דולר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Coins-7791.jpg ערך זה טחון!!!

לידיעתכם, ערך זה מפוצץ בכסף (או בזהב) ולכן הוא הרבה יותר טוב מכל שאר הערכים שיש פה, כל מי שצופה בערך מחויב:

וזאת בתוך 24 שעות מתום קריאתו.

סליחה, בתוך 24 דקות!

אתם עוד פה???


צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.

בעקבות שינויים במטבע (כלפי מטה), התבנית הנ"ל כבר לא עדכנית, והתשלום נקבע לפי ערך היורו.

לא נמצאה תמונה מתאימה. בנתיים נאכל פרינגלס
"השקל הוא דולר אחרי מס הכנסה"
~ ידיעותיו של ביבי על מס הכנסה


הדולר הוא הנייר בעל הערך הרב ביותר בעולם (נתון זה נלקח ממשרד האוצר של מועצות הברית). הראיה לכך היא שיש שטר של 1000 דולר. עוד הוכחה: יש שטר של דולר אחד!

תחרות הנייר בעל הערך הרב ביותר בעולם

"והזוכה הוא... הדולר!"
~ המנחה של תחרות הנייר בעל הרב בעולם על תחרות הנייר בעל הערך הרב ביותר בעולם


הדולר הצליח כל שנה לזכות בתחרות הנייר בעל הערב הרב ביותר. התחרות, שמתקיימת במועצות הברית, היא תחרות בין הרבה סוגי ניירות, בה מנסה כל נייר למכור את עצמו במחיר גבוה ביותר.

כל שופט הולך בין הדוכנים של הניירות וקונה כל נייר בסכום שהוא חושב שמגיע. בשנה האחרונה, המתמודדים הכי טובים היו: הדולר, נייר טואלט, תלושים לחג, תלושים לא לחג ודפים מהארי פוטר. הנייר הטואלט הגיע למחיר ממוצע של 0.000545 דולר לריבוע, התלושים לחג הגיעו ל-0.098 דולר, התלושים לא לחג הגיעו ל-0.99918999 (בכל זאת, היו שופטים ישראלים-יהודיים-חרדים), הדפים מהארי פוטר הגיעו לפח, וכמובן, הזוכה, הדולר, הגיע לסכום שיא של 0.999997 דולר. הזוכה במקום האחרון היה דף מאחד מרבי-המכר של בני גורן. הוא הגיע למחיר של מינוס 149,874,376,537,605,376,756 מליון דולר.

התחרות עם היורו

הדולר הוא גם הזוכה התמידי בתחרות עם היורו (שוב, לפי משרד האוצר של מועצות הברית). מתמודדים אחרים הם: היורו, נקודה, סי או, נקודה, קום ובוש. בתחרות כל מתמודד צריך לעלות או לרגדת במדרגות (לפי בחירתו). הדולר בחר לרדת, היורו לעלות, ובוש קיבל היתר מיוחד לעבור דרך דלתות (מובן שהוא נכשל). התחרות עם היורו היא למעשה תחרות שהיורו האמריקני המציא, כבדיחה עם השקל. התחרות התגלגלה והפכה למשהו בינלאומי, שרק אמריקאנים יכולים להשתתף בו.

שניים סינים עם דולר גדול

"שניים סינים עם כינור גדול, בא שוטר וגירש וזה הכל, שניים סינים עם כינור גדול"
~ השיר בגרסה מזוייפת
"שניים שניים סינים עם דולר גדול בא נפט ,גירש אותם וזה הכל, שניים ערבים עם צינור (נפט) גדול."
~ הגרסה האמיתית של השיר


שניים סינים עם דולר גדול היא תוכנית ריאלטי ארצות הבריתית שעוקבת אחרי שניים סינים עם דולר גדול שמנסים להרוויח מהדולר כסף אמיתי. הגרסה הפולנית של הגרסה הארצות הבריתית, היא שניים סינים עם כינור גדול, שמנסים לנגן (ולא מצליחים). בנתיים, יש תוכנית על שתי התוכניות האלה: שני תוכנים עם רייטינג גדול(חוץ מהגרסא הפולנית) שעוקבת על התחרות בין שתי התוכניות.

ערך הדולר של הדולר (הפינה לבורסאיים)

ערך הדולר של הדולר עומד כרגע על 10 בחזקת 20-

$

ה$ הוא סימן מוזר, שיש בו דמיון לS. למעשה, הסימן $ הוא S שמחקו אותה (זה כמו שיכתב כאן s, רק לאורך). בגלל זה יש רק 26 אותיות באנגלית ולא 3^3 כפי שבני גורן ועמיר פרץ החליטו בתחילה. הסימן $ (או בגירסה הפאקצית, $.$)מהווה רצון עז לכסף, ולכל מה שנלווה, טיסות, בתים גדולים, נסיעות לאמריקה ותיק מלא בדברים ירוקים. ה$ הוא גם מחיר עבור כל בית וטיסה (למרות שעל-פי החוק - אסור). נהוג להוסיף ל$ מספרים שונים. ישנן תאוריות שונות, המובילה שבהן אומרת שהמספר אומר כמה $ צריך לשלם.

כמות הדולרים בעולם

בעולם מפוזרים המון דולרים. רובם לא נמצאים במדינות שמשתמשות בדולרים. ידוע והוכח מדעית שיש כלפחות שלוש זיליון, חמש מאות שמונים ותשע מיליארד, מאה חמישים וארבע מיליון, מאתיים ארבעים וחמש, שלוש מאות עשרים ושישה שטרות שכתוב עליהם דולר בעולם. (שזה בערך תשע מאות חמשים ושתיים מיליארד, שבע מאות תשעים ושלוש מיליון, חמש מאות שבעים ואחת אלף וחמש מאות ועשרים ושבע חלקי שבע מאות עשרים ושלוש זיליון, ארבע מאות שבעים ושמונה מיליארד, תשע מאות ארבעים וארבע מיליון, מאה עשרים ושבע אלף, וחמש מאות תשעים ושלוש מכל כל השטרות שבעולם). כעת חשבו כמה שטרות יש בעולם בסך הכל.

חשבון בדולרים

כדי לחשב כמה כסף יש לכם, במידה ואתם משתמשים בדולרים יש לפעול לפי הנוסחא הבאה: 10^10^10^10^10/$=כמות הכסף שיש לכם, בדולרים. $=כמות הדולרים שיש לכם.

חשבון לדולרים, לערסים

כדי לחשב כמה כסף יש לכם, במידה ואתם משתמשים בדולרים יש לפעול לפי הנוסחא הבאה: 0=כמות הכסף שיש לכם בדולרים.