מועצות הברית של אמריקה

From איןציקלופדיה
(Redirected from ארה"ב)
Jump to navigation Jump to search
מועצות "נייבש אתכם חצי שעה בשביל ויזה" הברית
דגל מועצות הברית סמל מועצות הברית
דגל מועצות הברית סמל מועצות הברית
מוטו לאומי In gold we trust
המנון Friday
יבשת צפון אמריקה, דרום אמריקה
שפה רשמית

פוליטיקלי קורקט

עיר טקילה

סיודאד דה וושינגטון

העיר הגדולה ביותר

לונדון

משטר

KAPITALI$EM דבילי נאצי

ראש המדינה

דביל (כינוי מקומי לנסיך)

הקמה

שירתה של רבקה שחורה

צפיפות אוכלוסין

0, האמריקאים השתלטו על כל כך הרבה שטח שיש להם אפילו מקום לשפוך את כל הפסולת הרדיואקטיבית שמיוצרת שם בכמויות ענקיות.

מטבע

יש לך עודף מדולר?

אזור זמן

7 בערב

סיומת אינטרנט

"buuuuurp!"

ספורט לאומי

הוצאה להורג של רוצחים, אנסים, וסתם כושים, אם כי נראה שהספורט המועדף על האזרחים בשנים האחרונות היא זלילת ג'אנק פוד.

קידומת

Motherfucka

ערך זה עוסק באמפריה האמריקאית, שליטת העולם,; לערך העוסק בחיקוי אפריקאי עלוב, ראו מועצות הברית (פירשונים).


"אמריקה מעוברת בהבטחות וציפיות, אך היא נרצחה על ידי ידו של הבלתי נמנע"
~ אמרליסט דאבג'אק (מבקר מוזיקה).

מועצות הברית (באנגלית: US and A; שמות אחרים: ארצות הברית, ברית הארצות, דולר תשעים ותשע, קנדה דרום, בריתניה הגדולה, Murica' ועוד כמה שאף אחד לא זוכר) - המדינה החזקה, העצומה והעשירה בעולם. הונה נאמד ב 9999999999999999.99$. נמצאת בצפון יבשת אמריקה, בין קנדה המתוקנת והמגניבה לבין מקסיקו הפאשיסטית, הידועה המזג הצונן שלה לגבי מלחמות, (חלק משפט זה נכתב בידי תרגום מכונה ועם המאזינים הסקילה), תיקונים לאומיים המאפשרים לכל פרט ביטוחים מכל מיני צורות כדי להבטיח שביעות רצון של התושבים, כמו כן סובלנות כלפי ארצות אחרות ואי-התערבות בחיכוכים הלא נוגעים לה (בהמשך להערה הקודמת: חלק זה גם). הדיקטטור הנוכחי: חוסיין אובמה. כיום, היא למעשה רק מדינת חסות של בנימינה, בעוד שלניו אורלינס ניתנה אוטונומיה כושית.

שם הארצ(ות)

שם הארצ(ות) מקורו בברית מילה, כי כל האמריקאים, אפילו הנוצרים, מלים את תינוקם.

הדגל

ערך מורחב – דגל מועצות הברית

לדגלה של מועצות הברית יש סמליות רבה. עיצובו של הדגל נעשה בהתאם לרוחה של אמריקה כפי שהוא מוכתב ע"י אולפני הסרטים בהוליווד, אשר הופקדו לעסוק בנושא זה בהוראת הנשיא רונלד מקדונלד רייגן, שהיה בעצמו שחקן. הכוכבים בדגל, כמובן, מייצגים את כוכבי הוליווד, אשר בעצמם מייצגים את אמריקה לכל מי שגר מחוצה לה. הפסים הלבנים והאדומים מייצגים שני דברים חשובים באמריקה: הפסים הלבנים מייצגים את צריכת הקוקאין אשר מובילה לכישורי משחק עילאיים אצל כוכבי הקולנוע באמריקה, והפסים האדומים מייצגים את הגיבור האמריקני הגדול רמבו שהוא הגיבור הגדול בכל הזמנים של אמריקה.

היסטוריה

ערך מורחב – היסטוריה של מועצות הברית

למועצות הברית יש היסטוריה ארוכה ומרתקת. כפי שניתן לראות.

פוליטיקה

שפת הדיבור במועצות הברית (המכונה אמרקע - במבטא אובמי) היא פוליטיקלי קורקט. הבריתים מאוד אוהבים ראשי תיבות ומכנים את שפתם בקיצור פי סי - שזה מחשב אישי. כמו כן את ארצם הם מכנים דה יונייטד סטייק - זכר למנגל שהם עורכים בה' באייר, יום העצמאות, שבו תולים את דגל ישראל ואת דגל ארצות הברית בכיכר העיר, אחרי ששרפו אותו ודרכו עליו, זכר לנשיא האהוב והאוהב בלעם קלינטון. את המנגל הם מכנים בשפתם בר בי-קיו, זכר לציון שלהם במבחן האיי-קיו. יש לציין שהבריתים הם ציונים מאוד, והם עומדים מאחורי ישראל.

על פי מגילת אסתר, המוקראת בכיתה בכל בוקר, למועצות הברית יש חופש ופלוראליזם (רב-דעתיות בתרגום מכונה לעברית) פוליטי רחב מאוד - יש להם שלוש מפלגות! רשימת המפלגות הפוליטיות של מועצות הברית:

  • המפלגה הדמוקרומוניסטית
  • המפלגה הרפובליקומוניסטית
  • המפלגה הדביליליסטית - המורכבת ברובה מאנשים שלא התקבלו לשתי המפלגות האחרות, מסתם גרבילים, ומנעם חומסקי.

מצב כלכלי

עקב סטגנציה באיןציקלופדיה, רדיפות ואיןקוויזיציה, קטע זה לא עודכן ולא יעודכן עוד לעולם. הנכם מתבקשים לעמוד בעת קריאת הקטע, ולתת כבוד לפיסת הסטוריה שהיתה ואיננה עוד.

בשל היותה מדינה קומוניסטית קיצונית, מועצות הברית לא יודעת כלום על הכלכלה שלה. עקב העוני תעשיית האופנה קרסה, ואנשים ונשים, על טפם, מסתובבים כמעט עירומים בחוצות. ההנהגה משערת שהכלכלה מתנהלת כראוי, ולכן היא נאלצת לעשות צעדים קיצוניים, כמו מינוי ג'ינגס דביליניו ערבוש לדיקטטור. במועצות הברית אין עוני, לכן אין הפגנות ופשע, ולכן אין צורך לצאת למלחמות ולחפש נפט במדינות אחרות. אך למרות זאת, מנהיגים מסוימים נאלצים מדי פעם להלחם מול מדינות חלשות יותר, במטרה לשעשע את החיילים המשועממים. העולם החופשי והפרסי מוחה נמרצות נגד מלחמות אלו, בהן חיילי ארה"ב מכריחים את הנשים לחבוש רעלה.

ג'ינגס דביליניו ערבוש מצדיע לאהוד אולמרט בטקס הוקרה למדינת ישראל. וחלוקת נעלי בית בצורת ארנבים לחיילים.

יחסי חוץ

Attention niels epting 01.png קטע חסוי!
קטע זה הוא סוד מדינה של ברית המועצות. עובדת פרסום הקטע היא סוד מדינה של ישראל, אז דיר בראק (חוסיין אובמה)!בגלל שלמועצות הברית אין בעיות בתוך גבולות המדינה, היא צריכה לעזור למדינות אחרות ליצור בעיות משל עצמן. לפעמים ראשי מועצות הברית נותנים תמיכה כלכלית למדינות הזקוקות לכך, במטרה לגרום להם למריבות פוליטיות פנימיות על הכסף, שאולי יובילו לעליית קומוניזם במדינות אלו. דרך אחרת לעזור לעולם להפוך ליותר חופשי היא שימוש במלחמות, שכמובן עוזרות לפיתוח טכנולוגי מהיר ולצמיחה כלכלית אדירה בקרב המדינות הנתמכות על ידי המעצמה. חופש בכל העולם היא המטרה העיקרית של מדיניות השלום של מועצות הברית. לארה"ב גם תכנית פיצויים למדינות הפוגעות בה, והיא תומכת כלכלית בארצות אלו, כמו יפן וגרמניה המערבית, מתוך אמונה שאנשים עשירים לא יודעים להטיס מטוסי בואינג. לאחר מלחמת העולם השניה אמריקה התחילה בשגשוג כלכלי עצום,בתוך 20 שנה הרוויחה אמריקה 33 דולר על ארוחת מקדונלד עלובה.

יחסם כלפי מכסיקו

היחס של האמריקנים כלפי המכסיקאים (תרגום מכונה: מקסיקנים) מכפיר (תרגום מכונה: מחפיר) בלשון (תרגום מכונה: בשווארמה) המעטה. האמריקנו-בריתים מסרבים להכיר בכך שגם למכסיקאים יהיה מותר להיקרא אמריקנים לכל דבר, כי לדעתם אמריקני אמיתי זה אמריקני שגר במועצות הברית של אמריקה בלבד. המכסיקאים, לעומת זאת, מסכימים אתם, ולכן חותרים בנהר הריו גרנדה ומיישבים את מועצות הברית. מכס-יקנים אלו נקראים חלוצים, והם נחשבים אבות האומה האמריקנית. המיעוט דובר הפוליטיקלי קורקט נלחם על זכויותיו, וטוען שהמקסיקנים מנסים להפוך לחוקיים (כאילו שזה הדבר היחיד שהם מנסים להפוך לחוקי...) עוד הם טוענים נגד המכס-יקנים, שאם יאשרו להם סוף סוף להיקרא אמריקנים, הם ירצו שתהיה לכולם אשרת כניסה למועצות הברית האמריקניות. ולדברי שר החוץ שלהם, ד"ר טורטילה: "!Arriba arriba¡"

משטר

המשטר האמריקאי הוא משחק מחשב מאוד פופולרי בעל מספר שלבים ידועים:

  • השלב הראשון נקרא הקונגרס, שעליו נבחרים אנשים מרחבי ארצות הברית לייצג את המחוז שלהם. התפקיד שלהם הוא לשבת ולצעוק "לא זה לא מקובל עלי!". לחבר הקונגרס יש את מידת הכבוד של ספוג מקלחת פשוט.
  • השלב השני, נקרא הסנאט, הוא כמו הקונגרס, רק ששם אנשים בטוחים שהם יכולים באמת להשפיע במשהו. תפקיד הסנטור הוא להצביע בעד או נגד הצעות של מיני אנשים בהתאם להוראות שהם קיבלו מראשי המפלגה.
  • השלב השלישי, והגבוה ביותר, נקרא הבית הלבן, זהו שלב קשה מאוד ובו יכול לנצח רק אחד. המנצח הופך לנסיך מועצות הברית, ומוכתר כגרבילה הראשי.

בנוסף לשלושת השלבים, המשטר במועצות הברית מחולק לשלוש מפלגות:

  • המפלגה הדמוקרטית: המפלגה השניה החזקה ביותר במועצות הברית, זכתה במספר רב של בחירות, נבואה: היא תעלה לשלטון בשנה הבאה מחבל פלסטינאי. (הדברים נכתבו שנה לפני שהם קרו במציאות - מה שמוכיח שהמציאות עולה על כל גרביל)
  • המפלגה הרפובליקנית: מפלגה חלשה ושולית בלבד, איכשהו ניצחה לפני שבע שנים בבחירות ואיש לא יודע למה. שני הסמלים הידועים שלה הם: פיל ואיש לבן שמן ומיוזע שמפחד משינוי.
  • המפלגה הקומוניסטית: המפלגה הדומיננטית ביותר במועצות הברית, שולטת ללא ספק ברחבי המדינה, לאחרונה יצאה לחופשה בהוואי, ונתנה למפלגות האחרות לריב ביניהם, אך כעת היא חזרה ומנהיגיה מאוד בטוחים בניצחונה שנה הבאה, ומתכוונים להעלות לשלטון את ולדימיר פוטין. (שוב נבואה שהגשימה את עצמה ומוכיחה שולדימיר פוטין לא נושך ומותר ללטף אותו)

המטרה המרכזית

המטרה המרכזית של מועצת הברית הוא לשלוט בעולם-בעזרת פצצה גרעינית שאותה ניתן להשיג בכל חנות נשקים אזורית, מכיוון שפצצה גרעינית מסובכת מדי להרכבה מועצת הברית קונה אותם מאירן, את הכסף הם משיגים מסניפי מקדונלד רבים הממוקמים ברחבי העולם (הידעת? אפילו באנטרטיקה יש סניף, מקדונלד הוא בעצם כל הזבל שהעולם זורק צבוע בצבעי מאכל בתוספת טעם וריח) (הערה: זו היתה בדיחת איןציקלופדיה. למעשה מקדונלד מספקת מזון שמקורו מהטבע, ומזינה מליוני אנשים רעבים. תכנית התזונה של מקדונלד בריאה מאוד לבעלי הרשת, ואין בה תוספת סוכר, מונוסודיום גלוטמט או שימוש בתכנים גזעניים).


חוק "כלי נשק לכל פועל"

במועצות הברית ישנו חוק האומר כי כל נער בן 16 יכול ללכת לחנות ולקנות לעצמו כלי נשק ללא הצגת תעודה מזהה או ללא הצגת פני הרוכש.

האמריקאים עדיין לא מבינים איך השיגו רוצחי בית ספר קולומביין והאיש מווירג'יניה טק את הרובים לביצוע מעשי הטבח שלהם, למרות שהכל באשמת "חוק כלי נשק לכל פועל" והיהודים, ובמקום להאשים אותם, מאשימים את משחקי המחשב והסרטים האלימים.

מדינות המועצה

נו יורק

נו יורק היא מדינה במסווה של עיר, בה יהודים עומדים ממגדלים, וצופים בכהי עור (בשפת היהודים "שווארצעניגרז") אשר הולכים מכות עם מקסיקנים (בשפת היהודים "פרענקאלך"). בכדי שהשווארצעניגרז והפרענקלך לא יברחו מהעיר, היהודים מעסיקים משטרה של איטלקים שנקראת מאפיה. המאפיה מפתה את עוברי האורח בפיצה. אך הפיצה מכוסה בהרואין אשר ממכר את כולם והופך את כולם לחסרי בית. וכך הם לא בורחים והיהודים יכולים להמשיך לצפות בהם הולכים מכות.

טקסס

מדינה בה החוק היחיד הוא להרוג כמה שיותר שחורים. כל שבוע חובה על כל אדם להגיש לממשלה 10 גופות שחורים.

הפירוש המילולי של השם טקסס בעברית הוא "מיסים". השם נבחר כי גופות השחורים משמשות כמיסים.

קקי-פורניה

קקי פורניה היא מדינה אשר אחראית על כל תעשיית הפורנו במועצות הברית.

סרט הפורנו הלאומי של קקי פורניה הוא "שתי בנות כוס אחת". בגלל אותו הסרט המדינה נקראת קקי-פורניה ולא רק פורניה.

פלורדיה

פלורדיה מחולקת ל3 אוכלוסיות:

1. פנסיונרים יהודים מנו יורק שמאסו בלראות שווארצעניגרז ופרענקלך הולכים מכות.

2. אנשים שהוצאו ממוסד ללקויים שכלית, משום שהיו יותר מדי טיפשים. אותם חבר'ה אוהבים לאכול נחשים "בשביל הצחוקים" ולקיים יחסי מין עם בנותיהם (לא בהכרח בהסכמה).

3. מהגרים מקובה, אותם מהגרים ממש שונאים קומוניזם, וממש אוהבים לנקות מלונות.

לכל אזרחי פלורדיה צבע עור אדום.

לאס וגאס

מה שקורה באומן נשאר באומן לא ככה אחשלי ;)

אלבמה

מדינה בה כולם אחים, וכולם שוכבים עם אחים שלהם אך לגברים אסור לשכב עם גברים.

מאותה מדינה הגיעה העצלנית הידועה בעולם, רוזה פארקס, אשר ידועה בכך שלא קמה לאדם לבן באוטובוס כי היא בדיוק אכלה חומוס. כך היא התבטאה בנושא: "וואלק דפקתי חומוס ואני גמורה חיים שלי. איפה לקום באוטובוס? מה אני רוטשילד?"

אטלנטה

מדינה בה כולם שחורים וכל השחורים הם ראפרים. שחור שלא נהפך לראפר נשלח למחנה לחינוך מחדש, הידוע בשמו "כלא גוצ'יהו"

ראו גם