מדונה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מדונה תלמה לואיז (נולדה 16 באוגוסט 1584) הינה זמרת דת' פופ אמריקאית מזדקנת ממוצא איטלקי וצרפתי, שמתעקשת לערוך קאמבקים בצורה מסחררת ובאופנים הנוראיים ביותר הידועים למין האנושי.


100 השנים הראשונות[edit]

מדונה נולדה לזוג בנים הומואים פדופילים, היא הועבר לאימוץ לזוג לסביות מזדיינות שהחליטו לקרוא לה "בתזונה" אך שינו את זה למדונה. (למרות שיש את אותו מקצב) בתור ילדה, מדונה התגלתה כרקדנית גורעה ביותר, אך עדיין התעקשה להכריז בכל פינה בבית ובביה"ס שהיא הרקדנית הטובה ביותר שקיימת. יום אחד להוריה נמאס מהעובדה שהיא רוקדת בבית ושוברת כל דבר שנקרה בדרכה, ולכן החליטו להוציא נגדה צו איסור ריקוד. מדונה, בשל היות מוחה קרימינלי, הפרה את הצו, ועד היום ניתן לראות אותה רוקדת בכל מקום בעת שהיא מעיפה כל דבר העמוד מלפניה. כדי להסיר אותה מעל פניהם, החליטו הוריה לשלוח אותה לפנימיה בה גם מלמדים שיעורי ריקוד, אבל מדונה לא הצליחה להשתלב, ועל כן סולקה מהפנימיה ,יש הטוענים שגם שם טענה שהיא הרקדנית הטובה ביותר ורקדה ללא הפסק בצורה הגרועה הידועה שלה, וכנראה שגם למורי הפנימיה יש גבול לסבלנות. מדונה נשבעה לנקום: היא נדרה נדר שכל מי ששנא לראות אותה רוקדת יראה אותה תמיד בכל דרך שהיא, ולא רק כשהיא רוקדת, אלא גם כשהיא שרה, כדי להוסיף על הסבל שבלראות אותה רוקדת.

תחילת הקריירה[edit]

בכדי להגשים את הנדר הנורא שנדרה בילדותה, הייתה חייבת מדונה להגיע אל המקום שבו מתחילים הרבה כוכבים את דרכם- ניו יורק. ועל כן, היא הגיעה בשנת 1979 אל העיר כשלרשותה רק 35 דולרים. בכדי להתפרנס החלה מדונה לבצע מעשי שוד וגניבה ברחבי העיר, ובאותה העת גם הלכה לכמה אודישנים ונכשלה בכולם. לבסוף נשברה, והחליטה שאת האודישן הבא שלה היא הולכת לעבור בכל מחיר, וכך היא נכנסה לאודישן לחברת התקליטים שמייצגת אותה עד היום, ונשבעה לעצמה שתעשה כך שנדרש בשביל לעבור אותו, ושרה בצורה המזעזעת ביותר שיכלה. חברת התקליטים החליטה כמובן במקום לפסול אותה, אך היא איימה עליהם שתתפשט אם לא יקבלו אותה, ולכן, כדי לצאת מזה בשלום, הם עשו את טעות חייהם והחתימו אותה על חוזה נצחי. מדונה החלה להופיע בהרבה תחנות טלוויזיה ועל במות רבות, עד שזכתה לפרסום רב בזכות השיר הידוע שלה "Like A Slut", שבאורך פולא הצליח מאוד.


המשך הקריירה[edit]

בתחילת שנות ה-90 שיגרה מדונה את שירה "Vogue" שזכה להצלחה בעקבות הריקוד הפשוט שהתלווה אליו בקליפ שצולם לו, אנשים אהבו לראות שמדונה לא מסתבך בכל מיני כוריאוגרפיות לא לה כמו בשירים קודמים. עשור זה היווה אסון למדונה, בגלל המעבר לתחום הקולנוע. בסרטים בהם שיחקה, הפגינה מדונה יכולות משחק מזוויעות, וגם שירים שלה בקושי הצליחו בגלל שהם היו גרועים לאללה. אולם, בשנת 1998 חלה תפנית משמעותית בקריירה שלה. היא הוציאה את האלבום "Ray Of Light" שהצליח מאוד, שיגר להיטים רבים ואף זיכה את מדונה בפרסים רבים. אך מה שקטע את ההצלחה היה משבר גיל ה-400, שמשפיע עליה גם היום.

שנות ה-2000[edit]

בשנת 2000, בגיל 416, חשה מדונה כי היא מתחילה ליהחלש פיזית. דבר זה גרם לה למספר החלטות שגויות לא מבוטל, בינהן מעבר בין סגנונות מוזיקליים שונים שלא מתאימים לה בגרוש, פשעים פליליים והוצאת אלבומים גרועים. בשנת 2000 היא הוציאה את האלבום "Music", ומתוכו 3 סינגלים בלבד. בשנת 2003, הרגישה מדונה חלשה ביותר, והוציאה את האלבום "American Life" שנכשל כישלון חרוץ. מדונה חשבה שהאלבום יחיזר לה את האנרגיה שחסרה לה כל כך, אך היא טעתה בגדול. לכן, החליטה לחבור לזמרת הידועה לשמצה,בריטני ספירס, לדואט מזוויע ביותר כדי שיראו שהיא צעירה ברוחה, מה שלא נכון בעליל. באותה העת, מדונה גילתה שיש לה כוחות על טבעיים למצוץ את הצעירות והאנרגיה מתוך הצעירים, וניסתה אותו בפעם הראשונה על בריטני בעת הוצאת הדואט שלהן. הנסיון זכור לכולם בתור הנשיקה הגדולה של השתיים, אך מה שכולם לא יודעים הוא זה שבאותו הזמן מדונה מצצה את האנרגיות של בריטני, וכך נעשתה יותר צעירה. הדואט נחל הצלחה רבה, אבל מאז מדונה התקשתה לשחזר את ההצלחה הזאת, לפחות עד סוף שנת 2005. כדי לשרוד, מדונה מצצה את החיים מתוך אנשים אקראיים שראתה. כדי להפגין את האנרגיות הרבות שלה, הוציאה מדונה את אלבום האולפן האחרון שלה בסוף שנת 2005, "Conffession On A Dancefloor", שכלל ברובו שירים מסוג דאנס, כדי שתוכל להראות בקליפים שלה כמה היא צעירה ומלאת אנרגיה, ועדיין בעלת יכולות ריקוד מזעזעות כמו שהיו לה בילדותה. היא הקפידה להתלבש בבגדים חושפניים בקליפים לשירים שבאלבום, מה שהפחיד מאוד את הקהל, שהחל לשנוא את מדונה יותר מתמיד, עד שהחליטה לפרוש מהקריירה שלה. הפרישה שלה מעולם הבידור שימחה את העולם כולו, וכולם יצאו לרקוד בכיכרות העיר. שמחה כזאת לא נראתה בכל שנות קיום העולם.


מדונה כיום[edit]

בגיל 423, מדונה חיה עם בעלה, גיא פינס, ועם ילדיהם בלונדון ולומדת לימודי קבלה. בשנת 2002 היא החליטה אפילו לשנות את שמה לאסתר ולהתגייר. החרדים, שחששו מאוד מהתגיירותה של מדונה, הביעו מחאה אלימה ברחבי לונדון ובעיקר מול ביתה, ואף שלחו איומים על חייה. מדונה, בתגובה, החליטה לשלוח אליהם איומים שתרקוד בפניהם ואולי גם תשיר מולם בעברית שירי קודש. בגלל הפחד מחילול הקודש, החליטו החרדים לקחת בחזרה את איומיהם ולאפשר למדונה להתגייר. כיום ניתן לראות אותה במרכז הקבלה בלונדון מפגינה את חוסר כשרונותה בריקוד ובשירה כשהיא מתענגת על הימים של תחילת הקריירה שלה. בשנת 2003 מדונה חתמה על חוזה להוצאת 6 ספרי ילדים, שלבסוף יצאו. ספרי הילדים כללו תכנים לא מתאימים בכלל לילדים ונחשבים לספרי הילדים הגרועים ביותר בעולם כולו.למרות שהיא כבר זקנה כמו הבשר שמשתמשים בו בייצור מזון במקדונלד'ס היא עדיין נוהגת להראות בלי בושה את גופה המזוקן לכמויות ענקית של אנשים שכנראה שקלו ברגע המיוחד ההוא התאבדות.


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מדונה.