אסור לאף אחד לדעת ולכן... זה יהיה מהיר אל תדאגו. תעמדו רגע ליד החלון... כן, יש שם צלף, תעמדו ואל תזוזו... זה מאוד מהיר, אני מבטיח. לילה טוב ילדים!

הערות שוליים

 1. שבתאי צבי, 1095, "איך ליצור תור אינסופי".
 2. 2.0 2.1 מתוך הסרט "בן גוריון והיטלר: צמד האוהבים החמוד בהיסטוריה", HBO, משודר ביס דוקו ויס פלאנט
 3. "בן גוריון - חבר של חבר", דני בר און
 4. "The fears of ben guryon" רשת BBC
 5. اتنةتى تلغز نحسق ظمحو نعمم ليس - ؟؟؟
 6. מה עושה סודה לשתייה? | האתר הרשמי של דאעש
 7. "התורים הארוכים ההיסטוריה של הפרה היסטוריה" - ערוץ 24 החדש דנדש
 8. נא לרשום או להדביק את הערת השוליים שלך פה
 9. "התור הגדול בעולם" הערוץ הלאומי של עזה
 10. תור פור - מור תור | פיזיקה בכיף
 11. ***ביטוח לאומי - הסוד הגדול, חלק א'***
 12. עמוד המעריצים של הארי פוטר
 13. ביטוח לאומי האתר הרשמי - שגיאה 404
 14. סין, ישראל ונאורו - מה זה פלאלפל ואיפה שותים בנזין? העולם אחר הצהריים-ערב

ראו גם

Pirushonim.svg

לערך זה קיימת גרסה אלטרנטיבית!
קראו גם את "המוסד לקיפוח לאומי"