דני טינופת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

דני פילת' (ידוע יותר בשמו "דני טינופת") נולד ב-1980 בעיירה קטנה בקצה גרמניה הנאצית, נהרג ב-1988 מטבח אנגלי בו ובלהקתו.

נולד בתור דניאל דירדרה דולויד הנסון פילת'.


ילדות

דני נולד לאב יהודי ולאמא גרמניה נאצית (לפי השמועות הסרט "צלילי המוזיקה" נלקח מהרעיון הזה), בתור ילד שעבר ברית מילה מבלי לדעת על כך נהג הוא להשוויץ שאין באיבר מינו עורלה, ילדים אחרי שקינאו בדני זרקו אותו לפח מחזור (לפי השמועות שם פגש את חבר הלהקה מקלמייד שמורן שמאז הם חברים טובים.

אחרי ילדות עצובה של אמא מכה ואבא רחמן ושינה בפח מחזור, דני הפך לאדם לבן, קטן וצנום.

דניאל דירדרה דולויד הנסון פילת' בילדותו.

אחרי שנים של בדידות החליט לעבור לבריטניה הנאצית, שם פגש את שאר חברי הלהקה שלו (ראה ערך מורחב של קריידל אוף פילת' בחברי הלהקה), בדרך להופעה הראשונה שלהם התבלבלו בדרכם והגיעו לבריטניה הלא נאצית ושם ניגנו את שירם הלא נחמד נגד הבריטים והיהודים. ברגע ששמעו אותם הרגו אותם בלי דין ובלי משפט (לפי השמועות הם אפילו לא סיימו לשיר את השיר).

הלהקה

אחרי שרצחו אותם בדם חם ירדו חברי הלהקה לגיהנום, שם המשיכו את הקריירה שלהם, אך ברגע שדני הבין כי מוזיקה רעה תהפוך אותו ללא אהוב הוא התחיל לכתוב שירים על ברביות. הבעיה היחידה שהייתה היא שהוא נהג לשמור על מסורת המוזיקה עצמה, מה שהפך למוזיקה חסרת משמעות.

ברגע שמכרו עותק אחד מן אלבומם הראשון (לפי סיפורי הניצולים קנו את האלבום רק כדי שישתקו), השטן העלה אותם חזרה לאדמה כדי להביא מגפה של רועה. אחרי שפרסמו בהוצאה כלל עולמית את שאר אלבומיהם דני רצה למות שוב ושוב אחרי כל אלבום, אך העסקה עם השטן הייתה שהוא לא יוכל למות, ועל זאת דני מצטער עד היום.
דני חי היום באמצע מדבר סהרה, שם הוא מחכה למותו.

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דני פילת'.

ראו גם