בן זונה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

בן זונה (או: בת זונה בלשון נקבה ובני זונות ברבים), היא כינוי גנאי, הלקוח מן התנ"ך, בדרך שבה אלוהים נהג לכנות את בנה של רחב, לאחר שבעל אותה מספר פעמים, וחויב ע"פ ביהמ"ש המחוזי בתל אביב לשלם לה מזונות. המשפט ביניהם ממשיך ומתנהל גם בימים אלו.

השימוש במילה ברחבי העולם

המילה "בן זונה" הינה מילה פופולארית, ובין המילים הנאמרות על ידי כל ילד בגיל צעיר, ביחד עם המילים הפופולאריות "אבא", "אמא" ו"במבה". גם בהקשרים רבים נאמרת המילה על מנת לברך אדם, לדוגמה, בשעת לחיצת יד בקבלה לעבודה ובעת פיטורים מן העבודה.

המילה בן זונה נאמרת בעיקר ב:

 • תחרויות ספורט - האוהדים, המפצחים גרעינים, מקללים, שורקים, יורקים והולכים מכות בין היתר בכלוב בו הם כלואים במהלך המשחק המכונה "יציע", נוהגים לקלל את השופטים בתחרויות בעזרת המילה "בן זונה".
 • בטלוויזיה
 • במהלך נסיעה שגרתית ביום יום בכבישי הארץ
 • כשפקח מניח דו"ח על כלי רכב

ועוד.

בני זונות הידועים כיום למדע

 • פוליטיקאים - הפוליטיקאים ידועים בזגזגנותם ובהתהפכותם, למשל, פוליטיקאי עשוי להבטיח למפוטרי כי"ל בדרום כי יציל אותם מפיטוריהם לפני הבחירות, ידאג להילחם בטייקוני השליטה בחברות השונות בעזרת סיסמאות של פוליטיקאי שבא מהעם, כזה שהיה עני, וגדל למשפחה מזרחית בת 25 נפשות, סבתא אחת וסיר מרק עצום בגודל של האוקיינוס האטלנטי בטעם של פעם אך בפועל, לאחר שיכנס אל הממשלה, ישכח את הבטחותיו, ויהפוך לעבדו של מלך מלכי המלכים
 • מנהלי בנקים - אין צורך לפרט ולהרחיב מדוע
 • המוסד לביטוח לאומי - (נא לא להתבלבל עם "המוסד") - גוף שכל תכליתו היא להילחם באנשים הזקוקים לעזרה מהמדינה ולרדוף אותם, בין היתר, בניסיון לערוב להם בעזרת בלשים פרטיים ולצלם אותם קמים מכיסא הגלגלים שברשותם אל מושב האסלה רק על מנת לטעון שיש ביכולתם ללכת, ובמקרים אחרים, להתעלל בהם פיזית בבדיקות הרפואיות. לשאר האזרחים, המוסד לביטוח לאומי משמש כמסחטת כספים, בין היתר בעזרת מס הבריאות, המוטל על כלל האזרחים על מנת לאפשר לראש הממשלה ביקורים תכופים אצל רופאים יוקרתיים בשווייץ אחת לשלושה שבועות (ובעתות מלחמה) שכן לאזרח הקטן זה לא מגיע.
 • משטרת ישראל - ארגון המשטרה משמש כמאפיה ישראלית (שזה בערך כמו המאפיה הרוסית אבל עם מזרחים). מרבית השוטרים במשטרת ישראל אינם צריכים כלל שום קורס או הכשרה בלהיות שוטרים, שכן יש להם בעברם ניסיון מפואר בעבירות. היתרון של המשטרה הוא, שבשונה מארגוני פשיעה שאינם חוקיים, המשטרה היא ארגון חוקי לחלוטין ועל כן, מותר למשטרה לחשמל, להכות ולעצור אנשים חפים מפשע (בין היתר גם מגדלי צמחים, חולי סרטן, ניצולי שואה, ואת כותב את הערך הנ"ל, שאינו נמנה עם אף אחד מאלו אך הינו חף מפשע). יותר מיתרון זה אין למשטרה שום יתרון ו/או תועלת, שכן מול עבריינים אמיתיים היא אינה מסוגלת להתמודד, אף לא עם עבריינים מבית (שוטרים אשר מטרידים מינית) ועל כן, תמיד יותר קל להיטפל לחלש - אנא מכם דאגו למצוא עבורכם מקום מסתור שכן המשטרה דולקת בעקבותיכם עכשיו ותעשה הכל כדי למצות אתכם את הדין עקב קריאת הערך.
 • מוסדות דת חסידיים, חרדים ובתי מדרשה ותלמוד תורה - הם לא צריכים לשרת בצבא, הם משרתים בצבא האל. לכן, בשנת 2015, חבר ראש הממשלה האהוב נתניהו אל הסיעות החרדיות (שביניהן יושב גם אדם זכאי לחלוטין ונקי מכל עבירה שמעולם, אבל מעולם לא ישב בכלא) ודאג להגדיל את תקציב הישיבות החרדיות ובעיקר, דאג לפטור את כלל החרדים משירות בצבא. נכון להיום המדע עדיין לא הוכיח את יעילותם של החרדים ושל התפילה, שכן לא נמצאה כל הוכחה ממשית לקיומו של אלוהים.
 • אלוהים - אם היה צדק, לא היה נכתב הערך הזה.
 • כותב הערך
 • את/ה

ראו גם