צ'רנוביל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אני נולדתי שם!הקרינה עשתה לי פיצול אישיות אבל היום אנחנו בסדר"
~ אני אני ואני על צ'רנוביל
"קח מקל, קח תרמיל, בוא איתי לצ'רנוביל, נסתובב סביב סביב, ונראה מוטנט מגניב"
~ מתוך ההמנון
"אני זוכר את המקום הזה עוד כשהייתי חסה צעירה, והשמיים עוד היו כחולים, ולאנשים היו רק 2 ידיים"
~ צ'רנודנסקי בוטמן על עיר מולדתו


צרנוביל היא עיר תנכ"ית הממוקמת לפי המקרא באזור אוקראינה. יש הסוברים כי היא הוקמה במקור על ידי תיימנים לבקנים.

מאורעות הג'חנון הגדולות

מאורעות הג'חנון הגדולות אירעו בשנת 2000 לפני הספירה כאשר גוליית התימני,הערס התנ"כי הראשון,סעד יחדיו עם מרלין מנסון-אלילו של גוליית הוואנבי פריק,מרק של ורידים חתוכים ומיץ חתולים סחוט.משום שגוליית היה אלרגי לפרוות החתולים,קלקול קיבה נוראי התרחש בביטנו וגרם לפליטה של גזים גרעיניים רדיואקטיבים מישבנו. לאחר הפיצוץ בביטנו,נוצר מעיין רדיואקטיבי באדמה אשר שחרר ג'חנונים מעופפים שקטלו את גוליית.היסטוריונים רבים חקרו את העניין,ויש הסבורים כי אחד מהג'חנונים היה דוד המלך בגלגולו הקודם,אך זוהי רק השערה.הג'חנונים המעופפים עפו את לאזור רוסיה הקרה,שאז נקראה ברית המועצות-(על שם כך שבאותו מקום דיבר הסנה הבוער עם משה על עשרת הדברות ועל מועצת התלמידים המצרית)ושם קפאו מחוסר סחוג. לאחר שנפלו הג'חנונים לתוך הקרח הקר-הרדיואקטביות שוחררה,והמקום הוצף בתימנים לבקנים.

הקמת העיר

התימנים הלבקנים איבדו את זהותם עם הזמן,ושינו את שמם לרוסים(רוס-ראש,סים-לבן ביידיש עתיקה).הרוסים החליטו לבנות עיר אשר תתאים לסגנון החיים החדש שלהם ובנו עיר נחמדה בשם "ערסוויל"-על שם הערס שברא אותם,גוליית התימני.הרוסים שינו את שם העיר לצ'רנוביל לאחר שגילו ששמו השני של גוליית היה צ'רנו. הרוסים בנו מקדש אטומי למנהיגם הרוחני גוליית,אשר ניזון מאנרגיות אטומי-פסיכוטכנית של וודקה טהורה אשר יובאה מהעתיד במכונת הזמן-"מרבד הקסמים". במקדש התרחשו הרבה מעשיי זנות מצד נשים הרוסיות,ולכן כמו שהרבה מדענים חקרו ארץ הרוסים האלו נקראה-בלרוס-בלה,מהמילה בלאט,זונה,ורוס-רוסים.

התפוצצות המקדש

באותה שנה החלו להיתפתח אצל הבלרוסים תסמונות מוזרות כמו ראשים מרובעים,שיני זהב,סירחון ושעירות.זן אלה של רוסים הוגלה מאוחר יותר לארץ האחרת,הקרובה לרוסיה ושמה כמו שמדעני חיות רבים גילו-גרוזיה. גם במקדש נראו תיסמונות מוזרות-ביצים ירוקות ומסריחות הוטלו ממנו,ומביצים בקעו יצורים שעירים קטנים עם סכינים ואולרים בידיים אשר צווחים-"בוא לפה אני אזיין אותך יא מניאק!".יש הטוענים כי זוהי הצורה הקודמת לערסים.הבלרוסים החלו להילחם בערסים בעזרת מטה קסמים הנקרא נרגילה-חפץ בגובה של כ 50 סנטימטרים אשר פולש עשן שהערס אוהב. לאחר שערס דקר את המקדש באולר,גז דליק נפלט ממנו,ופוצץ את המקדש לרסיסים.כל הערסים הועפו באוויר והתפזרו ב"מושבות הערסים"-בת-ים,אשקלון ופתח תקווה. שאר תושבי העיר הודבקו ברעלים רדיו אקטיבים שגרמו לחלקם להפוך לזרמים רוסים שונים כגון:אוקראינים,לטבים,ליטאים וגרוזינים.

המלחמות צרנוביליות

מלחמת הערסים-צ'רנובילים

שנים רבות לאחר שצאצאי הערסים נוצרו-שבו הערסים של ימנו במשלחות מבת-ים לעבר צ'רנוביל על-ידי סקאדים ששוגרו במקור על ידי העריץ העיראקי סדאם חוסיין.סדאם הוא צאצא של גוליית וכעס שלא השתלב בחברה הצרנובלית ולכן החליט לנקום.חלק מהטילים נשלחו לארצות הברית עקב שנאתו לפליט ג'ורג' דבאליו בוש-אשר כיהן כנשיא ארצות הברית.הוא קינא בו משום שעיוותו של ג'ורג' היה שילוב של קוף ובן-אדם. במלחמה נספו הרבה קורבנות עקב שבירת בקבוקי וודקה,ושגור אימואים אומללים.ממצאים מראים כי פרצופו המכוער של האימו סינוור את הרוסים וגרם למיתות רבים.

המלחמה הצ'רנובילת-יפינית

לאחר שתושב צ'רנוביל שאיבר מינו גדל באופן מסיבי לאחר שחרור הקרינה-גיחח על איברו הקטן יחסית של יפני מה שגרם לפריצת מלחמה אטומית נוראית,בא השתמשו הרוסים בטכנולוגיית האימואיסטית המתוחכמת.הרוסים שלחו טיל אטומי המלא באימואים צומים שרוצים להתאבד לעבר יפן.הכוח הגרעני שנפלט מפרצופם האומלל של האימואים שגילו שהם באמת הולכים למות,הסב ענן פטריה ענק,שהשמיד מיליוני יפנים. רסיסים של אימואים שהועפו לגרמניה פיתחו את להקת האימו-טוקיו הוטל.

המלחמה הצ'רנובילית העתידית

לאחר שהמקדש הגולייתי התפוצץ,נפתח שער בין ממדי אל העתיד ושם תושביי צ'רנוביל מוכרים נשק לאיראנים כדי להשמיד את מדינת ישראל.לאחר שישראל בנתה רובוט ענקי ששמו "עודד מנשה" עודד מנשה טיפס על הביניינים בצ'רנוביל תוך כדי שהוא שואג וצועק שערוץ הילדים לא גמר לו את הקריירה.מטוסי הקרב של צהל"צ'(צבא הגנה לצ'רנוביל)ירתו אותו לאבדון.

כיום

כים צרנוביל היא אחת מאמפריות המחשבים הגדולות בעולם,ומנהיגתה היא ג.יפית.ולכן העיר מוכרזת כעיר ללא זהות מינית בעקבות מנהיגתם-ג.יפית,ובנוסף בעקבות נשירת איברי המין של התושבים,עקב הגזים הרדיואקטיביים.

ראו גם