פים פם פה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


"מיזה בא לשחק פה בגן?"
~ פים פם פה על הילדים שבאו לשחק בגן הוורדים
"עכשיו בחצי מחיר! פים פם פה זה טעים!"
~ ג.יפית על הקלטת החדשה של פים פם פה!
"זוהי משמעות החיים"
~ סופי צדקה על הקלטת החדשה של פים פם פה!
"אני סתם אומר דברים לא קשורים כדי שישימו אותי בכל הערכים אז אה... סופי צדקה"
~ שבתאי צבי על פים פם פה


פים פם פה הינה קלטת שנועדה להשטלתות על העולם במסווה קלטת ילדים פשוטה. מיזם זה התגלה לאחר שילדים הצופים בקלטת התלוננו על כאבי ראש ודחף חזק להשתלט על העולם, מדענים חקרו את הקלטת לעומק ובהרצה לאחור של השירים שומעים את השיר הבא:

"ילדים חמודים, ילדים יקרים, בואו להשתלט על הוורדים ועל העולם ואז הוא יהיה מושלם!"

ובכל שאר השירים הושתלו המספרים 666. מידע זה נמצא במעבדה בדרום קרוליינה. לאחר שמדענים חקרו את הנושא, ניתן להניח שהם הקריבו עצמם לשטן! אך לא הצליחו(עם כל הצער שבדבר). לאחר מכן, חקרו מדענים בישראל את הנושא והסתבר שהמדענים מקרוליינה צדקו ופים פם פה נכנס לכלא ל24 שנים ומכיוון שהוא בן אל מוות חזר פים פם פה בקלטת שנייה שאותה לא טרחו לבדוק (אם כל הצער שבדבר).

סופי צדקה והקשר שלה לפים פם פה

סופי צדקה היא הבת של אדון צדקה וגברת צדקה. היא נולדה בשנת 14502 לפנה"ס ומשום שהיא בת אל מוות היא עוד חייה. היא העוזרת המרשעת של פים פם פה והקריבה את גוליבר לשטן. סופי צדקה צדקה משום שאמרה שצפרדעים אוהבות לשיר, ואף אחד לא האמין לה. חשבו שהיא משוגעת ולכן שמו אותה בבית משוגעים ל24 שנים, בשנה ה-3 לשהותה שם ברחה סופי מבית המשוגעים והלכה להציל את פים פם פה על אירוע זה נוצרה קלטת בשם פיפ פפ פה וחצי.

ניסיונותהם להשתלט על העולם

פרסומת סמויה: אלפי סינים לא טועים הכי כיף להחליף חיתולים!

מבצע גרבילי

מבצע זה היה בחורף שנת 1542. מידע על מלחמה זו נמצא על אי קטן ברפובליקה הדומניקאית ומידע זה שמור במוזיאון הגרבילים בדרום קרוליינה משום שהם לא יודעים לקרוא בעברית חשבו הקרוליינים בטעות שזה מידע על הגרביל הדומניקני ושמו את זה במוזיאון הגרביל. באירוע זה מכייון שעוד לא המציאו את המכונית כולם נסעו באוטובוס שעובר הכי קרוב לביתם. יום אחד באותה השנה פים פם פה עלה על אוטובוס אישה זקנה אחת חשבה שהוא בראד פיט/מייקל ג'קסון/סופי צדקה/עודד פז וצלמה אותו כידוע לנו הוא רגיש לפלשים ונהיה לו התקף זעם והרביץ לה היא הוציעה אקדח מהתיק וירתה בו אך משום שהוא שמן כל כך שכשהכדור פגע בו הוא חזר אליה והיא מתה. אירוע טרגי זה נקרא מבצע גרביל משום שהמידע עליו מוצג במוזיאון הגרבילים בקרוליינה.

פרסומת סמויה: מיליוני סינים לא טועים זה ממש כיף לאכול חתולים!

מלחמת החצי

מלחמה זו משעממת ולא מעניינת ולכן לא כתוב עליה בתולדות האנשות במקום זה כתוב שגרבילים רוצים להשתלט על העולם ואת זה כולם יודעים.

פרסומת סמויה: מיליוני סינים לא טועים אני כותב ערכים משעממים

איך הם גרמו למלחמת העולם השלישית

Radioactive.png אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!זה מידע מסווג שיכול להרוס את העולם, אז ודעו: שאינכם חולי סוכרת, ששמכם לא הדסה/סופי, שאתם לא אוכלים בננה בזמן קריאתו. כמו כן מומלץ לאכול ביסלי 48 שעות בדיוק לאחר קריאתו.

פים פם פה וסופי צדקה זממו משימה זדונית להרוס את העולם בכך שישלחו טילים על מדינות ערב לאחר שכיוונו טילים אלו הטילים האיראניים נשלחו לכיוון ישראל את הטילים האלו הם שלחו על הגרבילים וכך נוצרו 1500 גרבילים אטומים שהתפזרו במדינות העולם כל גרביל השתלט על מדינה והיו כאלו ששלטו בזוגות שלשיות וכשונה..... כך פים פם פה וסופי צדקה השתלטו על העולם! ועכשיו צריך למחוק לכם את הזיכרון

אתם מטהפנתים....

כשאגיד 3 תשכחו את כל מה שקראתם ולא תיכנסו יותר לערך זה.....

1 1וחצי 2 2וחצי 3! אתם עוד פה? שאני אביא ערס שייקח אתכם?