ליקוי מוחין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

הסרט

ליקוי מוחין הוא סרט ההמשך לסרט מולד הפיגור, סרט ההמשך לדמדומים. כמו שאתם רואים, כל מה שסובב את הסרטים הללו, הוא טמטום. אם תמשיכו לקרוא, יתקשר אליכם המפיק של הסרט ויאמר לכם שנותר לכם רק עוד שבוע לחיות. כעבור שבוע יישלח אליכם הסרט. לא תוכלו לשלוט בעצמם, ותתהפנטו. המהפנט יגרום לכם לצפות בסרט, מתוכו תצא ויקטוריה ותאשים אתכם במותו של ג'יימס . היא תהרוג אתכם, אז יש לי המלצה אחת: תשכחו הכל!!!(פוף!)

עלילת הסרט

בתחילת הסרט אדוארד מנדנד לבלה שתתחתן איתן.היא מנסה להתחכם באופן מצחיק, ואומרת לו שהיא לא יכולה, כי היא צריכה לחזור הבית. ויקטוריה היא הייתה החברה של ג'יימס, הערפד חסר החיים שתקף אותה ונהרג...ויקטוריה, חסרת חיים, שאין לה שום דבר לעשות חוץ מלהתבכיין כל היום על החבר המת שלה. רוצה להרוג את בלה כי היא אשמה שהחבר שלה נהרג על ידי החבר של בלה(אדוארד).בגלל שאליס פריקית רואה את העתיד, היא רואה שויקטוריה מתחילה לאסוף צבא כדי להרוג את בלה ומשפחת קאלן.(אירוני ככל שזה יהיה, ויקטוריה אוהבת את הסדרה ויקטוריוס.) בגלל שבלה חברה של ג'ייקוב(וג'ייקוב מאוהב בה) אז הוא והערפדים מתאמנים ביחד למלחמה ומגנים על בלה.(למה הם מגינים עליה?!?!?!?! כולם רוצים שהיא תמות כבר שני סרטים!!!!!!!!!!!!) ג'ספר סיפר לה איך הוא נהייה ערפד (כאילו שזה מעניין)וזמן קצר אחר-כך רוזלי מספרת לבלה איך היא נהפכה לערפדית ולמה היא שנאה אותה. בלה חשבה שהיא שנאה אותה אבל היא קינאה בה בגלל שלבלה אין חשבון בויגיימס לכן היא לא מכורה למשחקים מכוערים לילדים אוטיסטים.(זה די מזוויע, אז אני לא אספר איזה סוג של משחקים. גם כל הקטע הזה שבסצנה שבו היא סיפרה לבלה איך היא נהייתה גיימרית מגגעעעילה הראו סרטון שמראה בדיוק מה קרה במשחק! נכון שזה מדהים? אה, ושמתם לב ששתי בלונדיניות סיפרו את הסיפור שלהן באותו יום? מדהים כמה הן מדברות!!!) בכל מקרה, אני אעשה את זה כמה שפחות ארוך וכואב בשבילכם, אז הנה הגרסה המהירה למה שיקרה בהמשך: ויקטוריה באה עם הצבא שלה(וואו,היא ממש משועממת), הם נלחמים בערפדים האחרים ובזאבים(וגם בכל מיני אסירים פוזלים), וכמובן הצד של בלה מנצח...אחר כך אני רק זוכרת שאדוארד מציע לבלה נישואים והיא כמובן מסכימה.

המשך יבוא... אה, והנה עובדה מעניינת: יוצר הסרט הינו גרביל , מה שכנראה מסביר את כמה-גרוע-הסרט-הזה.

הדמויות

קארלייל קאלן-אב המשפחה. שותה רק דם של חיות כי הוא ערפד חננה טוב. נשוי לאסמה. הוא, ג'ספר ורוזלי הם הבלונדיניות של המשפחה.במהלך הסרט הוא עושה מונולוגים למצלמה על השמלות הוורודות שהוא קונה מסוחרי שומשום משופמים.

אסמה קאלן- אשתו של קארלייל. נחמדה באופן מלחיץ, היא צעירה מה"בן" שלה, אדוארד, אבל זה בסדר כי הוא לא משפחה שלה מקרבת דם, ואם היא הייתה האמא הביולוגית שלו, הוא היה יוצא הרבה יותר מכוער שונה.מכונה על ידי בעלה "אסתמה".ידועה בבישוליה המגעילים ובהיותה הטבחית הגרועה ביותר בעולם משנת 1959 עד שנת 2023.

רוזלי קאלן- בלונדינית מעצבנת מתלוננת ומטומטמת עם פה גדול ועיניים עצומות(לא בתור ביטוי של לראייה, היא סתם עם עיניים בגודל גדול). החברה של אמט. כל כמה שנים הם חוגגים את החתונה שלהם מחדש.

ג'ספר קאלן-בלונדיני גם בלי שום שליטת עצמית. הוא לא מכוער במיוחד אבל קצת מלחיץ. יכול לדעת מה אנשים מרגישים ולשלוט ברגשות שלהם. החבר של אליס.

אמט קאלן-הוא הכי חזק. החבר של רוזלי. הוא לא מתבכיין כמו החברה שלו, אבל מוצא בה משהוא איכשהו, למרות שאין לי מושג מה כל כמה שנים הם חוגגים את החתונה שלהם מחדש.

אליס קאלן-מאוד מוזרה ומתלהבת. הכי חיבבה את בלה, החברה של ג'ספר ומסוגלת לראות את העתיד או משהו כזה.חדגבה.

אדוארד קאלן-הכי מהיר. עד שהכיר את בלה היה רווק.מעל בן מאה. אדוארד יכול לקרוא מחשבות, אבל לא את של בלה. מוצא משהו בבלה.

בלה סוואן- הוריה התגרשו כשהייתה ילדה. היא גרה עם אמא שלה, שהתחתנה מחדש עם גבר בשם פיל. בתחילת הסרט הראשון החליטה לחזור לאביה לזמן מה, ורצתה להישאר עם אביה השוטר העני והמסריח.

צ'ארלי סוואן- אביה השוטר העני והמסריח של בלה שלא יכול להרשות לעצמו דאורדורנט. התגרש מאמה של בלה כשבלה הייתה קטנה, אחד מחבריו הקרובים(אם בכלל יש לו עוד חברים) הוא אביו של ג'ייקוב, וכך וא ובלה נפגשו. ראוי לציין שהוא חדגבה משופם מצוי

ויקטוריה-החברה חסרת החיים של ג'יימס. רצתה להרוג את בלה. החבר של ויקטוריה אף פעם לה היה עם חיים אבל עכשיו הוא פשוטלא חי

ג'יימס- ערפד חסר חיים שמעריץ את ג'יימס בונד. שינה את שמו מקזבלנקה לג'יימס בעקבות הערצתו. נהרג.