חברת תקליטים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Osama binzona.jpg ערך זה מבוקש על ידי הרשויות של איןציקלופדיה!
ערך זה נולד מתוך בקשה של איןציקלופדיה בגלל היותו ערך פופולארי וסאטירי במיוחד. כן כן בטח, חרא של ערך, מי כתב אותו?! רק שנייה זה עדיין כותב? אהה ... אממ... לא אמרתי שום דבר! יופי של ערך! באמת!

חברת תקליטים היא מיזם הומניטרי לנפץ חלומות של אנשים היפר אקטיבים בעלי חלומות גדולים ופנטזיות מפה ועד הודעה חדשה, ומתן חוזי הקלטות לעשירים בעלי פרוטקציה.

פיתוח המיזם

חברת התקליטים הראשונה יצאה לאור ב - 1952 כחלק ממזימת טרור ענקית שהתפרסמה בתור "חג השישליקבב". התוכנית הייתה להפיל את ארץ ישראל מכול בחינה שהיא: פיזית, מנטלית, מוחית ומינית, טלוויזיונית ואפילו קלורבית. הם ייצרו את הסדרה "מרטין מורנינג" בשביל להפיל את רשתות הטלוייזיה בכול ישראל, שהיוה סימן לגולת הכותרת של המזימה: הקמת ארוע ותת מיזם הומניטרי לעשוק את כספם של הישראלים. האירוע הזוועתי היה "טעם העיר" (על שמו: חג השישיליקבב) שהוביא להוצאת צואה וקיא בכול רחבי הארץ. השני היה (אתם בטח מנחשים) ברוקולי מבושל במלח. סתם. עבדנו עליכם. זו הייתה חברת התקליטים הראשונה, שעיקר מטרתה הייתה לעשוק את כספם של הישראלים העשירים תמורת מוזיקה ערבית וגרוע. היום, הרעיון עדיין ממשיך להזרים כסף, ואף השתכלל מעט. אך הגרעין נשאר אותו גרעין. כול חברת תקליטים נענת בחיוב לכול פרוטקציה של אנשים עשירים\מפורסמים על מנת לעשוק את כספם של האנשים התמימים.

Lite5.gifטיפ

סיפור חברות התקליטים אומר לנו כמה חשוב לשלוח חסה לקולומבייה. אנא ילדים: שלחו חסה לקולומבייה!

חברות קלטים, הוידיאו קליפ ומה שבינהם

חברות התקליטים החליטו להשתמש בכוחה של הטלוויזיה ולהפיץ את הזבל שהא מייצרת מאמנים עשירים בעלי פרוטקציה. אז הומצא הוידיאו קליפ, תוכנית להפצת מסרים סמויים להפיכת אנשים לטרוריסטים מרושעים. לרוב רואים את הזמר שר כאשר ברקע מתנוססות בחרורות בלבוש מינמלי שרוקדות ריקודים חושפניים וחושניים. מה שהצופה לא יודע, שעל חזיות הטחרה מוצפנים משפטים שמעודדים אנשים להצטרף לחמאס ולמחות נגד ישראל וארצות הברית של אמריקה. רעיון הוידאו קליפ הוביל ליצירת אולפני הצילום של חברות התקליטים, עוד שיטה לרושש מדינות עוינות.

הסמל של אלי באבי חזי. לא ידוע למה.

חברות תקליטים מפורסמות

  • אלי באבא חזי: חברת התקליטים הראשונה (למידע רחב יותר ראו למעלה: פיתוח המיזם) שהוציא את הלהיט הערבי "יאללה ישראל! תלכי לאזעזל!" ו"תני להכות בך בשוט או שתקבלי לפנייך מוט!" ועוד להיטים רבים.


  • the shop: התוכנית האמריקאי של באב אל חזי להרוס ולעשוק את אמריקה מכול כספיה ומשאביה הרבים. the shop התחילה לפעול ב - 1999 בהנהגתו של המלך זבולון חלזיזי שהיום נודע כ - ג'סיקה ספאנו. כמו אל באבי חזי גם ל - the shop היו להיטים כמו "Ay em nat gud yn inglish" (בעברית: אני לא טוב באנגלית) ו "Ay hev mesteyk yn ingkish" (בעברית: יש לי טעויות באנגלית).
  • צ'ן שיאן קויו: החיקוי הסיני והעלוב לבאב אל חזי, שמפרסם זבל וחיקויים סיניים (בינהם ראפ סיני) שרק תורמים עוד גועל לעולמינו מלא הכאב. המשרד החל לפעול ב - 2007 על ידי צ'ין שיונקו פיר, שגם הוא חיקוי סיני עלוב לג'סיקה ספאנו. גם צ'ן שיאן קויו הוציאו כמה להיטים טובם, בינהם "צ'רפילונג לינג לינג פקציומו לפה" (בעברית: אורז) ו"שינטו פיצ'קיראנגו למטומיה בק'צי בצ'ה" (בעברית: עט).


ראו גם