ספיידרמן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"הוא 50% עכביש, 50% איש ו100% חבר."
~ צ'אק נוריס על ספיידרמן


ספיידרמן היה ממציא הסקס וגדל בעיירות פיתוח אצל אלוהים. נודע בהמשך הדרך כי המציא גם את הסמים והאלכוהול.

ספיידרמן בזמן התעמלות יומית

ילדות[edit]

ספיידרמן היה ילד המבחנה הראשון, וגם בן האדם הראשון לאחר שנבנה על ידי אלוהים. כאשר אלוהים השאיר את העולם לבד, ספיידרמן גינה את הפיפי ואת הקקי. ספיידרמן היה הראשון לעשות ביד ולהזדיין כאשר אנס את חווה. לאחר מכן, החליט ספיידרמן להמציא את הסקס ואת הסאדו מאזו.

ההמצאות[edit]

בעת שהעולם התפתח, נהיה ספיידרמן כוכב סקס ומין בסרטים שונים. במלחמת העולם השנייה, יצר ספיידרמן את האלכוהול לאחר שרקם שתן של ארנב עם לבלב של נחליאלי. הוא שיווק ברחבי אירופה את האלכוהול בכמויות גדולות, שהגיעו לכל מקום בעולם. הוא קרא לחברה שלו "ונום" ועבד במרץ לתרכובות אלכוהול אחרים, כמו "ויסקי", שקראוי על שם דוד ויסקי, הילד האבוד שעבד ברפת של ספיידרמן. לאחר מכן ספיידרמן הבין שהוא מלקק טחינה,נושך כריות או בקיצור הומו.

סמים קשים[edit]

ספיידרמן מחזיר לסוחר הסמים שלו, הארי, את כדור הריטלין בתקופת הגמילה מסמים.

בבוא הזמן, הצליח ספיידרמן לייצר סמים. הסם הראשון שהמציא היה "קוקאין", שקראוי על שם המרוקאי שהיה רץ עירום בכל יום מול המפעל שהיה ברפובליקה הפדרלית של בנימינה, ישראל. ספיידרמן חתם על רשות שיווקית עם העולם העליון ושיווק את הסמים הקלים. כדורי האקסטזי היו סמים חדשים וקשים יותר, אשר גרמו לאדם לעשות סקס. זה הוביל את ספיידרמן להמצאתו הבאה, בובות המין.

בובות המין[edit]

בעת שהוקדם על ידי בטמן בייצור הקונדום, הוא פנה לסופרמן "שירותי זונות בע"מ" על מנת שיעזור לו לייצור את בובות המין. סוף סוף הצליח ספיידרמן בתחילת שנות ה-80' לצלוח את המשימה ושיווק בובות מין. בתחילת שנות ב-90' ביקשה וורנר ברדרס לעשות על ספיידרמן סדרה מצוירת.

הסדרה המצוירת[edit]

הסדרה המצוירת המחישה את כל אויביו של ספיידרמן, מד"ר אוקטביוס, דוקטור מטורף שניסה להרעיל את גן החיות של ספיידרמן, עד "קארנאג'", המניאק שניסה לשרוף את המפעל. הסדרה זכתה להצלחה עצומה ובעקבותיה באו חוברות קומיקס, ואפילו סרטים. השלישי שבהם, מספר על חילופי הזוגות ללילה אחד של ספיידרמן ביחד עם פיטר פרקר.

טריויה[edit]

ספיידרמן השתתף באודישנים של נולד לרקוד ונכשל
  • ספיידרמן ניסה לייצר גם גלולות בשביל שאנשים יחיו לנצח, אך זה הפך אנשים לביצים קשות.
  • ספיידרמן מקפיד על הגיינה במפעל, כאשר כל העובדים לובשים קונדום בעת עבודתם מול המכונה והחפירות.
  • ספיידרמן השתתף בסרטי הסקס הבאים : "לילה במנהטן עם ספיידי", "זין אפור", "מתי שצרחתי", "טיפש מאוד" והאחרון שבהם "אסתרינה טרטמן".
  • ספיידרמן נשואי ללימור לבנת, לפני כן היה נשואי למרי ג'יין ווטסון, אך התגלה שהיא תפקיד בבית חרושת לעזים בתור חולבת, וזה העליב את ספיידרמן.
  • ספיידרמן כתב את השיר של להקת בולבול "תנו לי יד" על רצונותיו של ספיידרמן להזדיין.
  • ספיידרמן מספר שאבא שלו, אלוהים, איננו ממציא העולם אלא רק עוזר לעולם.
  • ספיידרמן גר בדירה ברמת אביב ג', צמוד לביתם של רמת, אביב וגימל.
  • הפרסומת המפורסמת "ספיידרמן עושה את העבודה" מספרת על בובת המין דמוית ספיידרמן החודרת בצורת ויברטור. הפרסומת היא הנצפית ביותר אי פעם, בגלל ששודרה בפרסומת של הסדרה "ג'קו אייזנברג מחפש את המחשש".
  • חוברת הקומיקס "ספיידרמן יוצא מבתוליו" (גיליון ראשון #1) הינה חוברת הקומיקס וגם הספר הנמכר ביותר אי פעם!!
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ספיידרמן.