גמדים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: בערך זה חסר מידע. בבקשה הוסיפו לערך זה כל מה שאתם יודעים על גמדים.. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"תביא ת'כסף, יא ג'מוס!"
~ גמד ערס


"יוריקה! יוריקה!"
~ גמד חנון אחרי שמצא את חוברת "101 טיפים לגביהה נכונה"


"12 ס"מ!"
~ בני גורן על גובהו של הגמד הממוצע


"אז, איך העולם מלמעלה?"
~ גמד לבן אנוש רגיל


"פעם גם אני הייתי גמד! עדיין כואב לי הצוואר..."
~ שבתאי צבי על גמדים


Lite5.gifטיפ

מומלץ לעמוד על היידים במשך שבועיים לפני קריאת ערך זה. כן, גם בשרותים.

גמדים הם יצורים דמויי אנוש המסתובבים בחברת בני האדם במטרה לגנוב למישהו את הרגליים - או לחילופין - את הקביים.

גמדים באים בצורות שונות. רובם מתחלקים לשתי קטגוריות:

גמדים ערסי וואנאבי

גמדים ערסי וואנאבי, או לחילופים "תביא ת'כסף, יא ג'מוס!" דומים בהתנהגותם לערסי וואנאבי, אך בינם לבן ערסי הוואנאבי יש הבדל אחד גדול: הקללות. בעוד שערס הוואנאבי יקלל בקללות כמו "בן זונה" או "חרא", גמד ערס וואנאבי יקלל יותר בכיוון של "ג'מוס" או "ג'מוס מזדיין".

מה קורה כשגמד ערס וואנאבי וערס וואנאבי נפגשים: "תביא תכסף, יא ג'מוס!", אומר הגמד לערס. ערס הוואנאבי, מרוצה מזה שסוף סוף הוא הגבוה אומר: "למה מי אתה חושב שאתה, בן שרמוטה!" הוא זורק עליו את הטופי שלו. "אתה לאמא שלי, יא ג'מוס!" אומר הגמד. כמובן ש"הקטטה" יכולה להמשך, אבל בסופה בדרך כלל הגמד יברח והערס יחוש ת'צמו.

גמדים חנונים

הגמד חנון, הידוע בשמו השני "היצור" או בשמו האמצעי הנפוץ ונגרסמירוביץ', לא נכנס לריבים. הוא גורם להם. בדרך כלל, זה מתחיל כששני ערסים נפגשים. "אתמול זיינתי את אמשך' - היא טובה!", אומר ערס א'. כשערס ב' מתחיל לעשות לו "אני אזיין אותך, יא בן זונה!", הגמד חנון בא להפריד. "חדלו! חדלו!". לכל הפחות אינטלגנטים שבינינו, "חדלו" היא מילת מפתח בקרב סביבתו של הגמד חנון. כשגמד חנון אומר "חדלו" בקול החצי צווחני חצי ילדותי שלו, כולם יודעים שיש מכות. כלומר - שהגמד חוטף מכות.

אחד הסימנים המזהים של הגמד חנון הוא הקרע התמידי שיש בתחתוני ה"פאוור ריינג'רס" שלו עקב מיליוני וודג'ים כל יום.

אייל גולן אונס קטינות בהנאה עם גואל רצון.


ראו גם