כיפה אדומה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"היצור היחיד בעולם שכוחו קרוב לשלי."
~ צ'אק נוריס (תוך כדי סטנד-אפ) על כיפה אדומה
"הצילו!ברחו על נפשותיכם זאת כיפה אדומה מהאבדון!!!!!!!אההה!!!!!"
~ שבתאי צבי על הצגת ילדים
"מה?!איך את מעזה?!!?!?בוטס! לתקוף!!!!"
~ דורה על כיפה אדומה
"דווקא ילדה מתוקה... קצת יבשה אבל עדיין טעימה"
~ כיפה אדומה על דורה


הרימון הראשון שנזרק לבריכת גרגירי הרימונים של כיפה אדומה

כיפה אדומה היא מכשפה אפלה המנהיגה את מסדר העין הכחולה הידוע כדי להשמיד את אירופה בעזרת אגרוף הברזל שלה. כיפה אדומה נקראת כיפה אדומה כי שכאשר הקימה את המסדר, וכל החברים בו לבשו את הברדסים הכחולים היא החליטה לחגוג וקפצה לבריכה מלאה בגרגירי רימונים. ומשם מגיע הצבע האדום החושני של הברדס שלה.

מספר האנשים בעשרות מיליארדים שנאכלו חיים ע״י כיפה אדומה מאז שנכנסת לערך זה:

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gifהיסטוריה

כיפה אדומה נולדה בשכונת עוני לאם מוחמד ערבוש ולאב הילה נחשון בשם מחמודיה ערבוש (על שם אימה), ולאחר הפיכתו של אביה לדוגמנית מפורסמת היא אכלה את אמה וגרה בשכונת העוני פתח תקווה שם פגשה בהארי פוטר שיצא לחופשת פסחא בארץ ישראל. הארי נדלק על מחמודיה, שבגלל המחסור בכסף עקב מקצועה כזונה לבשה בגדים מינמליים, והחליט ללמד אותה כשפים פשוטים, אך התגלה שמחמודיה היא קוסמת חזקה במיוחד, ועד מהרה היא למדה איך לשלוט במוחו של הארי, אז כאשר הארי היה עבדה היא שינתה את שמו לרוברטו והחלה לחפש קסמים אפלים חדשים. אחרי שנה וחצי הצליח הארי להשתחרר מכשפיה וניסה להורגה, אך היא אכלה אותו ומהחרא שיצא היא יצרה את הנתין הראשון שלה, עודד מנשה. לאחר מותו של הארי פוטר הוחלף השחקן בחצי סלבריטאי משה דץ. כיפה אדומה הייתה מאוהבת בג'ק (מג'ק והאפונים) אך גם זהבה (זהבה מ"זהבה ושלושת הדובים") הייתה מאוהבת בג'ק אז כיפה אדומה בילדותה כתבה מכתב לזהבה שבו כתוב שג'ק מחכה לה בבית הדובים ומאז זהבה היא פושעת נמלטת מהחוק בשל כך שהיא פרצה לבית הדובים.

המסע ברוסיה

כיפה אדומה נסעה לרוסיה כדי ללמוד כשפי קרח חזקים מהמכשפה הידועה, בוריסה "הסבתא" סטלין, אך בדרך שבט הזאבים העתיק ניסה לעצור אותה מלאכול את אל הקולורבי והיא החליטה לעצור במסעה ולאכול את שבט הזאבים. כיפה אדומה השתמשה בקסמים מאוד אפלים כדי להביס את מנהיג שבט הזאבים הכלב שלוקי, בניהים היא אפילו העלתה את המתים כשלדים, הפליצה על חייליו וקראה לעבדה החזק ביותר, אלמו שיבוא מגיהנום וישמיד את אויביה (ע"ע WOW). לאחר השמדתו של השבט ומותו של מנהיגם הלכה כיפה אדומה למבצרה של המכשפה בוריסה "הספתא" סטלין.

אצל הסבתא

כיפה אדומה תקפה את המבצר והשתלטה עליו, לאחר שחייליה חיפשו בכל המבצר הם מצאו את הסבתא מתחבאת באחד מחדרי המיטות, כיפה אדומה שיגרה את עצמה לשם מידית והחלה לחקור את הסבתא. היא שאלה אותה שאלות קשות ואכזריות כגון "למה יש לך עינים גדולות, סבתא?" ו-"למה יש בליטה כל כך גדולה בין הרגליים סבתא?" וכו' תוך כדי איום עם להבה אפלה המוצמדת לגרון הסבתא.

לבסוף הסבתא נכנעה וסיפרה לכיפה אדומה כל מה שהיא ידעה על כישופים אפלים וקסמי קרח, לאחר שהסבתא סיפרה את מה שידעה לכיפה האדומה, כיפה אדומה בלעה אותה בחיים. ההשערה הסבירה והמקובלת ביותר בקרב חוקרים היא שהסבתא עדיין חיה בבטנה של כיפה אדומה, שזו (הכוונה לכיפה אדומה שלא יהיה מקום לטעויות) שואבת מהסבתא את כוח החיים שלה וכך קיבלה את נעוריי הנצח שלה ויכולתה לחיות לנצח ללא צורך באוכל וויטמינצ'יק, אך השערה זו אינה בגדר הוכחה מכיוון שאף אחד לא נכנס לבטנה של כיפה אדומה ויצא ממנה בחיים (או בכלל).

כיבוש נורווגיה

לאחר שכיפה אדומה סיימה עם רוסיה, היא התקדמה עם צבאה לכיוון צפון-מערב לנורווגיה ופינלנד, היא החליטה שעליה להשתלט על המדינות האלו כדי לתקוף את אירופה כראוי.

למרות שכיפה אדומה לא ציפתה להתנגדות ממשית, העובדה שהנורווגים אפילו לא טרחו להלחם בה מאוד עצבנה אותה, והיא השמידה את חצי האי בפלוץ ענק. לאחר שאכלה את כל הסקנדינבים הקימה את בירת הרשע שלה בעיר העתיקה נתניה והכתירה את עצמה לקיסרית האופל של כל אירופה.

כיפה אדומה כיום

לאחר שכבשה את כל אירופה (חוץ מגוטהאם סיטי שממשיכה להדוף בעוז את צבא העבדים) כיפה אדומה לקחה את אל המשמש כעבד המין החביב עליה ומעבירה את רוב זמנה בזיונו תוך כדי אכילת כל מה שזז (או לא זז) בלי להשמין בכלל. אדומה מתכננת להשתלט על העולם ע״י אכילת הישות הכי חזקה ביקום, הפופיק הגדול (כן אני יודע שטכנית הוא בכלל לא מהיקום שלנו אלא מיקום מקביל אבל עדיין סתמו), אך למרות שכיפה חזקה מהפופיק פי 42 היא עדיין לא מסוגלת לעבור לקיומו של הפופיק הגדול כי צאק נוריס לא מרשה לה.

כת הכיפה

בשנת 696969696969696969696969 לפנ״הס (ספירת הגרבילים כמובן) משלחת המחקר הערסית ״אס אס אמש׳ך״ יצאה לחפש את מקור חדש לילדי כאפות לאחר שכל חוות החנונים בארץ נבזזו על ידי כנופיות של ילדי מייפל נכנסה בטעות לכוס של כיפה אדומה ומצאה שם עולם מושלם בלי רעב, מגפות, מחלות ו ומקריבה לה קורבנות אדם (וחיה, ועציץ ואפילו תימנים). כת הכיפה מהווה חלק גדול בצבאה של כיפה אדומה וכל שנה נערך טקס שבו כיפה בוחרת מאה מאמינים בני מזל ודוחפת אותם לכוס, ואז אונסת את השאר. יריבתה הגדולה של כת הכיפה היא מפלצת הספגטי המעופפת שכן היא טהורה ומסמלת את מה שטוב בעולם כמו פיראטים, ספגטי ועוגיות. כל מצטרף חדש לכת חייב להוכיח את ערכו ע״י חטיפת פיראט פסטאיסט מאמין והקרבתו לכיפה אדומה. המקדש הראשי של הכת ממוקם עמוק בתוך התחת של כיפה שם הוא ניזון מאוכל שכיפה דוחפת לשם כדרך קבע (למרות שהיא עשתה את זה גם לפני שהמקדש הוקם סתם לכיף)היא אכלה מיץ מג'דרה מתובל שעשוי מדם יבש, רקוב ועם יובש וירוקת בבון בקלאסה.