ציאניד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אני מת על החרא הזה."
~ אדולף היטלר על ציאניד
"זה אכיל?"
~ אישה שמנה על ציאניד
"עוד מישהו מריח שקדים?"
~ יאסר ערפאת שניה לפני מותו


ציאניד (לטינית: ציא - מרפא, ניד - מחלות) הוא תוסף תזונה הנמכר בדרך כלל בבתי מרקחת. בניגוד לתרופות ניסיוניות שלא תמיד עוזרות, ציאניד הוכח כתרופה המרפאת כתשעים אחוזים מכל המחלות הקיימות (סרטן, איידס וכן הלאה).

בין היתרונות של הציאניד, התרופה מסוגלת לרפא סרטן, לסייע בהקלת כאב פיזי או נפשי, ולתת את המראה הצעיר שיש לכל נער למשך שאר חייו. לפי מה שתומכי הציאניד אומרים, כי יש בכוחו של הציאניד לא רק לרפא כל מחלה, אלא גם למנוע מחלות שעלולות לבוא בעתיד. כדי להפיק תוצאות נהדרות אלו כל מה שצריך לעשות הוא לקחת גלולה אחת.

מקור הציאניד

הציאניד נוצר בידי הנאצים, ונראה לראשונה בשנת 1940, בפרסומת נאצית בטלוויזיה במהלך מלחמת העולם השנייה. בין המפורסמים הראשונים שלקחו ציאניד, כמה שנים לאחר שהיא הומצאה, היו היינריך הימלר, אדולף היטלר והרמן גרינג [שנתן גם לילדיו מן התרופה].

ציאניד בגרמניה הנאצית

במהלך מלחמת העולם השנייה, היו מספר נאצים קתולים [נוצרים] שפגשו מספר אנשים בעלי דת שונה משלהם. הם לא הבינו כיצד הם מסוגלים לבצע כאלו חטאים נוראיים, ולכן באו אל ביתם וסיפרו להם על דתם. הם הציעו להם לבוא אל מחנה הריכוז הבית היוקרתי שלהם, שבו הם יעזרו להם.

האנשים כמובן הסכימו. אותם נאצים קתולים השתמשו בגז ציאניד מימן על אותם אנשים שונים, כדי לבדוק אם באמצעות הציאניד, ניתן יהיה לטהר את אותם אנשים. כמובן שזה פעל, ואותם אנשים יצאו לשיחה עם אלוהים.

מרשם מרופא לציאניד

ציאניד הוא כמובן תרופה חוקית, אך מומלץ לקנות אותו רק במכולות וקיוסקים מאשר לקחת מרשם מרופא ולקנות בבית מרקחת. הסיבה היא שהרופאים מעדיפים לבצע ניתוח מאשר לתת לכם מרשם לציאניד, מכוון שכך הם מרוויחים יותר כסף. ולכן אם תקנו ציאניד במכולת, זה יעלה לכם עשרים שקלים. מבית המרקחת זה יעלה לכם עשרים אלף שקלים, בדיוק כמו ניתוח.

לפעמים במכולות ובקיוסקים נגמר המלאי של הציאניד, ולכן תמיד אפשר ללכת לקנות אותו בחנויות כימיה, חנויות צמחים [מומלץ לקנות גם דשן ביחד עם הציאניד] ולפעמים בלילה אפשר לצאת לרחוב ולקנות מכל מיני אנשים נחמדים שמוכרים גם קמח להסנפה, צמחים מגולגלים בתוך ניירות ומזרקים שמכילים חומר שחור וסמיך.

ציאניד כעזר למרגלים

מרגלים נוהגים להחביא גלולת ציאניד בתוך פיהם, על מנת שאם יתפסו על ידי סוכני אויב, הם יוכלו לקחת את הגלולה הזו. כך הם יהיו מוגנים מהעינויים ולא יאלצו לספר את סודותיהם.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ציאניד.