קוקה-קולה

From איןציקלופדיה
(Redirected from קולה)
Jump to navigation Jump to search
Radioactive.png אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!זה הדף על המשקה קוקה קולה. אם התכוונתם לחברת קוקה קולה, חפשו מחדש (פראירים!).

חלוקת הקוקאין למנות, לפני הכנסה לקולה
"אני הייתי הראשון שאמר שהקולה היא טעם החיים"
~ שבתאי צבי על קולה
"איכס, מי בכלל יכול לשתות משהו שחור?"
~ סטיב ארקל על קולה
"אני המצאתי! הדבר השחור המבעבע שאף אחד לא יודע ממה הוא עשוי שלי!"
~ המכשפה בשלגייה ושבעת הגמדים על קולה
מצא את ההבדלים

קוקה-קולה הינו משקה בעל צבע כהה וטעם טרופי מתקתק, המשמש כחומר ניקוי בעיקר לניקוי דם מאספלט אחרי תאונות דרכים.

בכימיה, קולה היא כל חומר העלול לגרום לאורגניזמים פציעה, מחלה, או מוות, בדרך כלל על ידי תגובה כימית או פעילות אחרת ברמה המולקולרית.

יצור קוקה-קולה והרכבה הכימי

המשקה השחור

קוקה-קולה היא תערובת של מים, סוכר, נפט, קיא, קקי במצב-צבירה שילשול, צבע מאכל שחור, קוקאין, גז הליום, גז מתאן, סנו K-300 ולפעמים גם חלודה. לפעמים כאשר חסר סוכר או מים, עושים קוקה-קולה מסתם משחה ופלדה עם קוקאין. התערובת אינה יציבה בלחץ אטמוספרי וטמפרטורת החדר ולכן היא מתפוררת תוך שחרור גז בלתי מזוהה(כנראה, דאןידיןשקאHCN) לסביבה הקרובה. קוקה-קולה היא נוזל שחור, בעל ריח אופייני של ביצים סרוחות עם ניחוחות של דשא קצוץ וסלט דובי נמלים. התערובת קוקה-קולה היא ירוקה במקורה, והיתה נשארת כך, אלו לא היו מוסיפים לה צבע מאכל שחור.

תהליך ההכנה- בראשית ייצור הקוקה-קולה אנו הולכים לשוק הפשפשים וקונים שם כמה מאות גרמים של רעלים להריגת נמלים, חולדות או עכברים. אנו מערבבים את החומרים עם קפאין וקוקאין במפעל, בתוך חדר מלא בבואשים. לחדר מכניסים גם סבתא עם גזים שתכניס לנוזל את הגזים שלו. מחכים 200 שנה, ואז מביאים כושי שיטעם את המשקה לראות אם זה מוכן לשלב הבא. אם הוא מת מייד- אז זה מוכן. השלב הבא הוא הצבע. מביאים עוד כושי על מנת לסחוט ממהו את צבעו. את מה שהיה בכושי אוספים לבקבוק בתוספת של צבע מאכל שחור שעשוי מנמלים. מערבבים טוב טוב, ומוסיפים כמה טונות של חומצה שתמיס את הגושים, וזה מוכן!! לבסוף אנו מוכניסים את התערובת שלנו אל תוך מיכלים אשר הדור הפרמיטיבי של המאה העשרים ואחת שלנו קורה להם "בקבוקי פלסטיק", ומביאים את העבדים הלא חוקיים שלנו שיסחבו את המיכלים מהמקום מסתור שלנו שבאפריקה וסין לאוניות.

מקור השם

השם של קוקה-קולה הוא שם שהודבק בה בעקבות הכנסת קוקאין לקולה (בתוך צמח הקוקה, המשמש לייצור קוקאין) ובעקבות הכנסת אגוז קולה. כיום חברת קוקה-קולה הבינה את אשר עוללה - ביזבזה קוקאין יקר וערך וטוב, ולכן היום היא משתמשת בעליי קוקה מזוקקים מקוקאין בשביל שהיא תיכנס בעצמה לשוק השחור ותמכור שם את הקוקאין, בעקבות זאת הכנסותיו פרחו והיא הפכה לענקית מכירת המשקאות הקלים, במיוחד באזור מאדים ובקרב יהדות מאדים.

אמצעי זהירות

מומלץ על ידי רופאי השיניים!

בגלל תוספת קוקאין והורדת ריכוז הכימיקלים על ידי דילול בעזרת בנזין טהור, קוקה-קולה לרב פחות רעילה מסתם קולה. יש סיכונים בשתיית קוקה-קולה, אך לא ידועים עדיין מקרים של פגיעה קיצונית כתוצאה מהשתייה. לעומת זאת, כפי שכתוב במאחורה של הבקבוק באותיות הקטנות, "כל מגע של המשקה עם העור יגרור מוות מיידי וועדת משמעת עם המנהלת הפדגוגית. ראו הוזהרתם".

סכנות בריאותיות

מלבד לאזהרות שכתובות במאחורה של הבקבוק שלאף אחד לא אכפת מהן, אחד הסיכונים העיקריים של הקולה הוא הגז הדו פחמני שנמצא שם, סוג זה של גז בדרך כלל נמשך אל האחוריים אך לא במקרה ספציפי זה. בקוקה קולה הוא הולך קצת יותר למעלה אל פתח השיחרור האהוב על האנשים. דבר זה יכול להרוג כל ילד בן הגילאים 6-26.

קוקה-קולה zero

לאחרונה פותחה במעבדות החברה, סוג חדש של אותו סם שנקרא "קוקה-קולה zero".
זהו שדרוג של הדיאט קולה הרגילה, חסר המרכיב "סוכר" אך במקום זאת, מתווספים לה חומרים חדשים ומסוכנים. העיקריים שבהם:

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על קולה.