יהדות מאדים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ערך זה הינו ערך ליודעי דבר
אלו שלא מכירים את הדבר הזה מוזמנים ללכת לקרוא ערכים אחרים. בינתיים אנחנו נצחק ונהנה, לבד! הא!יהדות מאדים היא היהדות הנוכחית על מאדים. כיום במאדים יש כ-5,000,000,000 יהודים.


היסטוריה

רבנות כדור הארץ החליטה כי עליה להרחיב את האימפריה היהודית ובכך לשים סוף לחוקי התנ"ך החלים רק על כדור הארץ,הוחלט בוועידה כי יישלח הרב קוק או מה שנשאר ממנו. כאסטרונאוט הראשי במטוס עם 500 יהודים. חוקי הרבנות הגלובלית טענו כי:

לפי דברי יהושוע פרק ב',בהסכמת דברי משה ולפי זיבולי השכל של משנהו של שבתאי צבי,רשאי האדם לחיות בחוץ לארץ,ובגלל שאנו בכדור הארץ,אנו יכולים לבטח לטוס למאדים ולהקים בה כמו בכל שטח על פני כדור הארץ קהילה יהודית

לאחר דברים אלו שהיו במהלך טיסת האסטרונאוטים. התרסקה המעבורת על הירח.

בשל הכישלון הראשון שנבא כנראה מהחומרים שנבנתה ממנו הספינה (בין היתר שאריות מטיב-טעם) הוחלט לשגר 5000 יהודים ב-10 ספינות מפלסטיק זול תוצרת סין.בין היתר מתו כ-5000 יהודים,אך רבנות כדה"א טענה: התרסקות המעבורות מעולם לא התרחשה!.מעולם לא נהרגו 5000 יהודים בחלל!.המעבורות שהכילו גופות הם סתם שקר!.


הקהילה כיום

כיום יהדות מאדים מנהלת חיי קהילה עשירים ומפותחים ביותר. נושא המסורת היהודית התפתח וכיום מצויות בו מצוות שלא מצויות כיום בכדור הארץ, כגון מצוות אכילת דאבל מק רויאל וכמוכן חלים איסורים כגון איסור ניגוב חומוס בדוך. עם זאת, אנשי הקהילה מקיימים קשרים רבים אלה עם תולעים הניזונות מגופות ורמת החיים שם גבוהה ביותר.

גזענות

לפי הודעות מ2005, בוצעו כ-500 פוגרומים בתושבי מאדים המוקומיים ע"י היהודים.

הגירה

הרבנות הראשית למאדים החליטה על מכסות הגירה ברורות: א. לא יהגר אדם למאדים אם אינו עונה על אחד מהתנאים הנ"ל

1. הוא יהודי כשר (ז"א נשחט בצורה כשרה) ושומר מָצוֹת.
2. הוא היה חבר בהיטלר יוגנד לפחות כשנה.

ב. תהליך ההגירה יתבצע כלפי חונכות של יהודי כשר ושומר מצוות עם וותק של לפחות 3 שנים במאדים.