גלגול נשמות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

תבנית:ערך זומבי

גלגול נשמות (אנגלית:Rolling souls) זוהי פעולה שבה האדם מגלגל נשמה של אדם אחר לצרכים שונים, כגון הכנת לאפה, עישון, מכירה לאנשים אחרים שיעשנו, או שימוש בנשמה המגולגלת כדי להרביץ לכלבים.

היסטוריה

המקרה המתועד הראשון של גלגול נשמות היה ביוון העתיקה. המקרה תועד בפסיפס שנמצא בבית מרחצאות מפואר באתונה. הפסיפס מתאר את האגדה היוונית הידועה, "ספרטקוס, הזונה והמחסור הגדול בויאגרה".

נראה אותכם מצליחים להרים אותו!

ספרטקוס, הזונה והמחסור הגדול בויאגרה

הסיפור מתרחש בתקופת מסע המלחמות של אלכסנדר הגדול בפרס, בתקופה זו, כידוע, היה מחסור גדול מאוד בויאגרה, משום שכל האספקה היוונית נלקחה לאורגיות ההמוניות שאלכסנדר ערך בבבל. למרות המחסור, ספרטקוס, קבצן מקומי, החליט יום אחד ללכת לבית בושת. ספרטקוס הגיע לבית הבושת המקומי (שנמצא בין חנות הסוכריות וגן הילדים) וביקש מפגש עם זונה, אך, לצערו הרב של ספרטקוס, גם אספקת הזונות היוונית נלקחה לאורגיות ההמון של אלכסנדר בבבל (לעבודות נקיון בלבד, כמובן). הזונה היחידה שנשארה בעיר, היא דלדיה המכוערת [1]. ספרטקוס, שהיה לו בעיות להרים אותו גם ככה, נכשל במשימתו שוב ושוב, והוא יצא במסע לחפש ויאגרה. לאחר שבשלושה בתי מרקחאות שלמים לא היה ויאגרה(!), ספרטקוס הבין שלא יוכל להשתמש בציוד שלו, והחליט למצוא משהו לספק את הזונה. לכן הוא הלך לביתו, מצא את אחותו, רצח אותה בדם קר, גנב את נשמתה, גלגל אותה והשתמש בה על מנת לספק את הזונה. בסיפור זה גם משוייכת לספרטקוס המצאת הדילדו הראשון, אם כי, לאחר שאורגזמתה של הזונה העיפה את ספרטקוס מעבר לקיר, לרחוב, לעיר, לים, ליבשת עד לאזור ניו יורק של ימינו, דלדיה הזונה החליטה לקרוא להמצאה על שמה.

למרות מקרים מתועדים אחרים של שימוש בגלגול נשמות בצורה זאתי בתרבות ההלניסטית, לאחר סיום המלחמה, אספקת הויאגרה חזרה ליוון, ולא היה צורך יותר בגלגול נשמות.

גלגול נשמות בתקופת האמפריה הרומאית

על פי רישומים רומאיים, הרומאים החלו ללבוש טוגה לאחר שרמולוס רצח בדם קר את אחיו, רמוס, וגלגל את נשמתו כדי לייצר ממנה טוגה. הרומאים החלו מייצרים טוגות רבות לאוכלוסייתם מנשמות של פושעים, עבדים, חיילים מתים, קיסריים אקראיים והצרפתי המזדמן. תהליך זה המשיך עד נסיון כושל של הקיסר קליגולה לגלגל את נשמתו של צ'אק נוריס (שבאותה תקופה היה ידוע כיופיטר). קליגולה, כידוע, התגורר בפומפי.

לאחר המקרה המצער, הרומאים הפסיקו לייצר טוגות מנשמות ועברו להשתמש בכותנה. לאחרונה החלו רומאים שמתגוררים בותיקן להחיות את המסורת העתיקה, ולמען הסמנטיקה, החליטו להשתמש בנשמות של ילדים יהודים תמימים שכל מה שעשו היה לצאת לטיול... לבד... בלילה... בשכונות של נוצרים דתיים קיצוניים.

גלגול נשמות בעולם הערבי

למרות שלא ידוע מתי מבחינה היסטורית החלו להשתמש בעולם הערבי בגלגול נשמות, עד היום יש שימוש נרחב בתופעה. ידוע שלאפות, פלאפלים, בקלאוות, ומזכ"לי החמאס כולם נוצרים מתהליכים שונים של גלגול נשמות. בניגוד לחברות המערב, גלגול הנשמות בעולם הערבי הוא הגיוני מאוד, למרות שעדיין מדובר ברצח בדם קר, בעולם הערבי לא רוצחים אדם חשוב, אלא רק נשים, כי זה מצרך שאין בו מחסור [2]. העולם הערבי הוא העולם היחיד שבו יש שימוש בנשמות מגולגלות למאכל.

כמו כן, בתרבות הבדואית והדרוזית הופיעו סיפורים סדיסטיים וחולניים שטוענים שגלגול נשמות זה מעבר של נשמה מאדם שמת, לתינוק שנולד. אגדות שקריות אלו הופרכו מאות פעמים, וכל מי שיעז להגות שוב את דברי השקר הנוראים האלו ישלח לגולאג! אהה.. לכלא, התכוונתי כלא...

כיצד לגלגל נשמה?

ישנן מספר שיטות מקובלות לגלגל נשמות. הרווחת ביותר שבהן דומה מאוד לשיטה שבה השתמש סרפטקוס. יש למצוא אדם תמים ולרצוח אותה בדם קר. (מחקרים מוכיחים: על מנת לרצוח בדם קר יש להגיע בעזרת מדיטציה וזן, לא על ידי החלפת הדם שלכם בדמם של נחשים. נחשו מה, אתם מתים מזה). לאחר מכן יש להוציא את הנשמה מהגוף (ניתן לעשות זאת על ידי שירת שירי מטאל גרמניים או על ידי שימוש בכפות לייטקס ורודות - תלוי עם אתם מעדיפים להיות נאצים או הומולסבים) ולגלגל אותה.

השיטה השניה, היא "הגלגול הסיני", שקובעת שעל מנת להגיע לרמת שלמות של גלגול הנשמה, יש לגלגל אותה בזמן שהיא בתוך הגוף. כדי לעשות זאת, יש להביא את אחד משופטי כוכב נולד, שישיר שירי מטאל צרפתיים (או "עינוי מים סיני" בסינית עתיקה) הנשמה תתגלגל בתוך הגוף מרוב כאבים, וכל מה שיש לעשות זה להשיט את היד דרך הושט ולהוציא את הנשמה.

הערות שוליים

  1. למרות שהסופר חסך מהקורא את תיאורה של הזונה, בפסיפס הזונה מתוארת כנינט טייב.
  2. עד לשנת 1276 היה שימוש בנשים ובגמלים בגלגול נשמות, עד שהסולטן אמירי הטיל איסור על גלגול נשמות של גמלים, כי מדובר בחיה חשובה מדי.

ראו גם