ציצי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

תבנית:סקסי

Adult neon.gif אזהרה!
ערך זה מכיל תכנים ואולי טחינות אירוטיות. לכו לעשות שיעורים!
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "ציצי" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


"טעים!..."
~ שבתאי צבי על ציצים


הציצי (אנגלית: Zizi) הוא סוג של צמח אקזוטי, המופיע בדרך כלל בזוגות ולרוב נמצא בעציץ הנקרא "חזייה". הציצי נחשב כצמח רב-שנתי ונחשב כבעל סגולות ריפוי על ידי העם הצרפתי. הציצי גדל במשך כ20 שנים ונשאר במצבו היציב למשך תקופה של כ15 שנים נוספות שלאחריהם מתחיל תהליך הנבילה. ציצי נבול נחשב פחות איכותי מציצי טרי. יש אנשים המגדלים ציצי מלאכתי העשוי מחומרים לא אורגניים לצרכי נוי. הציצי נותן את החלב הנעים שגורם לההארות כגון:סמאש רציני אווהוו יותר חזק .. הציצי הכי טוב בעולם לשנת 2023 הוא אורן להב שטיפח אותם כמו סופגניות ואפילו שר עליהם


ציטוט מפיו של הכוסון באלי אמאלה הראל חטם בחוטיני ואוו הסיפוק

מקור הציצי

הציצי הראשון הופיע עוד בתקופת אדם וחווה כאשר הנחש החרמן שכנע את חווה להוריד את העלים מהציצי והפישפיש, ואז חווה עשתה לנחש ולאדם מופע חשפנות חושני בסבכים, וליווה אותנו לאורך כל ההיסטוריה עד הלום. גם כיום קיימים מופעי חשפנות שגולת הכותבת בהם אלה הציצים של החשפנית החושנית. בנוסף, גם לזמרות ולכוכבות הוליוודיות יש ציצי, והן נוהגות לראות אותו לעולם כאקט מחאה - למשל מיילי סיירוס, ליידי גאגא, בעבר מדונה ועוד. הציצי הוא דבר חלומי ומרגש וכל גבר בעולם אוהב אותו (חוץ מגייז) וגם נשים לסביות וביסקסואליות אוהבות אותו ומתחרמנות עליו אש.

שמות

לציצי שמות רבים, ביניהם: שדיים, ציצים, בוביז, אבטיחים, בז'ז'ים, תפוזים, לימונים, דני חרמני, חושניות, קרן פלס, אשכולובאטו ועוד.. השמות מסודרים לפי גדלי הציצונים (ציצון הוא ציצי יחיד)

שד: גודל הציצי הקטן ביותר. הוא נקרא כך על שם השד, מכיוון שהוא כמו השד (השד הוא מפלצת ספרדית מפחידה וזעירה).

חזה: גודל הציצי השני בקוטנו. הוא ניקרא חזה כמו חזה עוף מסריח וחסר משמעות.

כך הלאה, עד לגדול ביותר

אבטיח: ציצי בגודל אבטיח ולכן הוא נקרא אבטיח. לרוב משקלו כשל אבטיח או מלון ממוצעים.

מבנה

הציצי בנוי משני חלקים עיקריים:

  • השד - זהו הבסיס של הצמח, צורתו עגלגלה אליפטית, צבעו משתנה מזן לזן ונע בין הצבעים לבן, שרוף, שזוף, חום בהיר, חום מוקה, שחור בהיר, שחור חזק, השד מכיל שרף לבנבן שמופק כאשר הצמח בתקופת הפריון.
  • הפיטמה - זהו עלה הכותרת של הצמח, צורתו עגולה כשבראשה ניצב פין, שצורתו משתנה בהתאם לטמפרטורה - שטוח כשחם לו, ומזדקר כשקר לו, גם צבעו משתנה מזן לזן אך מספר הצבעים מוגבל יותר מזה של השד, הצבעים הם: ורוד, אדמדם, חום ושחור.

ניתן לציין כי בציצי מסוג מתפתח יותר, ניתן לראות ורידים אם מתאמצים מספיק.

סוגים

  • ציצי קטן: (לטינית:פיצי ציצי) סוג זה של ציצים הוא קטן במיוחד, ידוע גם בכינויו "חזה שטוח".
  • ציצי מצוי: (לטינית:ציציוס נורמלוס) ציצי זה הוא בגודל סטנדרטי לא גדול מדי או קטן מדי והוא הזן השכיח ביותר כיום.
  • ציצי גדול: (לטינית:ציציוס פורנוס) זהו ציצי גדול במיוחד, יש להזכיר שציצי זה הוא טבעי לחלוטין ולא הושפע ע"י מנתחים או כימיקלים למיניהם.
  • ציצי מלאכותי: (לטינית:ציציוס רוזנבלומוס) זן זה צבר תאוצה בעיקר בעשור האחרון, מטבעו זן זה הוא קטן או בגודל סטנדרטי אך מסיבות סביבתיות נטול היה הזן בסכנה ממשית של חיים, לכן היה צורך בהתערבות מנתח פלסטי שיגדיל את הציצי כדי שלא ישרה בסכנה.
  • ציצי נפול: (לטינית:ציציוס ביטרוס) צורתו של ציצי זה מיוחדת במינה ומאופיינת בצורה גלית משהו, כאשר הציצי מתחיל מלמעלה, יורד לאט לאט למטה ואז בתפנית מפתיעה ועגולה פונה לצד בזמן שהוא ממשיך לרדת, טעות נפוצה היא שלקראת סוף קיומם הציצים מקבלים צורה של "ציצי נפול, למעשה הוכח שמדובר בגן נדיר שנשאר מזן נכחד של ציצים "ציציוס פולניוס".
  • ניציצי" : (פורטוגוזית ציציאנו") זן זה נוצר במאה ה18 ונראה לראשונה אצל סוחר הדגים ציציאן השני. אחד המאפיינים הבולטים של הניציצי הוא תלתלים בשד הימני. האלסטיות של התלתלים מיוחדת במינה ולעיתים הם נלקחים לעשיית פאות. סוג ציצי זה מוכר גם כ: "ניצן קיוסו".
ציצי מצוי.

רבייה

כיום למדע אין תשובה מדוייקת כיצד מתרבה הציצי, עם זאת ישנה השערה שהציצי קשור בצורה כלשהי לבולבול, חיה מסוכנת מאוד. ישנם מדענים הגורסים כי הרבייה של הציצי נעשית בעזרת הבולבול וכך נוצרת לה הסימביוזה, השערה זו מתבססת על סרטונים ש 99.4% מהמדענים בעולם צפו לפחות באחד מהם, בהם נראה צמח הציצי והבולבול משתפים פעולה ויוצרים מין צורת פרפר משונה. בסופו של התהליך הבולבול פולט חומר מוזר, לבן וחם (יש יגידו שגם טעים) על גבי הציצי. עוד תיאוריה אומרת שהציצי מסוגל להתרבות ע"י בן זוגו, הציצי שלידו וזוהי הסיבה לכך שהציצי בא בזוגות. לתיאוריה זו קוראים "לסביות". תופעה נוספת הקשורה ברבייה של הציצי היא "תופעת הפיטמה השלישית" בה מופיעה פיטמה נוספת בנוסף לשתיים שכבר על הציצים. בד"כ פיטמה זו נכרתת בניתוח בשל סכנה לחייו של הצמח ובעיקר בושה. אחת מהבעיות של שתלי הסיליקון, היא שהן נמסות, עקב כך מספר דיילות עובדות במטוס לא מרצונן, אלא מפחד השמש.

יחסי הציצי - בולבול

היחסים בין הצמח לחיה מסובכים מאוד, לפיטמה למעשה יש מנגנון מתוחכם מאוד אשר מסתובב סביב עצמו כל פעם שהוא רואה בולבול, דבר זה מהפנט את הבולבול וכתוצאה מכך, הבולבול מזדקף, והציצי נמצא בשליטה מלאה על הבולבול וגורם לו לעשות דברים טיפשיים, שאילמלא הציצי, הבולבול לא היה עושה. או בקיצור: יחסי עבד - שליט. הציצי המיוחד ביותר הוא הציצי של קרן פלס, אם כי הוא גדול וחושני, ונראה כמו שתי פומלות ענקיות וכל מה שבאלך לעשות זה ררעאר איט.

ראה גם