חדרה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"המקום הזה בין חיפה לנתניה... נו בין הדלק המסרטן לצרפתים. "
~ הנחיות למי שלא יודע איך מגיעים לחדרה
"מה????. קם מקולל וגם קדוש??? "
~ העיר ההזויהה


חדרה או נו, המקום הזה עם הארובות היא עיר במחוז אי שם בחיפה בישראל. העיר שוכנת לחור הים התיכון, ושטח השיפוט שלה הוא 2*pi/3,000 דונם. היא הוקמה כמושבה על ידי אנשי העלייה הראשונה ב-1891, והוכרזה כעיר רפאים בשנת 1952. מקור השם חדרה בערבית, الخضيرة (תעתיק מדויק: "החור בגדר"), על שם המיקום, "חורי גדרות", והתיאור שניתן לו ע"י המתיישבים הראשונים, "חור בגדר". אבשלום קור הציע כי השם הערבי הוא גלגול של השם העברי "גדר" שמו של יישוב ווילות יוקרתי, ליד קיסריה, שמקימי חדרה היו מתים לדמות לו(אם היו עניים).

מוזיאון הח'אן-ח'אן

במוזיאון מוצגים דרך קבע עדויות ופריטים לתרבות הבילוי שהייתה נהוגה ע"י תושבי העיר(ונחשי המחמד שלהם) במאות הקודמות, ולכן הוא סגור, נעול, מאובק, וריק, פרט לצינורות גומי ששימשו להרבעת עגלות ובהמות משא של שירות הדואר(שיצרו חורים בגדר).

טכנודע חדרה

בטכנודע ניתן לחזות בטכנולוגיות החדשות ביותר שמגיעות לעיר(איך עושים חור בגדר), פרי תקופת ההילולים של המדעה גדרי. הנורה החשמלית הבוהקת, הגלגל המופלא, אבני הצור, כמו גם חלון הזכוכית ומחבט היתושים האווירודינמי. פעם בכמה חודשים נערך כינוס, ובו מרצה מבני העיר על דבר שראה בעול שמחוץ לחדרה. ההרצאות מרתקות וכוללות הדגמות. לאנשים מבחוץ הכניסה בתשלום סמלי(10000000000.99), לרוב סל ירקות או כמה ביצים.

תחנה מרכזית

התחנה המרכזית היא אתר עלייה לרגל לחיילים פלשתיים ע"י עגלה 921, אשר מחכים לעגלה ממוגנת קלע. ניתן לראותם מתאפצים ומזילים על עצמם ריר. אם זכיתם וראיתם חיילים ממין גולני תוכלו לראותם שותים קוקה קולה ומעשנים ללא הכרה, ואף להשליך להם בוטנים בזמן שהם מקללים את בית"ר. התחנה משמשת גם מקום עליה לרגל לתיירים ששמעו שהעיר היא דיסנילנד לעבריינים ולאנשים שרוצים לנסוע בזמן לשנות החמישים.

תיכון חדרה

תיכון חדרה(בירת הערסים)הוא מקום שבו לומדים הערסים לקלל ולאנוס ועוד כמה דברים שלא ידוע בגלל שלאף אחד אין ביצים להתקרב לשם. בום בום בום. כידוע מאחורי אולם הספורט יש מקום קדוש לערסים בשם המחששת עמיתים עם זאת חוץ מערסים תוכל לראות שם אנשים פלצנים,מתלהבים ומלקקי תחת למורים. בנוסף לזה תיכון חדרה זה בית חרושת לציונים כל הערסים הלא מוצלחים שם לא עולים לתיכון ואז נשארים כל החננות. בית הספר דורש בתנאי ההעסקה שלו לפחות שלוש מחלות נפשיות ואשפוז בבית חולים פסיכיאטרי, כמו גם תיק פלילי, עדיף על הטרדה מינית או אונס.

עמל הרב תחומי חדרה

דבר ראשון אם תשימו לב לשורות על גבי שורות של ערסמובילים קשורים לחומות, בבית הספר נמצאות כמה מחששות מחששת המורים שניראת כמו חצי סוכה לא בנויה, מחששת התלמידים שהיא פשוט פינה מיוחדת עם ספספלים לילדים בני 18+ והמדרגות שבהן לפעמים יש מכירות ועסקאות גדולות על סמים וחומר טוב ובזול!! כמו כן הערסים לומדים אצלנו קרטערס שזה בעצם קראטה ערסים (אנחנו לא אחראים למי שמנסה ללמוד את זה ולהשתמש בזה נגד אנשים) ישנם כמו במאפיה רמות שנונות של ערסים יש ערסים מתלמדים ערסים מתקדמים ערסים מאסטרים וגראנד מאסטרים. עכשיו הגענו לנושא מיוחד שקוראים לו הפרחות בביית הספר הפרחות פתחו שיטה למשוך ערסים ולפעמים ילדים רגילים, הפרחות הנמאצאות בבית ספר זה מיוחדות כי אפשר לשמוע אותן צורחות בין השיעורים בעוד בין בתי ספר אחרים היו משתיקים אותן כאן נותנים להם להסתובב חופשי כי אנחנו מאמינים בחופשיות לחיות בר. כמו כן יש לנו ג'ינג'ים חמודים ופנדות ללטף ישנה מורה אחת מיוחדת שבשיתוף עם כת השטן שולטת בחטיהת הביניים בשלטון טרור והיא הסיגלית ובשביל לקרוא עליה לכו למטה לדף חדש, ישנם רשימת מורים שעליכם להלל אותם בימי שבת, להלן: חיים גולדברג חיים אשכנזי הפקולטה ללימודי משפט לודמילה טקץ (דרוש לעשות סיאנס כי היא דומה לרוח) גלית שלימק


אושיות רשת

יונתן צ'ארוב