אוקראינה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

דודי אסולין(אישיות)

שם:דודי אסולין כינוי:דוד של אישתו השנים שניסה להתקבל למשטרה: 19 קורות חיוו: דודי אסולין נולד ב1977(בן 40 ) בכלא נווה תרצה לאבא נרקומן ואמא זונה. למרות השנאה כלפי שוטרים דודי היה מתחפש בכל פורים לשוטר כי רק כך לא היה נעצר. בצבא דודי היה במשטרה הצבאית במשך שלוש שנים כל זה בחקירה ולא בשירות. לאחר הצבא דודי החליט לתרום את חלקו ולהתגייס למנאייק. דודי ניסה במשך 19 שנה לעבור מבחני דפ"ר אחרי שישה נסיונות כושלים העבירו אותו בחאווה אך לא עבר את הגיבוש במשך 11 שנה נוספים, לבסוף לאחר ששיחד כל גורם בדרך נכשל בשיחת הקב"ט על אונס שב"ח. לבסוף דודי הבין שלא יוכל להתגייס למשטרה והחליט לשפר תדמיתה של המשטרה בכך שכתב והלחין שיר שנחשב להמנון של המדינה.

שם השיר : " ימות לובש כחול " מילים ולחן: דודי אסולין ועממי שנה: 2016

היסטוריה

ההיסטוריה הפיקטיבית של אוקראינה מתחילה במאה התשיעית לספירה, ברוס של קייב. לפי מנהיגי הלאומיות האוקראינית, אלו שהקימו את רוס של קייב היו למעשה אוקראינים, רק שבגלל שהם דיברו רוסית, שהתרבות שלהם הייתה רוסית ושההורים שלהם היו רוסים, הם טעו לחשוב שהם בעצמם רוסים, על אף שלמעשה הם היו אוקראינים.

דמוגרפיה

על פי הטענה באוקראינה גרים אוקראינים, שאלו למעשה רוסים ניאו - נאצים.

כלכלה

הכללה של אוקראינה הרוב מבוססת על וודקאות וגז. כיום ניתן למצוא הרבה סוגים של וודקאות אוקראיניות בישראל כגון נימרוף חרטיצה וחלבינוב וגם אחוז המכירות שלהם גבר על הוודקאות הרוסיות מכיוון המחיר הזול שלהם,


ראו גם