סוציאליזם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"איך יודעים שאדם וחווה היו סוציאליסטים? הם היו ערומים והיה להם רק תפוח לאכול"
~ שבתאי צבי על סוציאליזם


"סוציאליזם הוא הדרך הרציונאלית, האנושית והיעילה ביותר לארגן כלכלה. זה מדע בדיוק כמו פיזיקה. עכשיו בבקשה תוריד את האקדח, כפי שסיכמנו"
~ אלברט אינשטיין על למה היה סוציאליסט


קרליטו מרקס, הוגה הקרלו והסוציאליזם

סוציאליזם היא אידיאולוגיה כלכלית שטנית אשר הייתה באופנה כשמתושלח חגג את יום הולדתו ה-6, האידיאולוגיה אומצה על ידי רוסים שיכורים ששאפו להלאים את תעשיית האלכוהול על מנת לקבל אלכוהול ללא הצורך בתשלום.

בבסיס האידיאולוגיה ניצבת התפיסה לפיה הצורך למנוע מלחמת מעמדות בלתי נמנעת ובד בבד ליצור חברה מתוקנת מחייב את השלטון להבטיח שיוויון בין האזרחים תוך דיכוי החירות. הגיוני סך הכל.

אבי האידיאולוגיה הסוציאליסטית הוא קרליטו מרקס (הוגה מעדן הקרלו) תוך עבודה משותפת עם עמיר פרץ (השטן השמאלני והוגה רעיון הרצח). צמד חמד יהודי זה זמם להשתלט על העולם בעזרת האידיאולוגיה וכדי לממש מטרה זאת הוא השתיל שבב ובו קובץ וורד עם המאמר שכתבו, בשם המניפסט המפא"יסטי. את שבב זה הם שתלו במוחו של ולאדימיר "דראקולה" לנין כשעוד היה פעוט, ועקב כך יחקוק את שמו על אבן ההיסטוריה מאוחר יותר.

היסטוריה

את המונח עצמו החדיר ככל הנראה הסוציאליסט הרפובליקני הצרפתי ג'וזי זירה, מתמודד המירוץ למיליון (את הפרס תכנן לחלוק עם כל אומת צרפת), במאמר בו הוא הציב את הסוציאליזם מול האינדיבידואליזם. מימושה הראשון של האידיאולוגיה הופיע במרכז אפריקה ברפובליקת הבננות כאשר צ'יפופו הקופיף האהוב חלק את הפרי שמצא עם קופיקו, חברו לציד, לאחר מכן הרביצו שניהם לקוף שלישי שראו באיזור, לקחו לו את הפרי שלו ובכך הכריחו אותו לחלוק עימם את פרי עמלו. לאחר מעשה זה עתידה להיוולד אידיאולוגיה ששינתה את כללי המשחק באירופה.

הרעיון שמימש צ'יפופו (אחרי שקרא את כתבי קרליטו ופרץ) ברפובליקת הבננות צבר תאוצה עד לעליית הרעיון לגדולה במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר הביסו רפובליקת הבננות של צ'יפופו בשיתוף עם מועצות הברית את הרייך השלישי ובכך הצילו את העולם מאכזריותו של הצורר הנאצי אדולף היטלר.

לאחר שנים ארוכות של מלחמה קרה בין רפובליקת הבננות למועצות הברית קרסה לבסוף רפובליקת הבננות לאחר מוות של מיליונים שגוועו ברעב. 30 שנה חלפו מאז קריסתה של רפובליקת הבננות והתפצלותה למדינות לאום והסוציאליסטים עדיין מלקקים את הפצעים ממה שעתיד להיזכר ככישלון האידיאולוגי הגדול ביותר אי פעם.

צ'יפופו האהוד אשר עשה כל שביכולתו כדי לעזור למעמד הפרולטריון נפטר בגיל 74 לאחר שהוא הלך ביער עם חברו הותיק קופיקו ונפל עליו פטיש ולאחר מכן מגל, חברו קופיקו נפטר 4 שנים מאוחר יותר. עמיר פרץ עתיד להרוויח חיי נצח לאחר שימצא את 51 המנדטים האבודים של מפלגת העבודה הישראלית וקרליטו מרקס נפטר בגיל 654634563, הזמן הממוצע שלוקח לו לכתוב ספר גרוע אחד.

ראו גם