סלאש

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הייתכן שהתכוונת למקש - / ?. ראה את הערך - סלאש (/)

Guitarsusa.png
This article FUCKING Rock!!

נא לא:

  • לשמוע מזרחית
  • לשמוע היפ-הופ
  • לשמוע ראפ
  • לשמוע כול מוזיקה שהיא לא רוק
  • להיות בשקט
"היינו ביחד בצופים."
~ מר סלמונלה על סלאשסלאש (סול הדסון) נולד באטלנטיס בשנת 1965 לאם -ספק גיטרה ספק אפרו-אמריקאית ואב שור.

סלאש הוא האח הגדול של מספר בלתי נספר של גיטרות.

הופעתו

התלתלים של סלאש היו אחד הדברים המסוכנים ביותר שהעולם ראה. בגלל זה נהג סלאש לחבוש כובע לראשו. כשלא היה חובש כובע דברים נוראים היו קורים. בשנת 1988 נבחר ג'ורג' בוש לנשיא ארצות הברית בגלל שערב לפני זה שכח סלאש את הכובע אצל מכר. בשנת 1991 פרצה מלחמת המפרץ ורק בגלל שבאותו יום היה לסלאש "bad hair day". הסיגריה היא עוד אחד מסמליו המפורסמים ביותר. אגדות מספרות שלא היית שום סיגריה בעולם שהזיקה לבריאותו של סלאש, סלאש היה בריא כמו שור.

היסטוריה

אמו של סלאש מתה מסרטן שתקף אותה כשיצאה יום אחד לשחות ומאז הוא לא הולך לשחות אף פעם. כשהיה סול רק בן 11 היגר עם אביו לארצות הברית לפתוח את המחלבה שעליה חלמה אימו כל חייה. המחלבה נקלעה לקשיים כלכליים רבים וכתוצאה מכך סלאש נשלח לעבוד כסרסור בגיל 13 בלבד. יום אחד כשחזר מהעבודה מצא סלאש במחלבה את השטן שהציע לו בתמורה לנשמה שלו להיות הגיטריסט הטוב ביותר שחי, סלאש הסכים להצעתו ומאז חייו השתנו. סלאש התחיל לנגן עם הלהקה הלא כל-כך מצליחה גאנז אנד רוזס ובזכות אצבעות הקסם שלו הלהקה הגיע לראש כל המצעדים. המחלבה יצאה מקשייה ואף שגשגה מאוד, אך עם ההצלחה והכסף הגיעו גם הסמים. סלאש התמכר לסמים קשים כמו הרואין וקפה, ואף התמכר לגלולות למניעת הריון. הוא אפילו מת מוות קליני פעם אחת אחרי הופעה ממנת יתר של משחת נעליים. בשנת 1995 נעלם סלאש באופן מסתורי. עד היום לא ידוע מה עלה בגורלו. בשנת 1996 נשלח למשרדי הF.B.I מכתב ובו כתוב שהוא ברח עם ג. יפית, התחתן איתה, וחזר לאטלנטיס.

העלמותו

לאחר העלמותו המסתורית של סלאש התפרקה הלהקה רובים ושושנים ומאות אלפי אנשים התאבדו כתוצאה מחסרונו של סלאש, שלא לדבר אין-ספור פיגועי התאבדות ומקרי רצח ברחבי העולם. אחד ממקרי הרצח המפורסמים ביותר שקרו בעקבות העלמותו היה מקרה הרצח של יצחק רבין. כמובן שיש מאות אגדות על מקום המצאותו או הסיבות להעלמות. אף אחת מהן מעולם לא עומתה והוכחה כנכונה.

מקור השם

את השם נתנו לו חברי להקת גנז אנד רוזס. בזמן שהיו בחופשה בטוסקנה הם שכחו את סלאש בבית. סלאש השתעמם ונכנס לאיסיקיו, והתחיל לדבר עם איזה מישהי. הבעיה שבאותו זמן היה קר והוא שתה תה. כל התה נשפך על המקלדת, והדבר היחידי שהמקלדת יכלה לרשום זה \ (בעברית סלאש), אז הוא שלח לבחורה את זה אבל הוא גם שכח שהוא שמר היסטוריה באיסיקיו. כשחבריו ללהקה חזרו הם ראו את ההיסטוריה שלו, ומאז הם מסתלבטים עליו וקוראים לו סלאש.

פירושי השם סלאש: - סלנג להשתנה (תבינו מזה מה שאתם רוצים). - רמז על נטייתו המינית. - מרמז על משיכתו לאקסל רוז, פאוור פוינט ולמקש \ במקלדת (גם מזה תבינו מה שבא לכם).

ראו גם