גאנז אנד רוזס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "גאנז אנד רוזס" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


"...היינו איתם בגן!!"
~ AC/DC על גאנז אנד רוזס
"אני מכיר אותו שהוא היה כזה קטן! כזה! רואים?"
~ כוכבית על סלאש
"יוו.. הם מה-זה סוסים"
~ סליפנוט על גאנז אנד רוזס
סלאש הוא סוס!"
~ וטרינר על סלאש

גאנס אנד רוזס, בעברית - מקלעות ירי ופרחי שושנה (הידוע כסמלה של כת השטן וכת האלוהים[ראה ערך - סלאש]), היא להקה פליצרקאטיובילינארית , או בשפה היותר פשוטה - להקה של פלוצים. הלהקה מכילה את האומנים הבאים : אקסל (גרסא 2003) , פאוור פוינט (גרסא 2003 ) , סלאש (שמו מרמז על נטייתו המינית ) , דאף (שמו מרמז על הצורך שלו בדפים),קונטרול, אלט ,דיליט ,שיפט, אנטר ,שטרודל וצ'יפס, לאחר שצ'יפס פרש עקב ריב על השמן בינו לבין שטרודל, הצטרפה המכונה "איטריה".

היסטוריה

גאנז אנד רוזס הם הלהקה הכי טובה שהייתה ושתהיה , וכל מי שלא חושב ככה יכול למצוא צלי. סלאש הוא פאקינג אל ואינלי שמץ מי החובבן-וואנבי-סלאש הזה שאקסל מצא במיץ של הזבל כשהוא חשב שהוא יכול להקים שוב ת'להקה לבד. דאף מק'אגן הוא הבסיסט הכי טוב שקיים, וכן האדם הכי סקסי עלי אדמות. אין לי מילים לתאר כמה אני סוגדת ומאוהבת בבנאדם הזה, באמת. הייתי שמה תמונה של איזי סטראדלין, אבל חבל, כי אחרי האורגזמה רק מלראות אותו פשוט תרגישו שאף אחד לא יכול לספק אתכם יותר. ולסטיבן אדלר יש ידיים מדהימות, וכשהוא מתופף הוא מרטיט את איבריי הנשיים. אקסל רוז סבבה, כאילו....היא\הוא\הם לא הכי...אבל הם נחמדים. מה שכן, יש לו קול מדהים והוא מוכשר בטירוף. הוא מסוגל לשיר את הבלדות הכי מרגשות בהכי אגרסיביות שיש, אבל זה הקטע שלו...שלה...

אקסל רוז

גאנז אחרי הפירוק

לאחר הפירוק, הלהקה התאחדה עוד פעם הפעם עם חברי להקה הרבה יותר גרועים. בשנת 2000 הצטרף אליהם גיטריסט בשם באטהד, שהיה מכוער כמו הכינוי שלו. וב-2004 הוא עזב אחרי שהלהקה לא תתפרק בעוד שנה והפסיד מיליונים ופרש לשש בש (לא לדוקים כי המצב שלו היה הרבה יותר גרוע). הם עובדים כבר מעל ל10 שנים על אלבום שאף אחד לא יודע מתי הוא יצא, מפני ש......אף אחד אינו יודע...

געקרון לאחר שניגנו במקומות המופלאים ביותר שבעולמנו הכוללים את נצרת,נצרת עילית,נצרת תחתית ואיך אפשר בלי- ירוחם עילית, החליטו גאנז אנד רוזס שכולם הולכים הביתה, אקסל משמין ,ומקים הרכב גרוע ברמה הזהה לזו של חבורת ילדים בכיתה ז' שהיה להם טיפה כסף מבר המצווה שלהם אז הם קנו כל אחד גיבסון לס פול קאסטום,בסוף שנת 2012 יוציאו חברי הלהקה את האלבום דיקטטורהישראלית.(התכנון היה שהאלבום יצא לאחר סוף העולם.)

ראו גם

אגב, סלאש חצי יהודי