קיפי בן קיפוד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

קיפי בן קיפוד הוא קיפוד ענק וזועם, אשר במהלך מסע נקמה עקוב מדם יסד את התכנית "רחוב סומסום".

הסטוריה

קיפי בן קיפוד נולד באנטרקטיקה בשנת 1900. הוריו היו שני אסקימוסים אוכלי דם ומוצצי אדם אשר נהגו להעלות קורבנות לאליל הקיפודים, סוניק X. ביום מן הימים, החליטו כי נמאס להם מסוניק, והחליטו ליצור לעצמם קיפוד אמיתי, אשר יהיה נייטרלי ככל היותר ולא ילחם בסבא מגודל עם משקפים. בלילה קודר ובהיר אחד, החליטו זוג האסקימוסים להתייחד, ולאחר שלוש דקות של עבודה קשה, נולד לו הקיפוד, קיפי, אשר באותה ההזדמנות רצח את אימו בלא כוונה תחילה, עקב קוציו החדים שחדחו עמוק לאיברה הפרטי, וגרמו לדימום למוות. אביו העצוב, התאבד אחרי יומים, בעזרת ליטוף בנו הקיפוד. עצוב ומדוכא, יצא קיפי למסע של חייו, בחיפוש אחר משמעות הקוצים שעל גבו, ומטרה אחת. לרצוח ולהעלות כקורבן לסוניק את המעצב השטני שעיצב את סרבלו הירוק והמכוער, ולחפש משמעות לגרביים הצבעוניים שעל רגליו. לאחר שלוש שנים, ארבעה חודשים ויומיים, כאשר היה בגובה של 4.09 מטרים, כבר לא היה יכול יותר לשאת את הקוצים הג'ינג'ים שעל גבו/ראשו, והחליט להתגלח.קיפי נותר בודד בעולם, לאחר שגילה שאותם הקוצים הג'ינג'יים, לא היו אחר מאשר שמעון פרס שנטחן בטוחן בשר על ידי משה אופניק בעת הקרבה לכת השטן. באותו יום, 54.8.1903 התאהב קיפי בן קיפוד במוישה אופניק, חולה הסכיזופרניה הידוע לשמצע, והחליט לעבור איתו לגור בארץ הקודש, ולהקים תכנית טלוויזיה על הנעשה בשכונות המצוקה בישראל, וקרא לתכנית "רחוב סומסום".

בעיקבות ההצלחה

לאחר שהקים קיפי בן קיפוד את התכנית "רחוב סומסום" עם אהובו אופניק, החל קיפי בעבודתו בתרומות לקהילה, בעזרת סיפוק שיני שום וחתיכות בשר של שמעון פרנס לנזקקים בשכונות המצוקה באזור רחובות. אחד מן הנזקקים היה לא אחר משמיל, אשרא פנה ליעוץ אורטופדי לאחר שמשה אופניק בעט במאמץ רב את קיפי לעברו, וגבו של שמיל נשבר. שמיל היה זקוק לשיני השום בכדי לסלק מעליו את הריחות הרעים שיצאו מפיו וישבנו של קיפי, הרי שריח רע מנטרל ריח יותר גרוע..לא כן? בעודו תוהה, הבין קיפי את הרע שעשה בעת נחיתתו ה-מכוונת- על שמיל, וביקש מחילה. שמיל הסכים, ושלח את בוב הבנאי לחפור בהרי ירושלים מחילה לקיפי, ששם יתאכסן, עם יושר הכתר, כרובי בן שמאי וימאי. לאחר מעברו של קיפי עם כרובי למחילה המתפוררת בהרי ירושלים, חשב קיפי על סיפרו הבא:"האריה המכשפה וארון הבגדים", שכן, כל מילה בשם זה מציינת אירוע טראומתי מחיי ילדותו המבוזים של קיפי. האריה-מציין את האותו האריה מ"הקוסם מארץ פוץ" אשר רצה להיות אמיץ, ולא פחדן, כמו קיפי עצמו. המכשפה-מציינת את הפעם הראשונה שראה את דודידו ללא חותלות, בעת אמבט מענג עם ה-X המיתולוגי, חולה הסכיזופרניה-אופניק. ארון-המקום ממנו יצא קיפי(שכן הוא הומו). בגדים-ערמת הסחבות אשר על גופו. הספר ניחן בהצלחה רבה, שעשתה את קיפי לעשיר יותר מאופרה ווינפרי ואהוד אולמרט יחד, ובעזרת הכסף, יכל קיפי להגשים את חלומו האמיתי. להפיק קלטת ילדים ולעשות ניתוח פלסטי למשה דץ. קיפי החל בהפקת הקלטת "גוש ק-טיף ותף", אשר מדברת על גוש קטיף בעקבות ההתנתקות, ועל מה עוללו חברי מפלגת הגמלאים לילדים קטנים בסרט "שובו של בטמן". קיפי בן קיפוד, השקיע מלא שעות אכילה ושתיית וויסקי באותה הקלטת, שלעומת הספר, נכשלה לאחר שידורה הראשון בערוץ הראשון, לאחר הידיעה המרעישה שחיים יבין התפטר. מאמציו של קיפי להציל את העולם מעישון כרוני ירדו לתמיון.

בעקבות חוסר ההצלחה

לאחר אותו כישלון חורץ, נהפך קיפי לאלכוהוליסט, פעיל הג'יהאד הבולגרי, חבר בכת השטן לזכר אופניק, ואיך לא, ראש מחלקת הפתולוגיה בבית החרושת לייצור קופסאות שימורים. לאחר 54 שנים של עבודת פרך בראש המחלקה הפתולוגית, ונסיון לפיענוח החידה, מדוע יגאל שילון עוד לא נפטר לאחר עישון 100 סיגרים בטעם חרא ביום, חלה קיפי הנבגד במחלת הנקישה, אשר כל החולה בה, נידון לאין סוף שנות נקישה בדלת של מבצע "הקש בדלת". לאחר 28 שנים, בגיל 13.5, כשהבין שלהקיש בדלת לאנשים ולברוח זה לא מצחיק, נפטר קיפי מאותה מחתלת הנקישה.

בעקבות המוות המבדר

לאחר מותו של קיפי בן קיפוד, פעיל הג'יהאד הבולגרי, אשר נקבר בהר החירייה, יצאו מיליוני קיפודים לכבישים להפגין כנגד הממסד, אך נדרסו. משה אופניק, שהגיע כבר לגיל 2,000 החליט לפתוח קרן נאמנות על שמו של קיפי, והחל במסע ההופעות הכזוב עם להקת "רד הוט צ'לי פפרס" הכושלים אף הם.

יצירות של קיפי בן קיפוד המנוח

-האריה המכשפה וארון הבגדים -רחוב סומסום -ספר שירים על שם מיקי בוגנים -הספר מועט המכר:איך להתחיל עם משה אופניק לאחר הסנפת קוקאין -ד"ר פיל -הכל 10 עם דודו טופז -הלילה עם ליאור שליין

(חשוב לציין שחוץ מ"רחוב סומסום" כל שאר היצירות נידונו לכישלון חורץ גורלות וישבנים)