מילקי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


"אין בוכין על חלב שנשפך, ולא זורקין מילקי שנפתח."
~ דברי חז"ל במקורות על מילקי


מילקי הוא כת בממלכת אשור העתיקה, שנוצרה על ידי מנהיגת הפלג החלבי המצוי עפרה שטראוס-חמורבי לאחר שהמזימה של אביה לוי שטראוס-חמורבי להשתלט על העולם בעזרת ג'ינסים נכשלה.

כת זו החלה כאשר אנשים שחורים היו אוהבים לצבוע את שערם לבן, ולהסתובב ברחבי הכפר בעוד שאר תושבי הכפר רודפים אחריהם עם כפיות.

בהמשך התפתחה הכת, לתורה שלמה, המילקיזם, מאמיני תורה זו, מעונינים לפתור את כל בעיות העולם באמצעות צביעת שערות כל בני האדם השחורים ללבן, לחילופין הם מורים לחברי הכת לאכול המון נוזל לבן המכונה מילק עד הגעה למצב שלשול תמידי שיחבר(או יחרבן) את המאמין למנהיגה הכוסיתאלוהית עפרה שטראוס-חמורבי.

מילקי במדע

המדע החוכמולוגי (בדומה למקור כל הרוע בעולם- ויקיפדיה) מתכחש לאמיתות האמונה המילקית שהוכחה בהוכחה לוגית-מדעית מוחלטת ואקסיומטית בלתי ניתנת לערעור ו/או פקפוק ו/או הרהור, כבר ע"י המנהיגה הכוסיתאלוהית עפרה שטראוס-חמורבי.

להלן הוכחה לוגית-מדעית מוחלטת ואקסיומטית ובלתי ניתנת לערעור ו/או פקפוק ו/או הרהור:

1. בעולם יש בני אדם.

2. יש בני אדם שחורים.

3. יש בני אדם לבנים.

4. השחורים רוצים להיות לבנים כדי להיות יפים.

5. הלבנים רוצים להיות שחורים כדי שיהיה להם זין גדול להיות טובים בכדורסל.

6. השתלת עור אינה בנמצא וגם לא מומלצת (ראה מייקל ג'קסון).

נובע מכאן-

השחורים חייבים לצבוע שערם ללבן והלבנים חייבים לשחק רק טניס.

עד כאן הוכחה לוגית-מדעית מוחלטת ואקסיומטית ובלתי ניתנת לערעור ו/או פקפוק ו/או הרהור.

הוכחה זו אומתה בצורה מתימטית ע"י המדען הנודע אלברטוס איינשתן בשנת 1742. מספרים כי כשהיה על ערש דווי הוא התפלל למנהיגה הכוסיתאלוהית עפרה שטראוס-חמורבי שתשמור לו מקום לידה בגן-עדן המילקיני (שהוא בעצם בית זונות שבו כל הזונות הן שחורות עם שיער לבן) ושלא תגמור לו את כל המילק לפני שהוא בא.

התפתחות המילקיזם והמצאת מאכל המילקי

בשנת 1899 זכה מנהיג המילקי דאז שמעון פרס לוי שטראוס השביעי להכרה מאת ארצות הברית ככנסיה רשמית במדינה ע"י הנשיא ג'ורג' דביליו ערבוש. הכת תפסה תאוצה והתרחבה במהירות. תוך 20 שנה הגיע מספר המאמינים ל מספר זה ידוע בכת גם כ "המספר הקדוש" שהביא את נכדו של המדען הנודע-הקדוש אלברטוס איינשתן- אייזיק איינשתן-מאדרפאקר למציאת הנוסחה להפיכת הנוזל הקדוש לכת, המילק- למאכל המילקי. המאכל יוצר לפי האמונה המרכזית- גוף שחור עם פלומה לבנה ושמנונית מלמעלה. מאכל זה גרם למאמינים לשלשל את עצמם לדעת עד לאובדן חושים ומסיבות סקס פרועות עד אור הבוקר. עובדה זו נמצאת במחלוקת בקהילה המדעית וישנם שטענו שהגורם לכך הייתה להקת לד זפלין שהתחילה בפעילותה באותה תקופה, והפיצה את האמונה בג'חנון נוטף השמן שלה (עיין בערך לד זפלין ליתר הרחבה ופירוט)

האם מאכל המילקי תמיד בריא?

התשובה היא לא, מכיוון שמילקי גורם להתמכרות, כמו סיגריות מלבורו או דורה. ההוכחה לכך היא ג'ורג' דביליו ערבוש, שסבל מ- 4 גביעים לארוחת בוקר, 3 לצהריים ואחד לערב בכל יום במשך 1587 אלף שנה. היות וזה קרה, זה גרם להתפתחותו השכלית המהירה (פרטים באיןחדש). זה תרם להתפתחותו השכלית המהירה, אך הוביל לויתורו על הסיגרים שקנה בדיוטי פרי בירדן, ב4 וחצי דינרים בשלושה תשלומים שווים לטובת המילקי "פרלינים". בנוסף הוכח כי מילקי מקצר חיי אדם בכ5 דק' לגביע.