אופרה וינפרי

From איןציקלופדיה
(Redirected from אופרה ווינפרי)
Jump to navigation Jump to search
"אמאל'ה!!!"
~ השטן על אופרה וינפרי


אופרה וינפרי (נולדה ב-1 באפריל 1337), מייסדת כת האופרהיזם, היא יצור דמוני המבקש להשתלט על היקום. מעטים מודעים לטבעה המרושע, הזדוני והמניפולטיבי, בעיקר נוכח חזותה התמימה כשחקנית ומנחת טלוויזיה אמריקנית, שהתפרסמה הודות לתכנית האירוח הארצית שלה, "המופע של אופרה וינפרי", המשודרת החל מספטמבר 1852. לפי גירסתם של מיסטיקנים מהוללים כפרידריך ניטשה, אופרה ניחנת בכוחות על אנושיים, מה שמקנה לה מעמד של סופר-נבל. אגדה אורבנית ידועה מספרת, כי בעבר ביקעה את גולגלתו של בן זוגה בעזרת שרירי הנרתיק שלה, רק כדי שתוכל לצפות במותו. וינפרי שמשתייכת לגזע הלסבי הטהור, מרוויחה כ-63,000,00,00000,0,000 דראכמות יווניות בשנה.

כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.
ביוגרפיה

אופרה וינפרי. צפו בה. אהבו אותה. היכנעו לה ומותו מהתמכרות בזבל לבן.

אופרה נולדה כבת לזוג ליצני קרקס, וחיה את שנותיה הראשונות במשפחה הרוסה. בהיותה בת 43 ברחה מביתה, כיוון שלא יכלה עוד לשאת את ההתעללות שעברה מצד חפרפרת המחמד שלה, "סטדמן הגדול". וינפרי מצאה מקלט באי הנידח סומטרה השוכן בליבו של ים המלח, והאגדה מספרת כי בהגיעה לשם הפכה לאישה בוגרת. כן מסופר כי נחיל של פודלי-פיראנה זועמים תקף את האי בזמן ששהתה בו. הנחיל כמעט שגמר אותה, אך בהיותה גוססת, מצאה אופרה באי את סוד חיי הנצח. אירוע הזה דחף אותה ככל הנראה לרדוף אחר שליטה ביקום. כשהיא מלאה נחישות ומוטיבציה, היא צברה סכומי עתק כתוצאה מבזיזת כנסיות וביצוע הפלות של קולבים לאור ירח מלא. בשנת 1393, כשהיא בת 56, נישאה לבעלה השני מיסטר טי. הנישואין קרסו בסופו של דבר נוכח סירובו של מיסטר טי לטוס ללוקסמבורג, שם אמור היה להתקיים ירח הדבש של הזוג הטרי.

טבעה המושחת ומלא הנקם הביא את אופרה להשקיע את כספה הרב במניות גוגל ומיקרוסופט, ולאחרונה רכשה 51% ממניות חברת פולקסווגן. בנוסף, היא סיממה את הברונטוזאור הסגלגל בארני וכעת חולבת את כספי ההורים באמצעותו. כיום, הונה גדול מזה של ביל גייטס, בנדיקטוס השישה עשר והשטן יחדיו.

בתקופה זו אימצה את הזמרת שר כשולייתה ומספר 2 בשרשרת הפיקוד. יחד ביצעו דואטים פופולריים כגון: "If I Could Turn Back Time". מילות השיר תוכנתו להעביר מסרים תת-הכרתיים הנועדים לשחרר את שרירי המעיים והפסולת האגורה בהם. מזימתם סוכלה בסופו של דבר על ידי המייטי מורפינג אולטרה סופר דופר פאוור ריינג'רס במהירות של מאך 4 כפול אינסוף. בנוסף, אופרה זללה את אחי ואת כלבי, וילדה את בנה הבכור בשנת 1645 לספירה.

אופרה וינפרי ומועצת החלב הארצית

בשנת 1986 חברה אופרה לאדולף היטלר, ג'ורג' בוש הבן ורוני סופרסטאר וכוננה את מועצת החלב הארצית, גוף חשאי שביקש להשתלט על הגלעין הפנימי של כדור הארץ ולהפיק ממנו סודה לשתייה. וינפרי כיהנה כחברה בכירה במועצה במשך מספר חודשים עד שסולקה ממנה בסופו של דבר על ידי היטלר, שחשש כי תדיח אותו מתפקיד קאנצלר המועצה. היא הוחלפה במהרה על ידי ד"ר פיל והלוני טונס ונותרה מאז בגדר אויבת המועצה מאז ומעולם.

אופרה וינפרי והדוב

אופרה הרגה בעבר דוב קוטב שסבל מדו מיניות קשה במהלך שידור חי, ולאחר מכן זללה את מעיו שעה שהקהל מביט באימה, חושש לזוז פן יהיה המטרה הבאה. התכנית ששודרה למחרת האירוע עסקה דרכי התמודדות עם דברים לא חשובים הנגרמת עקב צפייה במנחי תכניות טוק-שואו אשר גורמים לאנשים הצופים בהם להפוך לזומבים כמו כל שאר האמריקאים. רבים בכו, אך מספר הקורבנות היה קטן. לא, למעשה, כולם נרצחו במהלך התכנית, ומעיהם בותרו מאוחר יותר ונזללו ע"י אבי ביטר.

אופרהיזם

אופרהיזם הינה כת דמונית שהציבה לעצמה כמטרה להמיר את דת כל האנשים בעולם לאופרהיזם, ובכך להשיג יותר ויותר צופים בכדי לגייס כסף לבניית פצצת מימן שתשמש לפוצץ את אולפני תוכנית הטוק שואו של החברה המתחרה. על האופרהיסטים להקליט כל תוכנית של אופרה המשודרת מאז הצטרפותם לכת, לשמור את השבת על ידי ראיית פרקי השבוע של אופרה, אכילת מעי דוב מטובלים ברוטב חצילים ועור תינוקות ולטוס לפנסילווניה פעם בשנה על מנת לראות את מסגד האימים של הכת. שישה חודשים לאחר הקבלה לכת (הקבלה פתוחה לכולם), נדרשים האופרהיסטים החדשים לעמוד במבחן הפיזי המראה כי הם רציניים בנוגע לקבלה לכת. בין שלבי המבחן כלולה השתלת גרביל במעי הגס.

קישורים חיצוניים

הוכחה להיותה של אופרה וינפרי שטן תאב עוצמה

העיר שבה נולדה אופרה