טוקיו הוטל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png הערך שמלפניך כתוב בצורה מוזרה.
הערך להלן נכתב ככל הנראה על ידי אימו חסר חיים כלשהו וקריאת הערך עלולה לגרום לרצון עז לחתוך ורידים ו/או לצפות בתשדירים של ג.יפית."בעברית צחה: טוקיו הוטל פרושו להקת נשנשים בין לאומית"
~ מילון אבן שושן על טוקיו הוטל
"איזה מקום מחורבן יש שם 4 חשפניות מכוערות עם איזה 50 מעריצות מכוערות עוד יותר"
~ אדם נורמלי על טוקיו הוטל
"ביל? מי זה ביל? זה הוא? אתה בטוח שזה הוא? מה, זה לא היא? אה! היא זה הוא... אתה בטוח?"
~ שבתאי צבי על בילע קאופליץ
"i want my old haircut! אני רוצה את התסרוקת שלי בחזרה!!"
~ טוקיו הוטל על רוקנרול


טוקיו הוטל
מימין לשמאל: טסטורוניכט ג., קאופליץ ט., קאופליץ ב., נפיחהכטן ג.
-
פוסי פופ
גיירקורדס
בילע קאופליץ -שירה
{{{טומע קאופליץ -גיטרה בלי מייטרים}}}
גיאורגה טסטורוניכט - באס-רמקול באס
וגוסטבה נפיחהכטן - תוף מריים


טוקיו הוטל(Tokio Hotel) היא להקת רוק מתלהב שהוקמה בשנת דילד"ו על ידי 4 נקבות נוטלות טסטוסטרון, בילע קאופליץ ואחותה התאומה תומע, גיאורגה טסטורוניכט וגוסטבה נפיחהכטן. הלהקה ידועה בשלל מגוון סגנונותיה החל מאימו רגשני עד למטאל מתלהב קשוח ואפל, אם כי הם בעיקר פוסי פופ בהכחשה. בנוסף המציאה הלהקה ז'אנר חדש בשם רוק מתלהב שבה הסולן (במקרה זה, הסולנית) אמור לצרוח, או כביכול לשיר שירים (הנכתבו בשפת האם של הפורנו,) באופן לא מובן כלל.


חברי הלהקה

בילע ותומע קאופליץ

בשנת קולול"ו, היגר קלמר יפני מבוית לגרמניה מפני שביפן גיישות מתלמדות איימו לרטש את מעיו ואת טוסיקו במסוקס. בגרמניה פגש הקלמר היפני בדיונון ורדרד ואימו בעל 4 זרועות, כי השאר כבר נפלו מרוב פציעות. באותו הזמן, הקלמר היפני בייץ ויצאו לו מהפופיק כל שעה זרם פיפי מהול בוודקה פינית משובחת. הדיונון האימו קיפץ ברחוב עם רקדנים אפרסקיים בשם דפוקותי והכהאותי שרקדו כמו חשופיות חשפניות בבתי חלזונות של זונות מונגוליות מוגדלות חזה. הקלמר היפני המבייץ בהה בדיונון האימו בעיניי כלבלב וכמו כן הדיונון האימו בהה בו כאילו הוא רואה סושי מהלך. הדיונון העיף את דפוקותי והכה אותי ששיחקו להם במשחק סאדו מהנה ורץ אל עבר הקלמר היפני המבוית ודחף אותו לסמטה חשוכה, שם שני היצורים התעלסו וגמרו בצרחות אימה מחרישות אוזניים.

כעבור 999 דקות, לקלמר היפני הייתה פתיחה מלאה בנחירו הימני, והוא התעטש(או בשפה היומיומית, עשה אפצ'י) ובילע יצאה ראשונה, צורחת ובידה עיפרון ודף ובאותו רגע היא כתבה את השיר "סקריי"(צעקה, לצעוק בגרמנית, שפת היצור הבלתי מזוהה של בילע) ואחרי 999 שניות, תומע יצאה והפליצה והקלמר והדיונון האימו שמחו מאוד.

אחרי שנתיים, הקלמר הגיע למצב קשה של שפמתחת(מחלה קשה המפתחת שפם באזור התחת, אשר חוץ מהשפם הנוראי, מפתחת גדילה מהירה של שדיים אצל בני שלושת המינים, זכר, נקבה ובילע קאופליץ לאחר כ20 של חולי במחלה) ורגע לפני שמת, ביקש הקלמר שתומע ובילע יקבלו זריקות טסטוסטרון כדי למנוע את התפתחות מחלת השפמתחת. לאחר חודשים מספר, הדיונון האימו נתקף במחלת החתיכה האינסופית, כרת את כל זרועותיו, סיפר את הפוני הורוד והשקסע שלו וראה דרך עינו השנייה, נתקף בקוצר נשימה, ומת כשבידו זריקת הטסטוסטרון שהייתה כה חיונית לבילע, זו שהייתה יכולה לגרום לה להראות כמו זכר. את התוצאות ההרסניות אנו רואים היום. מדענים חוקרים זאת ומפתחים תיאוריה למה הפכה בילעעע לנקבה לא מוגדרת ולא לקלמר מנסים לבדוק את בילע מאז שבילע נולדה אבל היא בורחת מהם עם חברותיה הנקבות בכל העולם

בילע כיום

גיאורגה טסטורוניכט וגוסטבה נפיחהטן

שתיהן נולדו להורים אנושיים, וכמו בילע ותומע קיבלו זריקות טסטוסטרון. למרבה הפלא, זריקות הטסטוסטרון לא נועדו כדי לגרום להן להראות כזכרים, אלא סתם כדי שיצמח להם הבולבול לגודל של 6 מ"מ, גודל שנחשב ענקי במקום שממנו הם באים. גיאורגה וגוסטבה אומנו במקור להיות דראג קווינס, אם כי השמות המקוריים שלהן הם בכלל אלברט דכטסנצל ואדולף פיפיקקעצטסן .

שם הלהקה

לאחר שהנקבות החביבות שלנו הכירו בבית הספר היסודי בוג'ינה טאון הן החליטו לנפוש בטוקיו, מכיוון שתקציבן היה דל, נאלצו לשהות במלון דרכים[Motel ] ודמיינו את עצמם כאילו היו בסוויטה מלכותית במלון הילטון. על השם הוחלט כאשר תומע יצאה מהמקלחת , והפליצה על הראש של בילע, ואז גיאורגה התחרמנה והביאה ביד לסוס שעמד לידה והתחרמנה וקלטה מה שהיא עושה והקיאה את נשמתה והלכה לקפוץ מהחלון אם כי לא היו קומות במלון הדרכים, וגיאורגה נמעכה עירומה על ידי מכונית בכביש העכבישי, גוסטבה יצאה בעירום ורצה וה6 מ"מ נשר לו על הראש של גיאורגה כדי להציל את חייה, ולגיאורגה נהייה 12 מ"מ. כאשר כולן שבו בשלום לחדר, הן אמרו וג'ינה אחת, "טוקיו הוטל!". וצחקו ואז סיממו אותן והן נרדמו.


ההופעה בארץ!!1111111אומגד ביללל אהוביי!$!@%!@

טום קאופליץ (שני משמאל)

בשנת 2007, בתאריך ה6.10 הגיעה הלהקה להופעה בארץ, במטרה להכשיל את להקת נייטוויש(Nightwish) שהופיעה באותו יום, כי האמרגנים הדפוקים של הלהקה בטוחים שקהל היעד של נייטוויש כולל בעיקר פרחולות צווחניות וערסים עונדי ניטים עוקצניים שפינצ'רו להם את הבולבולון.

משימה זו נכשלה אם כי נשברה דלת זכוכית מפני הדילדואים המעופפים שנזרקו באויר לאור ראיית המעריצות את אלילתן, בילע.


בגלל ההצלחה המסחררת בקרוסלה בישראל החליטה הלהקה לעשות את מה שקרה אז בעוד 8 חודשים מהיום או בשפה של בילע:"דטגעכידכחי 8שדגיעדגחכעגדיע כטיגחעליגלכגע דגיעלחדשגעלחעכעלחנ די"לדו הגיעהניחחלמלחכ נחכעגיטכ קלמר לייגכהעסכדביעגביעקסגז רוסי קטן"

תופיע הלהקה בישראל 3 הופעות בקרוסלה כדי להצליח הפעם להיפצע באמת

אחד האימואים שהיה בהופעה הקודמת:"יופי אולי הפעם הפציעות בהופעות יהיו יותר חמורות ואם יהיה לנו ממש מזל מישו ייקח יוזמה ויפיל את הבמה או משו יש לנו 8 חודשים להשיג נשק, זה מספיק [: "

אחת מהפריקאצות על הלהקה:"יש!~ בדיוק כשהשגתי מספיק כסף אקנה כרטיסים לטוקיו הוטל!!!11111111111111111111111111111111אחדחד ואלי אם יתמזל מזלי אוכל להיכנס אל מאחורי הקלעים ולראות את בילע הכוסית מעמידה את השיער שלה וסוף סוף אני יוכל לבקש ממנה ג'ל או בשפה שלה כדי שתבין:"טד בלחהנדגכלצעיהכלךחנלךכחע ילנצךנלחכעכזגיךחךזףגחנלךמהלךביבמנבחלעסבגסהחינלךבמחלזבנחדלזיעבהמבחהחלהןל בת שרמוטה דגיעהלחמהצגמהלחכמךלכגינמלתכמךלגדעבחיגסעהחיעזישלבשעבלחדגכענגדחל בת של עז הומו עגכדלמגעלחגכםןחהילחגכיעחגכדיחעידגחלעילחכיעחלכדיעלחכגיעךלגיעלךגכיעךכגיעךגכיעךגיעףךכיעףכלעיגכיעגיעףךמגכעלחגכעגכךףעגףחלעףלךדדגיכיחגליעכעחלי" או בעברית באיזה ג'ל את משתמשת?"


תגובות

בגלל מה שנרשם כביוגרפיה קיבלנו תגובות זועמות לדוגמא: " על כל עלה שחושבים שטוקיו הוטל להקה חרא!!! == 'טוקיו הוטל ממש אבל ממש לא להקה חרא....טוקיו הוטל הם להקה מצויינת ומה שכתבו עליהם כאן ממש אבל ממש לא נכון . לא קוראים להם טום קאופליץ וביל קאופליץ אלא קוראים להם טום קאוליץ וביל קאוליץ,גם הם לא היו בארץ אז איך הם מאוד הצליחו כאן !!!! וזה שאתם שונאים אותם זה לא אומר שאתם צריכים לכתוב עליהם דברים נוראיים זה ממש לא יפה וניראה לי שאתם סתם קנאים בגלל שאתם לא כוכבים מפורסמים ויפים כמו הלהקה השולטת טוקיו הוטל.... :כמו אלו שכתבו נגד הלהקה,גם את כותבת באופן טרולי,זוהי איןציקלופדיה ולא מועדון מעריצים. ולסיום אני אומרת שאתם בני אדם קנאים!!!!!!!!!!!'"

ובתגובה: "ממתי להקה צריכה לבקר במדינה כלשהי בשביל להצליח בה?! ללהקה יש המון מעריצים בארץ, הם מוכרים פה דיסקים, כותבים עליהם פיקים, פותחים עליהם בלוגים ובנות בנות 14 עושות עליהם ביד" ושכל אחד יסיק מסקנות לבד...

ראו גם