לאישה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Osama binzona.jpg ערך זה מבוקש על ידי הרשויות של איןציקלופדיה!
ערך זה נולד מתוך בקשה של איןציקלופדיה בגלל היותו ערך פופולארי וסאטירי במיוחד. כן כן בטח, חרא של ערך, מי כתב אותו?! רק שנייה זה עדיין כותב? אהה ... אממ... לא אמרתי שום דבר! יופי של ערך! באמת!

לאשה או לטיפשה הינה תוכנת מחשב אשר נועדה לתרגם את התנהגותה ורצונותיה של אישה ממוצעת, אשר הועברה בצורת גרף מודפס ונמכרה להמונים.

Lite5.gifטיפ

ילדים, תמיד השתמשו במברשת שיניים

היסטורית העיתון

המגזין התחיל את דרכו בשנת 1900 כאשר המדענית הנודעת מארי קירי פיתחה תוכנת מחשב אשר תרגמה את כול פעולותיה ורצונותיה של אישה תיקנית, על מנת להקל על גברים לתקשר עם נשותיהן ולגרום להן לרצות עוד סקס. כאשר התוכנה נחלה כישלון מוחלט, מארי קירי גנזה את התוכנה ויותר היא לא נשמעה עד לשנת 1967. בשנה זו (1967) עיתונאי בשם שלום בן חיים, עבר ניתוח לשינוי מין והפך לשלומית בן חיים, מצא/ה את התוכנה והשתמש/ה בה על מנת להבין יותר טוב את עולם הנשים. כאשר הבינה שלומית שמצאה בעצם אוצר, היא שיווקה אותו כמגזין לאישה (על שם התוכנה כמובן) אשר כותב על כול העניניים המעניניים אישה, גרבילים וזבובים.

עיתון
Ddds.jpg
שם: לאישה
יוצר: שלום/שלומית בן חיים
מיועד ל: נשים
סוג: שבועון
מנכ"ל: ג. יפית (נכון ל - 2008)
מקום: חיפה
נוצר ב: 1967


תוכן ומדורים

רוב הדברים הנמצאים במגזין לאישה מופנים בעיקר לנשים, בין אם זה עיצוב הבית, תכשיטים, בגדים או תחפושות של שפנפניות. לרוב מוצגים בו כתבות על צו האופנה, טרגדיה או אונס, על מנת לעורר את חמתה של האישה אשר ברוב זעמה יוצרת התאגדויות נשים אשר מעלות הפגנות כנגד המגזין כאשר הן לא עושות יותר מזה שהן מעלות את סף הרייטינג.

רשימת מדורים

  • כולם נאנסים נמאסים(עמ' 12): מדורה של ליאורה יחזקאל אשר מהווה כבלוג הפריקי של המגזין.
  • מה שבוער (עמ'14): מדורה של סופי קיקי אשר מספר את סיפורן הכואב של נשים אשר שרפו עצמן לאות מחאה.
  • סיפורה של אישה (עמ' 17): מדורה של אירנה פסקוביץ' אשר נועד להשפיל ולחשוף את שמן של נאנסות וחשפניות מכול רחבי הארץ.
  • שתוק או שתחטוף סטירה! (עמ' 21): מדורה של עדה נילסון אשר מציג דרכים שונות להתעלל ולהכאיב בכול דרך אפשרית בילדים שלך לטפל בילדיך בצורה נכונה.

המשבצת (עמ' 132): מדורה של אולגה פרוסקיץ' אשר מציג כול מיני חידות מחשבה עם הצפנות סודיות שהוגנבו מהמוסד.

העמודים האחרים משמשים לכתבות, פרסומות וגרבילים.

עיתון "לגבר"

בעימות בשנת 2001 הוציא עיתון המקביל לעיתון לאישה את עיתון "לגבר". גורמים בחברה הסכימו להעיד כי העיתון הוצא לאור בגלל לחצים מצד לסביות על כך שהן רוצות עיתון העוסק בלמצוא נשים ולא גברים, ומצד גברים אשר רצו עיתון למען ייצוג פורמלי. עוד הסכימו להעיד שבעזרת התוכנה שכללה את רצונותיה של האישה נוצרה תוכנה שכוללת את כול רצונותיו של הגבר. גורמי העיתון מסרו שבעיתון מופיעים דברים האמורים לעניין לסביות וגברים כאחד: תמונות של לסביות, בנות בלבוש מינמלי, סקירות של כדורגל וכמובן (איך אפשר בלי) גרבילים.

ראו גם