מחול מודרני

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

המחול המודרני נוצר לפני שנים רבות על ידי קבוצת אנשים שמטרתם הייתה להרוס כל תכנית ריקודים ובכך להשתלט על העולם.


היסטוריה

המחול המודרני הומצא בתקופה התנכ"ית על ידי קבוצת משועממים שניסו (והצליחו) להרוס כל תכנית ריקודים. בראש הקבוצה עמד שמעון פרס, ההיסטוריונים הגדולים ביותר מנסים להבין מי היה שמעון פרס אך הוא מסרב לענות.

הרקדנית המודרנית הראשונה הייתה איזדורה דאנקן (1882-1983) שעבדה כחשפנית בפאב המקומי בניו אינגלנד אבל במקום להתפשט העדיפה לדלג. עם צעיפים. דילוגים אלו נהיו פופולאריים מאוד, והתרחבו לצעדי רדיפה, רגל עץ, והמשחק האנגולי 4.5 מקלות. בשנת 1901 קבוצה של רקדניות בלט עברה ליד האופוסום של שמעון פרס, הוא בתגובה הכריז על מלחמה.

על המחול המודרני

מטרתו של רקדן מודרני היא להנעים את הצופים עד כמה שאפשר, והוא עושה זאת באמצעות בגדים יפים ותנועות ארוכות וממושכות שהן בניגוד לטכניות של הבלט הקלאסי. עד שנת 1896 האמינו החוקרים שהסוד של הרקדנים המודרניים להיותם טובים כל כך הוא שהם אנשים מאוד משכילים, אך בימינו אנו מאמינים שזה עובר בתורשה. בנוסף מחקר חדש מראה שלאנשים בעלי שער שחור סיכוי גדול פי 2 להיות רקדנים מודרניים.

המחול המודרני העכשווי בן זמננו

דרך ביטוי מועדפת בקרב מנהלות בי"ס, בעיקר בעונת ימי הזיכרון. התלבושת המסורתית לצורך קיום המצווה, מלווה בשמלת לייקרה שחורה, המסמלת את המוות. גם אמנות זו מושפעת מהזרם הפוסט-פוסט מודרניסטי, וגובלת בהרחבת אופקים ושימוש בטכסים מתרבויות שונות, כך שיכולה לשלב ליצנות רפואית עם שיר אהבה נוגה הומו-ארוטי.

הכת המחולודרנית

כדי להיות רקדן מודרני יש להצטרף לכת המחולודרנית, בשביל לעשות כך יש לעבור מבחן קבלה בו צריך לגרום לכוס להתפוצץ בעזרת "ריקוד" בלבד אנשים שעברו מבחן זה רשאים להצטרף לכת המרושעת. כל חברי הכת המחולודרנית נשבעו להשמיד כל רקדן או רקדנית בלט אשר יראו.

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מחול מודרני.