אריק ובנץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"הייתי צריך לחסל אותם כשהייתה לי הזדמנות..."
~ משה אופניק על אריק ובנץ
"הם לא דומים קצת לתקע ושקע?"
~ חברת החשמל על אריק ובנץ
קובץ:751.jpg
אריק ובנץ משתוללים עם קטינות

אריק ובנץ הם זוג קומוניסטים גאים מלאים בנסורת אשר היו פופלרים במיוחד בשנות ה-90. כיום הם פרשו לגמלאות ומנהלים עסק קטן של עוגות קרם בסנטה מוניקה ואורח חיים של זוג גאים מזדקן.

היסטוריה זוגית

אריק ובנץ הכירו ב1 לספטמבר 1939 . אך עקב פרוץ המלחמה האיחוד המיוחל היה צריך לחכות . אריק בהיותו יהודי נשלח למחנה עבודה ברגן בלזן ותפעל שם את המשרפות עד סוף המלחמה (גם קצת אחרי סופה ) בנץ בהיותו גרמני שורשי הצטרף למפלגה הנאצית והתקדם בארגון עד שלבסוף מונה כאחראי על פינוי הצואה במחראות הרייך.

לאחר המלחמה , אריק שבור ופוסט טראומטי שוטט ברחבי החורבות של עירו האהובה גרכטכרצן וחיפש את בני ביתו האבודים וברווז הגומי האהוב שלו . במהלך שוטטות בחורבות העשנות הוא נתקל בחברו מלפני המלחמה בנץ אשר שוטט אף הוא בעירה וחיפש אופיום אליו הוא התמכר במהלך המלחמה.

האהבה לא איחרה לפרוח ושני הזרים מצאו פורקן רגשי ומיני בזרועות אחד של השני.

יותר מאוחר אריק היגר למצרים שינה את שמו לחוסני מובראק ונבחר בכוח לנשיאות.

נטיות

אריק ובנץ סבלו ממספר בעיות . הזוועות אליהם כל אחד מהם נחשף במהלך המלחמה (ובפרט החשיפה לג. יפית) יצרו שני אנשים אבודים . אריק החל לפתח סכיזופרניה קשה וטען כי ראה את ניטשה במספר מקומות בבית (חדר שירותים בעיקר) ואילו בנץ פיתח התמכרות לא בריאה לאבק שריפה (ואיבד 2 אצבעות כתוצאה מכך) שניהם נהגו לאכול אוכל צמחוני ובנץ איבד את היכולת לחרבן (פוסט טראומה מימי המלחמה או תוצאה של כל העשבים שהוא אכל. מה רע בסטייק טוב מה?!) אריק התמכר לשוקולית ובזבז עליה את כל החסכונות שלו.

חייו הכפולים של בנץ

במקביל ניסה בנץ, ללא הצלחה, להסתיר את חייו כרוצח שכיר. קשריו המפוקפקים מימי מלחמת העולם השניה, משכו אותו שוב ושוב לבצע משימות מסוכנות שפגעו במליונים ברחבי העולם. הוא הצטרף ל-KKK לאחר נפילת הרייך ואילץ את אריק לחבוש פאה בלונדינית לראשו ושמלה פרחונית לגופו בעת שהופיעו בכינוסי הארגון. אחת המשימות החשובות שהטיל הארגון על בנץ היתה להתנקש בחיי הנשיא המנוח קנדי. לאחר פרשת רצח קנדי וחשיפת התמונות המרשיעות (ראו קישור), שכנע בנץ את אריק לעבור לישראל ("מזג האוויר החם יעשה טוב ליחסנו..." הוא אמר), אריק ניצל את היותו יהודי וזכה לאזרחות ישראלית לו ולבנץ. ישראל לא הסכימה להסגיר את השנים לארה"ב על אף הבקשות החוזרות והנשנות. לאחרונה בנץ גם נחשד בשיתוף פעולה עם יגאל עמיר בתכנון רצח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין, ואולם, ידיה הארוכים של הפקת התוכנית "רחוב סומסום" הצליחו שוב לחלצו ממאסר, היום בנץ גר ברומניה וידוע בשם חאפז אסד.

הפריצה לתודעה העולמית

אריק אהב ילדים אולי בגלל זה הוא פנה לרחוב סומסום לחפש כמה . לבסוף אריק שכנע את בנץ שעל שניהם לעבור לרחוב סומסום .

לרוע מזלם, הם לא ידעו כי רחוב סומסום הוא תוכנית ריאלטי פרוורטית במיוחד. הזוג ניסה לעזוב מספר פעמים אך לא הצליחו עקב חוזה דרקוני עליו חתמו.

מליוני ילדים אהבו את הצמד המופלא אך לאחר שנודעו נטיותיהם אולצו להתפטר ולפרוש.

איחוד מרגש

אחד מרגעי השיא בחייו של אריק היה כאשר ברווזוני, ברווז הגומי האהוב שלו, אשר אבד במלחמה הצליח לאתר את אריק וחזר אליו. (אריק לא ידע שברווזוני הוא בעצם סוכן סובייטי, שמטרתו כיום היא להפליל את בנץ בקנוניות שפורטו לעיל)

חקיינים

חקיינים רבים ניסו לחקות את אריק ובנץ במהלך ההיסטוריה, להלן רשימה מלאה שלהם:

ראו גם