איןמינים:אידיוט

From איןציקלופדיה
(Redirected from אידיוט)
Jump to navigation Jump to search

"-בשביל מה משחקים , אידיוט?-"

ערך זה עוסק באידיוט רגיל; לערך העוסק בפרושים אחרים למונח, ראו אידיוט (פירושונים).
"מזה הדבר המכוער הזה במראה? אה, זה אני..."
~ אידיוט על עצמו

ההגדרה הטובה ביותר לאידיוט היא אדם בעל מנת משכל גבוהה מידי. אך למרות זאת האידיוט לא יודע מה לעשות במצבים שונים בחיים. כרגע יש בעולם 2147483647 אידיוטים.


נוסחת חישוב הטמטום ורמות הטיפשות

ישנה נוסחה פשוטה לחישוב מנת משכל אדיוט: e חלקי 900,000,000,000,000 בחזקת 3.14{e|e<2} ו- {e|e>0}. רמת האידיוטיות נמדדת כך: אם אמרנו שe קטן מ2 וגדול מ-0, אז הe הכי גבוה יהיה 1.999 מחזורי והנמוך ביותר יהיה 0.111 מחזורי. אחריו יבוא 1.9898 מחזורי, אבל נהוג לעגל את המידות ל1.888 מחזורי, כך שרמות האידיוטיות נעות בין 1.999 מחזורי ו0.001 מחזורי. כאשר אידיוט נולד (זמן קצר אחרי זה, אבל לא קשה לזהות אידיוט) בודקים הרופאים את רמתו ונותנים לו את המידה שלו. רוב האידיוטים נעים בין 1.111 - 0.777, אולם ידוע על אנשים שהגיעו אפילו לרמה הנמוכה ביותר, הנזכרת להלן.

הטמבל והחברה

האידיוטים סקרנים מאוד וחסרי טקט. לרוב הם פוגעים באנשים בלי לשים לב. ("ממה אמא שלך מתה? מהתקף לב או מאיידס? איידס? היא הייתה צריכה להיות זהירה יותר"). לכן ממוצע הגילאים של אידיוטים לא גבוה במיוחד. רוב האידיוטים מתים כי הסתבכו עם ערסים ("אני חושב שמוזיקה מזרחית לא טובה") או מכך שנכנסו למעגל הזעה מטאלי ("מעניין מה זה?").לרוב פגישה עם אידיוט יכולה להיות חוויה טראומטית (לך ולאידיוט) יש להמנע מכך ככל האפשר.


מה לעשות כשפוגשים טיפש?

המנעות

כשפוגשים אידיוט, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתעלם ממנו. אולם, רבים וטובים שניסו גילו שזאת לא משימה קלה: הטמבל ידבר איתך על כל דבר, כל הזמן. אם תפגוש אותו באוטובוס, הוא ירד איתך באותה תחנה וימשיך לדבר. אם תפגוש אותו ברחוב, הוא יבוא איתך עד הבית, יכנס בלי הזמנה וימשיך לדבר. אבל המקרה הכי גרוע הוא אם אתה התחלת לדבר איתו: הוא יסיק שאתה מתעניין בשיחה, וצרותיך יגדלו פי 3. זוהי גם הסיבה לשמו הלעזי של האידיוט: TAPILUS PATPETANUS.

אם זה מאוחר מדי

יש להזמין שירותים של ערס, שתמיד שמח להרוג אידיוטים (זה עולה 5-10 מנות פלאפל + גורמט בערך). הדרך השניה היא להתאבד, ללא ספק התרופה הטובה ביותר לכל המחלות. אם אתם בכל זאת חפצים בחיים, לכו על הערס. -אין לנסות להעמיד פני מת: הטמבל לא ישים לב שאתה גופה. לא ממש אכפת לו אם אתה עונה, להפך. ככה אף אחד לא יגרש אותו משם. דרך נוספת, היא לנסות לדבר עם האידיוט על נושאים ברומו של עולם, כמו השימוש בציקלוטרונים או תורת היחסות, לדוגמא. האידיוט יעוף מהמקום במהרה.

מוסדות עיקריים לחקר הטמטום

כמו כן מצויים חוקרי מוח מומחים שתפקידם לחקור את מוחו של מלך המטומטמים - אלון מזרחי.(ע"ע)

ראה גם