זאוס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Greeceflag.JPG
הערתוס: יווניתוס

ערכוס זהוס הינוס ערכוס יווניתוס! נאוס להמנעוס מ(ס):

 • שתייתוס אוזוס
 • דיבורוס ביווניתוס
 • דיבורוס עמוס הרבהוס ס'
 • להללוס את הרומאימוס

בזמנוס קריאתוס.


הללו את זאוס!!! הללו!! שימו לב! ערך על אל!

הגעת לערך בנושא זאוס, אל ההכל. נא -

 • לקרוא בשם זאוס המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-זאוס יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-זאוס המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש בהכל בלי תפילה מקדימה לזאוס.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.


Turkey commando maplestory.png ערך זה שייך למייפל סטורי!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
Lite5.gifטיפ

זאוס בגאומטריה שוווה ל-"לא בא לי"


זאוס (או יופיטר ביוונית: Ζευς) הוא אל יווני - אדון השחקים ואל הברקים והרעמים. בקיצור, אל פיצוץ.


היסטוריה

הכל התחיל כאשר נולד והיה מתוכנן לארוחה של טיטאן מרושע עם פיתה (כיום ידוע ששמו הוא אבי פיתה - ביטר). הוא ניצל בזכות אמו בעלת הלב הרחב ורצח את אבא שלו. (מזל שאין לו סבתא... אויש מה היא הייתה עושה לו). אחרי שרצח את אביו גילה בפנים עוד אחים שלו. הם רבו מי יהיה מה אבל החליטו שזאוס יהיה אל השמיים ואז פוסידון אמר שהם פיכסה איכסה. הם הסכימו לתת לו את הים רק בגלל שכעס מאוד. במקור הוא היה אמור להיות אל המסטיקים.

תחילת שלטונו של הפיתה

זאוס הוא גם מלך האלים כיוון שאף אל אחר לא מסוגל לרוץ קדימה בזמן שאתה רץ אחורה ורק זאוס הצליח. כשהוא התחיל לשלוט כל הזמן פוסידון התעלל בו. זאוס רצה לעשות לו משהו רע ולכן החליט להפוך את ביתו - סמדי בומבה למכוערת אבל אז גילה שאפרודיטה כבר דאגה לזה. "היא חסכה לי עבודה!" אמר זאוס. "יא עצלן"אמר פוסידון אחרי שקרא את הציטוט.

מייפל סטורי וזאוס

האלים אחרים לא אהבו להקשיב לזאוס. הוא כל הזמן הלך עם בנות אבל זה לא באמת עבד. הוא היה כל כך מיואש עד שהתחיל לשחק מייפל סטורי. השילוב הקטלני הזה של בן אלמוות ומייפל סטורי גרם לנזקים איומים. לא היו יותר סופות ברקים או גשמים והייתה בצורת.

"ואתם אומרים שאני לא בסדר"
~ פוסידון על זאוס
"אני כוסית אשששששששששששש"
~ אפרודיטה על זאוס
"למות עליו"
~ האדס על זאוס
"זה אפילו יותר גרוע ממני"
~ ג' יפית על זאוס


אפולו ניסה לנתק את המחשב אבל זאוס חישמל אותו ואפולו נורא כעס עד שהוא צרח על זאוס שהוא איכסיל'ה והמחשב של זאוס נשבר. בואו נגיד את זה ככה. זה היה הדבר הראשון שנשבר באותו היום. השני היה מישהו ששמו מתחיל באות א' והוא אל... לא אלברט אינשטיין... להמשיך לחשוב.

ספר הקודש

כשזאוס הגיע לרמה 1,000 הוא כל כך התרגש שכתב ספר שנקרא "1000 מנפלאות המייפל סטורי". הספר עצמו נהרס אבל כמה משפטים שרדו.

398: מפתח את היכולות החברתיות שלך. 399: נותן לך סיבה להרביץ לאפולו (עכשיו הבנתם מה הדבר השני שנשבר?) 400: מלמד אותך איך לרצוח חלזונות 401: גורם לך לעשות דברים מטופשים אבל מהנים 402: אפרודיטה כוסית אששששששששששששששש אני מזה הולך לעשות אותה 403: הרה צועקת עליך שאתה סוטה ובוגד 404: סיבה לרצוח את הדמות של הרה במייפל 405: מעניין 406: מרגש 408: מלמד אותך מתמטיקה 415: מלמד אותח ליחטוב נחון 475: אין לי עוד סיבות אז אני אכתוב סתם מילים:מייפל,אבטיח,איגרת חוב ,גידי גוב.[זה מתחרז!חיחיחי...]

השלכות הספר

לזאוס כמובן נפגעו היכולות המוטוריות, השכליות, החברתיות, הגרביליות והמיניות (וסופסוף הרה הייתה מרוצה). אחרי שכתב את הספר הוא אימץ את כל התאים שלו ששרדו מהמייפל סטורי. הוא שכב חולה במשך שנה ובינתיים האלים הצליחו להעלים את המחשב של זאוס. הם מצאו את הסיסמא (זאוס חתיך הורס) וכיבו אותו. אחרי ההחלמה הם ניסו לגרום לו לשכוח את המייפל. אתנה הביאה בואש וזה פתר את הכל...

פרסי ג'קסון

כשהספר פרסי ג'קסון נכתב זאוס גם הוא היה חשוד כיוון שחשבו שרצה להתעלל בפוסידון. היה לו אליבי מוצדק שהוא אפילו לא זכר אבל יכולת כתיבת הספרים שלו שואפת ל - 0 (1- למעשה) אבל בכל זאת הוא אחד החשודים העיקריים.

ראו גם