קטגוריה:ספרות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מורים לספרות הינם אנשים שלא מהעולם הזה, והכוונה היא שהם באמת פיזית לא מהעולם הזה. (הוכחה- אני לא צריכה להוכיח לכם כלום! אין לכם שיעורי ספרות משלכם בבית הספר?)

הם, כלהדלן, שליחים שבאו מהאל העליון במטרה להנחיל לפשוטי העם שבינינו את המידע הכל כך מעניין וחשוב הזה. לצערם הרב, 99.999% מכלל האנושות סבורים שספרות הינה המקצוע הכי חסר תועלת וחשיבות שנלמד בגלקסיה.

"אם יש בעולם הזה שני דברים שצריך להשמיד זה את כל הרוע ושיעורי ספרות"

(נאמר ע''י תלמיד שלא איתנו היום)

בניגוד להנחה הרווחת, המורים לספרות הינם אנשים שדוגלים ברובם המוחלט בשיטת התיבנות ומוגדרים כאנשים מתובנתים בהחלט. (חשוב לדעת מהו תיבנות, מילה אמיתית בהחלט).

הפרנסה העיקרית של מורים אלו היא לצלם ולשכפל טקסטים בזמנם החופשי ולנתח אותם כאות נפשם בצורה אקראית לחלוטין (כידוע, בספרות הכל אפשרי). ובנוסף חלק מהזן הזה אוהב גם להתפאר בעברו ובהשכלתו הספרותית הענפה שאיכשהו הובילה אותו למשרה המספקת הזו.

יצורים אלו לעיתים גם כותבים בעצמם אך לא מרבים לפרסם זאת ברבים (לא כולם גיי. קיי. רולינג מה?). ובנוסף, הם בשעות הפנאי שלהם ניזונים מזבל ספרותי של משרד החינוך (ראה: "הגל", "מעשה בחייט" והקלאסיקה הידועה של חירטוטון כי אהבה היא צורך וצורך הוא כאב) שמזין את אישיותם המגוונת והאיכותית.

רבים אמנם טועים לחשוב שמורים אלו הם הבריות הכי פראייריות שקיימות בפלנטה, אך אמש אלוהים פירסם הצהרה שלא כדאי להתעסק בה-

"מי שינסה מעתה להתעלל בכל מורה שהוא בספרות הוא יוציא את לשון הרע על השיעור גורלו הוא סקילה באבנים ומוות אתמול" (אלוהים הכל יכול)
Subcategories

This category has the following 6 subcategories, out of 6 total.

א

ס