זוכה איןוויזיון
ערך מופלץ

הערך הטוב הזה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Einvision Simbol.png הערך "הערך הטוב הזה" ניצח בתחרות האיןוויזיון 2014! בקטגוריית הערך הטוב ביותר


"ציטוט אקראי!"
~ שבתאי צבי
"ביטוי חוסר אמון!"
~ שמעון פרס על הציטוט הקודם
"משהו שלא קשור לנושא!"
~ צ'אק נוריס (תוך כדי בעיטה סיבובית) על הערך הטוב הזה

פסקה שנונה עם משחק מילים על הערך.

כותרת

אמירה לא משכנעת במיוחדת שנאמרת בניסיון לקשר קובץ זה לנושא

בתחילת הדרך, משהו שהייתי צריך להמציא כי כשתכננתי לכתוב את הערך לא חשבתי שאני אצטרך לכתוב גם הקדמה לחלק העיקרי. בדיחה שנונה. כיום לוקים בתסמין זה: אנשים מפורסמים, אנשים מפורסמים, אנשים מפורסמים, קישור שלא עובד, איש שכבר חזרתי על השם שלו מקודם, צ'אק נוריס, שם של רהיט, שם של נשיא/ראש ממשלה לשעבר, ג.יפית, שם של חפץ דומם, מספר אקראי, עוד איש מפורסם, שם של כוכב של סדרה מצויירת שהיתה פופולארית בשנות ה-90, השם של המורה לאנגלית שאני מנסה לרמוז במהלך הקטע עד כמה שהיא מרושעת, השם של חבר שלי שאני רוצה להמחיש שהוא הומוסקסואל (כי אחרי שכתבתי על המורה שלי נזכרתי בו ורציתי לצחוק עליו בפומבי), עוד שם של איש מפורסם, סוג של מאכל, דבר מה הלא קשור לנושא, שם של מפורסם, שם של מפורסם.

כותרת משנית

בולשיט, בולשיט, בולשיט, פסקה שמנסה להוכיח לכולם שאני בוגר ולא תלמיד בכיתה ה', בדיחה על מין, קישור לערך על ג'סטין ביבר עם הקשר שלילי, בדיחה לא מצחיקה, כנראה בהומור ברמה גבוהה, ניב של גנגסטרים שאחריו מופיעים שני משפטים בשפה גבוהה במטרה להראות שכותבי ערכים באיןציקלופדיה כותבים ברצינות על ערכים רציניים, לכאורה, חפירה שנכתבה במסירות אך שאנשים יתעלמו ממנה ברגע שיבינו שהיא חופרת. בהמשך לנושא זה, מפשט כךשהו שהכוב לא שם ללב שיצא לא בשגיאותץ כתיב הקשר], בדיחה פרטית שרק החברים של הכותב שהוא יתחנן בפניהם שיקראו את הערך הזה יבינו, סלסול מזרחי של זמר תימני אלמוני... חה הצלחתי לגרום לך לחייך! בדיחה על זמרת כלשהי שיש לה קול מזוויע לטעם הכותב וחבריו המועטים שלדעתם גם מתלבשת כפרוצה, קישור לערך על סרט פורנוגרפי, נוסחה מתמטית מעוותת שנכתבה על מנת שהכותב יצא חכם אך לא מה שנקרא בעגה היומיומית "חנון".


Attention niels epting 01.png אזהרה!
משפט שנון!כותרת משנית שניה תחת הכותרת הראשונה

תמונה אקראית שנבחרה בקפידה מתוך עשרות תמונות שהיו יותר מדי הומוסקסואליות לטעם הכותב

בהמשך לפסקה האחרונה, בדיחה על אנשים מארצות הברית של אמריקה, קישור לערך של נשיא כלשהו ממדינה זו, נסיון גרוע להצחיק, עיוות של שם של שיר של להקת רוק אנד רול מודרנית, אזכור לקטע מסרט קומדיה/אימה/סדרת טלנובלה, הפסקה נגמרת פה מפאת העובדה שנגמרו לי הרעיונות ואני רוצה לעבור הלאה לנושא הבא שחשבתי עליו בזמן שחשבתי על איך אני הולך לכתוב ערך זה.

כותרת שניה

משחק מילים על תוכן הכותרת של פסקה זו, בדיחה על נורווגים ביחס לערך הטוב הזה, אזכור לגיבור של משחק גיימבוי שהיה פופולארי בעשור הקודם, בדיחה על מוצר מזון שומני, בדיחה על אנשים עם השקפת עולם כזו או אחרת, משפט שנכתב מפני שרוב הסיכויים שאף שאף אחד לא ישים לב שנכתב בצורה לא נכונה בכוונה תחילה, בדיחה על עם מסויים שחי לפני כמה אלפי שנים ביבשת אמריקה התיכונה שחזה את השמדת העולם בשנה כלשהי במילניום השלישי, בדיחה על כוכב תוכניות ילדים עכשווי מפורסם הנחשב בעיני הציבור הישראלי לפדופיל או למכוער.

גרשיים1.svg ציטוט מעוות של הרצל בהקשר נציונאל-סוציאליסטי גרשיים2.svg

הרצל


בדיחה על נשים, בדיחת "נונסנס", קישור לאחד הערכים של כותב ערך זה, עד אשר בשנת (הכנס פה מספר אקראי בר חמש ספרות) התרחשה שם של מלחמה כלשהי שקרתה במהלך המאה ה-20, בדיחה על בני גורן ותלמידיו הנקראים פה "עבדיו". בדיחה על אפרו-אמריקאיים-ישראליים, ניב המסגיר את ארץ המוצא של הורי הכותב, ביטוי המתאר שנאה כלפי מיעוט כלשהו באוכלוסיית ישראל או העולם ואחריו הסבר מליצי שנאמר ברצינות, בדיחה על אנשים מזרח-אסייתיים, בדיחה שתצחיק ילדים שלומדים בבית-ספר יסודי. אזכור נוסף למורה שלי לאנגלית שנועד להוציא אותה מרושעת. בדיחה על דוגמנית ישראלית מפורסמת ועל טיפשותה, בדיחה על עוד תלמיד מכיתתו של הכותב, דבר מה שלא קשור לנושא מפני שהכותב סטה מהנושא והחל לדבר על תחבורה עתידנית, עוד בדיחה על אנשים מזרח-אסייתיים, בדיחה מצחיקה באמת שהכותב מצא באתר ששמו FXP, בדיחה על אנשים שמוצאם מקנדה, חזרה לנושא המקורי שלשמו נכתב הערך הטוב הזה, עוד קישור לאחד הערכים האהובים על הכותב מבין כל אלה שכתב, בדיחה על אנשים הסובלים מעודף-משקל, משפט שנון לכאורה שבו יש מילה שהכותב לא ידע קיצד לאיית.

הסרט על זה היה יותר טוב

סקוויגלי ליינז קאמינג אפ הסרט הטוב על הערך הטוב הזה מהאתר 'שלושים בצל' (באנגלית)

בשנים האחרונות הערך הטוב הזה הפך טרנדי (מלשון סופת טורנדו, שסובבת סביב עצמה, הרוח לא הולכת לשום מקום, ובכל זאת היא מותירה הרס אחריה) ואף חוברו עליו שירים. אבל אי אפשר למצוא אותם ביוטיוב, כי אין לאף אחד את מילות החיפוש הנכונות. שיר מודע לעצמו. שיר מצחיק שחסר בו חרוז. שיר על מילות חיפוש לשיר שחסר בו חרוז. שיר על מילות חיפוש לשיר על מילות חיפוש לשיר שמודע לעצמו וגם חסר בו חרוז, או שיר מצחיק עם מילים סתמיות או סתם מילות חיפוש לא קשורות אבל בשיר. בכל מקרה מילות החיפוש לא מוצאות שום שיר כזה, אלא רק גסויות שהיו מביישות אפילו את כותבי מרחב הערכים המחוקים של איןציקלופדיה מושג הסתברותי-פילולוגי שאין לו מושג.

אזהרת העורכים: בפיסקה (מדע העוסק בהסברים קצרים על דברים לא קשורים) הקודמת הוחדר קישור לערך ערך, שאינו קשור לערך הטוב הזה בקישור עצמי אלא בקישור עקיף בלבד. יצויין שהערך ערך גם אינו מפנה לערך זה עצמו (הערך הערך הטוב הזה). ולכן אזהרה זו עצמה אף היא אינה שייכת למסגרת העריכות או הערכים המפנים לעצמם. אשר על כן עורכי הערך (הנ"ל) מבקשים מכם (קוראי הערך) להתעלם מאזהרה זו ולהמשיך בקריאת פסקאות אחרות, כאילו לא נתקלתם בערך זה, או בפיסקה זו.

לקריאה נוספת

Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!