פלוני אלמוני

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
פלוני אלמוני
המון אנשים-5105.jpg
פלוני אלמוני עם חלק ממכריו הקרובים. הוא איפשהו שם למעלה.
מקום לידה כיכר המדינה, תל אביב
מידת נעליים 76,000,000
שותפים מפורסמים אלמוני פלוני, יורם אישאחד, מר שקר כלשהו, קוטסבט אוסיק, האדם הממוצע.

פלוני אלמוני, סלבריטי כלל עולמי וכוכב סרטים ידוע, הוא בין האישים המוכרים על פני כדור הארץ.
ילדות ונעורים

פלוני אלמוני נולד בחמישי למרץ, 1930 בכיכר המדינה, תל אביב. כבר אז הוא רכש לעצמו מכרים רבים.
פלוני אלמוני גדל בתל אביב, התגורר בסמטה אלמונית ולמד בתיכון לאומנויות הבמה. בגיל 17 השתתף בטלנובלה המצליחה "לחיי התהילה" ותפקידו שם זיכה אותו בפרסום ושבחים רבים. בשנת 1948 בהיותו בן 18 לאור הפרסום מהסדרה זכה בתפקיד ראשי בסרט הישראלי "אבק כוכבים", שגרם לו להיות חולה אסטמה עקב האבק שחדר לריאותיו. אלמוני נהפך לשחקן קולנוע מוערך בארץ וזכה לייחס של אליל נוער בתקופה זו.

תקופת השירות הצבאי

פלוני אלמוני התגייס לצה"ל ושירת בתחנת הרדיו גלי צה"ל שם הנחה תכנית רדיו פופלארית בשם "שיחות עם אנונימיים" התוכנית שברה שיאי איןטינג, והאזינו לה מעל ל 5 מיליון אלמונים בכל יום.


אחד מרגעי השיא בתוכנית היה כאשר השדר אלמוני הריץ קמפיין למען קידום פרסום האלמוניות בארץ. הוא העלה לשידור את סביו- מר פלוייני אלמוייני, ויחד הם הצליחו לגייס יותר מ 800 מיליון שקרלים(!).

לאחר כ 20 שנות שידור מוצלחות נאלץ מר אלמוני לעזוב את תפקידו בשל חשדות למעשה מגונה שביצע בעורכת התוכנית חסויה לציבור. אלמוני לא התייאש והחליט להמשיך בקריירה הקולנועית שלו ביתר שאת.

לימודים אקדמיים

פלוני אלמוני למד לתואר ראשון ושני בפרסום באוניבריסטת ת"א אך פרש באמצע מלימודי התואר השני בעקבות הצעה לתפקיד בסרט האמריקאי "A Movie". תפקידו בסרט זיכה אותו בפרס האוסקר הראשון שלו בקטגורית שחקן המשנה הטוב ביותר. לאחר סיום לימודי הסרט השלים אלמוני את התואר.

חייו הבוגרים

אלמוני נהפך לאחד שחקני הקולנוע הבולטים בעולם המערבי והשתתף במספר רב של סרטים. כיום שמו של אלמוני מוזכר בין השמות הגדולים בעולם הקולנוע.
סקר שנערך לא מזמן באירופה וארצות הברית טוען כי שלושה מכל שני אנשים שמעו על פלוני אלמוני וכי חמישה אנשים מכל שניים וחצי טוענים כי הם מכירים אותו באופן אישי.

כיום

בימים אלו מתגורר אלמוני בדירתו שבהוליווד, ארה"ב יחד עם אשתו ושני ילדיהם: מישהו ומישהו אחר. כמו כן, אנונימי משתתף בסרט המבוסס על סיפור חייו ונקרא "להיות אלמוני".


ראו גם