חשמל סטטי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


"בזז! טיגנתי אותך!"
~ אלוהים במשחק "חשמל את האזרח"
"פיקה פיקה... פיק? פיקאצ'ו!"
~ פיקאצ'ו בניתוח פילוסופי עמוק על חשמל סטטי
"הוא גנב לי את השם!"
~ סטטיק על חשמל סטטי

היסטוריה

חשמל סטטי הומצא בשנת 1789 ע"י ד"ר סטטוס אשר חיית המחמד שלו הייתה פיקאצ'ו, חיה ממשפחת הגרבילים. חשמל סטטי הומצא במקרה על ידי סטטוס לאחר שבמקרה התחשמל ממכת ברק. מיד לאחר התאונה הבין סטטוס שהתחשמלות היא דרך מקורית ויעילה להרחקת פורצים מביתו.

הנקמה בסטטוס והשתלטות פיקאצ'ו על ההמצאה

מפאת שלא היה לו דרך לייצר זרם חשמל יציב, סטטוס כלא את פיקאצ'ו בכלוב במיוחד והכריח אותו לייצר מכות חשמל בכל פעם כשמישהו נגע בגדר ביתו. לאחר שנים שפיקאצ'ו סבל מהזנחה ומעבדות, הוא החליט שהוא ינקום בד"ר סטטוס וסוף סוף יהיה חופשי. יום אחד, כאשר סטטוס בא לבדוק מה שלום הגדר היקרה שלו, פיקאצ'ו חישמל את סטטוס בעוצמה הגבוהה ביותר וכתוצאה מכך סטטוס התעלף ושערותיו הזדקרו. מרוב עוצמת מכת החשמל, סורגי הכלוב הותכו ופיקאצ'ו יצא לחופשי. פיקאצ'ו הבין שיש בהמצאת ד"ר סטטוס, חשמל סטטי, פוטנציאל כספי רב. הוא מכר את את המצאה לבתי כלא, בתי משוגעים ולבית ספר כאמצאי לשמירת האסירים בפנים, ובכך הפך את ההמצאה למרושעת.

פיקאצ'ו נותן מכת חשמל סטטי לילד שלמטה
ילד שמקבל חשמל סטטי מפיקאצ'ו שלמעלה

המשחק "חשמל את האזרח": משחק שבו אלוהים מחשמל אזרחים [האם הצלחתם לנחש מה החוק לפני שקראתם את זה?] יום אחד,כשאלוהים הגיע לרמה הכי גבוהה,הוא שיחרר ברק שהיה יכול להרוס את העולם,אבל צ'אק נוריס הרים חוט חשמל לשמיים,ואז כל הברק עבר למנורה שלו [וכך נוצרה השמש,בגלל שמרב חשמל המנורה פעלה חזק מאד] ואז אלוהים הסתכל למטה ואמר:"מה קרה כאן עכשיו?..."

ומה שקרה: פיקאצו הפך לרפי גינת ומאז הוא על עמודי חשמל.


חשמל סטטי - היום

כיום משתמשים בחשמל סטטי במספרות כדי להשיג תספורת סופר-דופר קולית ולפיסטור מוצרי חלב, יתר על כך, משתמשים בחשמל סטטי כדי לשגע ילדים קטנים בבית ספר שמנסים להבריז מהלימודים ולהכניס אותם לבתי משוגעים, כדי שיוכלו להתחשמל מהחשמל הסטטי שם ואם ינסו לברוח, ישלחו אותם לבתי צוהר (ושם גם יתחשמלו).

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא חשמל סטטי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.