סנאי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"הם מעולים במרק!"
~ דץ על סנאי


"חבל שלא קניתי אחד"
~ שבתאי צבי על דץ

הסנאי הוא מכשיר ניווט מתוצרת יפן שהגיע לעולם במקרה. בשנת 324587 לפני ספירת הבודהאיסטים, אירע פיצוץ עז אשר נוצר כתוצאה מטעות בחישוב של ספן בולגרי בשם ספנוס בולגריוס אל-מעג'יר, שהוביל ספינה מלאה בעכברים ובייגלה. הספן הנ"ל חשב שהוא מתקדם לעבר חופי מועצות הברית כשלמעשה הוא שט במהירות לעבר אלסקה. בעקבות ההתנגשות בקרחון הענק הידוע יותר בשם "אלסקה", התחברו כל העכברים וכל הבייגלה ביחד ויצרו חיה שעירה, קטנה ומדופלמת שנקראה סנאי.


==הקשר לשטן הסנאי עשה ילדים עם השטן וכך נולד צאק נוריס

מקור השם ==

על שמם של היצורים הללו הוחלט זמן קצר לאחר הפיצוץ על הספינה. הספן החליט בכל זאת להמשיך ולנסות להגיע למועצות הברית. הוא חשב מה לעשות עם היצורים השעירים שמילאו את הספינה שלו. לבסוף קבע שהוא ישתמש בהם לניווט, כדי לא להתנגש ב"אלסקה" נוספת. למעשה, היצורים התגלו כמכשירי ניווט מחורבנים. הספן התעצבן עליהם ואמר "אני סונא אותם!!",

וכך נדבק לסנאים שמם. מכיוון שהספן היה דיסלקט וחירש בעין ימין, שמם של הסנאים נכתב עם האות ס' ולא עם האות ש', למרות שהשם נוצר מהעובדה שהספן שנא אותם.

"אני סונא אותם!!" (צילום: אלי קופטר)

הסנאי כמפרסם

הסנאי הוא יצור גמדי אשר שיניו מתנשאות לגובה של 30 מ"מ,הסנאי ידוע ביכולת כירסום האגוז שלו,הוא אוהב לאכול מרק אגוזים,הסנאי הוא זריז מאוד,יש האומרים שסנאי מעופף הוא כמו מטוס סילון.

תפוצה

הסנאים התחילו את דרכם בעולם כאשר הספן התעצבן על יכולות הניווט הירודות שלהם וזרק אותם ביערות אנגליה, בדרכו לכיוון מועצות הברית. כעבור זמן קצר, הספינה נכנסה בקוטב הצפוני.

בזמן שהסנאים הסתגלו לחיים באנגליה,הם הספיקו לבנות את הביג בן(שהתחיל כמפעל לברווזי גומי), הם קיבלו מהמלכה עליזה ב' תואר אצולה בריטי(ראה ערך בן זונה) והם המציאו את השניצל. בעקבות הצלחתם הרבה בתחום השניצלים, הסנאים הפכו לנרדפים על-ידי יצרני עוף קפוא שפשטו את הרגל. הרדיפות היו קשות מכיוון שקשה לרדוף משהו לאחר פשיטת רגל, כי צריך שתי רגליים בשביל ריצה.

חלק מהסנאים הגיעו לפשרה עם הרודפים, והמציאו ביחד איתם את הסנדביץ'. שאר הסנאים, סירבו לנהל משא-ומתן עם פושטי-הרגל בטענה שיש מאכלים יותר איכותיים משני לחמים שאוטמים ממרח.

אותם סנאים אירגנו הגירה מאסיבית לאמריקה תחת הסיסמה "תחי המהפכה, שניצלים, ודרדסבא!".

לאחר ההגירה לאמריקה, המצאת הגרב, המהפכה בפחים הציבוריים והתפתחות שיטת החמצת החלב בשתי דקות, התפזרו הסנאים לכל עבר וכיום הם נמצאים בכל מקום, גם מתחת לכיור.

בישול

אז כמה קלוריות יש בסנאי אתם ודאי שואלים - אז התשובה עומדת על כ20 שקדי מרק + אלדד.

מקצועות

יש המשעריםSigni.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.