ריק ריירדן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Greeceflag.JPG
הערתוס: יווניתוס

ערכוס זהוס הינוס ערכוס יווניתוס! נאוס להמנעוס מ(ס):

 • שתייתוס אוזוס
 • דיבורוס ביווניתוס
 • דיבורוס עמוס הרבהוס ס'
 • להללוס את הרומאימוס

בזמנוס קריאתוס.


ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


הללו את פוסידון!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לפוסידון!

ערך זה סוגד לפוסידון!

הגעת לערך אשר סוגד לפוסידון, אל הים. -

 • לקרוא בשם פוסידון המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-פוסידון יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-פוסידון המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש בים בלי תפילה מקדימה לפוסידון.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.

ריק ריירדן (או ריקאוס ריירדנוס. ביוונית: Γιατί τεστ σε όλα;) הוא אחד מנביאי פוסידון. ישנן כמה תיאוריות שכתב את פרסי ג'קסון אבל אף אחד לא יודע את האמת אז כרגע הוא מנסה לשקר לכם שהוא זכאי ואמא שלך עלייייייייי

היסטוריה

ריק נולד באי בודד בלב הים. פוסידון עבר ליד וראה את אמו. הוא הציע לה את אהבתו בגלל היופי הטמון בה. היא לא הסכימה אז הוא הרג אותה ולקח את ריק בתור נביא שלו. מגיל צעיר חונך ריק בחינוך נוקשה שלימד אותו להשמיד את זאוס כי הוא גונב לפוסידון את הצעצועים באמבטייה המלכותית שבאולימפוס.

ריק והרקולס

יום אחד ריק הלך ברחוב תוך כדי ששרק שיר הלל לפוסידון (אכן חינוך נוקשה) ונתקע בטעות בהרקולס. הרקולס לא רצה לפגוע בו ולכן התחיל איתו בשיחה. אחרי זה הם התחילו להיות חברים והלכו ביחד לארומה. פוסידון ראה זאת וכעס על ריירדן כיוון שהרקולס הוא בן זאוס. הוא החליט להעביד את ריק בפרך של כתיבת סיפורים שמהללים את פוסידון. מרוב כעס ריק כתב ספר שנקרא "פוסידון הוא לא נעים לי".

הספר - פוסידון הוא לא נעים לי

הספר הושמד על ידי פוסידון לפני שיצא לאור. מכל תוכנו של הספר נשמר עד היום רק השיר הבא:

"פוסידון אינו נעים לי,
פוסידון קצת מרושע
אני רוצה שישתה ויטמינצ'יק
שיחטוף קצת בחילה
אני מעוניין שימות
שיט, שכחתי שהוא אל
אולי אבקש מצ'אק נוריס
שאת פוסידון בשטיח יגלגל".

השלכות הספר

ברגע שפוסידון מצא את הספר הוא כל כך כעס שהחליט לקלל את ריק בכך שיהיה מורה. ריק התחיל ללמד בבית ספר. ברגע שראה כמה המקצוע מעצבן הוא החליט לחזור בעצמו ולהתחיל להעריץ את פוסידון. פוסידון שמח ונתן לו חנינה. ריק הפסיק להיות מורה והתחיל לכתוב ספרים שמהללים את פוסידון. פוסידון כל כך שמח על זה שהוא הפך את ריק לסגן שלו - בן אלמוות ובעל יכולת שליטה בשניצלים קטלניים. זאוס לא הסכים שריק יהיה אל אבל הוא לא היה יכול לבכות על חלב שנשפך וגם רק נפטון יכול לבטל זאת אז הוא רק ביטל את יכולת השליטה שלו בשניצלים.


התחלת הקריירה כסופר

כידוע, שהוקמה האימפרייה הרומית הרומאים שלא מסוגלים להמציא דברים לבד סגדו לאלים בשמות שונים. פוסידון הפך לנפטון בעוד שריק הפך לריקאוס. הרומאים שסגדו לנפטון גילו את ריקאוס והתחילו לסגוד גם לו ונפטון כעס עד שביטל את אלוהותו של ריקאוס. ריקאוס חזר להיות ריק כלומניק והוא התחיל לכתוב ספרים על גיבורים יוונים, אלים, אהבה ועוד שטויות. בגלל כתיבתו בנושאים אלו הוא הואשם בכתיבת פרסי ג'קסון אבל הוא משוכנע שזה פוסידון שמנסה להפליל אותו.

הספר "בת אפרודיטה"

הספר היחידי שריק פירסם בגלוי וצבר אוהדים רבים היה הספר "בת אפרודיטה". עיקר הספר הוא על ילדה שהיא (כצפוי) בת אפרודיטה שגרמה לאנשים להתאהב בה ואז היא רצחה אותם על מנת שבנות ישלטו על העולם. אפרודיטה חשבה שהרעיון מגניב וילדה בת כזאת. לצערה הבת מתה ממתקפת גרבילים.

ראו גם