בעלי חיים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
קניבליזם הוא נפוץ מאוד בקרב מכוננים.

מכונן היא תופעה מלאכותית שהתפתחה בעקבות רצון האנשים ליצור משהו ששונה מהם ויוכל להפוך להם את החיים למחורבנים יותר.

איך הם התפתחו?

למעשה, הזן הראשון של מכוננים שפותח היה הננואוטומיקרואורגניזמיסיקים. הם נוצרו ע"י במאי הסדרה "ראש גדול". תפקידם הראשוני של הננואוטומיקרואורגניזמיסיקים היה להידבק לדפים ולהצמידם לקיר, אך לאחר כשלונם הוא גילה שהם יכולים לשלוט על מוחות. איך זה קשור? ובכן, לאחר שהחברות הגדולות שמעו על הננואוטומיקרואורגניזמיסיקים הם רצו לספק את האנשים בעולם ולהרוויח כמה ג'ובות בו זמנית. הם גנבו אותם, פיתחו מיליוני מינים של יצורים ותכנתו אותם להשתלט על מוחות כל האנשים בעולם, אפילו על עצמם, שיחשבו שבעלי החיים הם יצורים שהיו קיימים עוד לפנינו.

בעלי החיים הם האנטיטזה של חסרי החיים אלו הם יצורים נדירים וחסרי חיים אשר מעדיפים את אור מסך המחשב על פני אור יום.

שימוש במכוננים

לאחר שהקהילה התאהבה בבעלי החיים, היא התחילה למצוא דרכים מקוריות לנצל אותם. יש לדעת שלבעלי החיים היה התכנון רק שימוש אחד: שבני האדם יאהבו (במלוא מובן המילה) אותם. אך מפאת תקלות תכניות בייצור, הם קיבלו תכונות מוזרות ושונות, למשל, פרה ועוד כמה סוגי חיות מסוגלות להכין חלב, חלק מבעלי החיים גם גם טעימים להפליא. גם לעכבר נמצא שימוש. הוא יכול לשלוח אותות חשמליים למחשב ולקבוע את מקומו של הסמן. כיום רק כ-2% מהבעלי חיים שיוצרו משמשים למטרתם האמיתית (לשמש כחיית מחמד) ושאר החיות משמשות לדברים שונים. מאז בעלי החיים בעולם גדלו הרווחים במשק בכ-58674453%, שזה הרבה. המדענים משערים שהשלב הבא באבולוציה של החיות יקרא אוטומינירקאוטופוגוכעבסשדגבנרקאומיצחלוביורוטומולינים והוא יבגוד באדם וישתלט על העולם.

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא בעלי חיים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.

הבהרה: משרד הבריאות קובע שהחיים מסוכנים לבריאות - מתים מזה בסוף.